کلاس کنکور ••• گرایشهای کشاورزی و منابع طبیعی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برادر اسم ما رو نوشتی ؟! ما از همون روز اول زنبیل گذاشته بودیماااااااااااااااا

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
برادر اسم ما رو نوشتی ؟! ما از همون روز اول زنبیل گذاشته بودیماااااااااااااااا
نوشتم، برو بگرد دنبال پایه!

فقط phytoجان خودت برامون توضیح بده که باید چکار کنیم
من پایم ولی در جریان نیستم
به نظرم تاپیک گیاهپزشکی که لینکش تو پست اول هست میتونه نمونه خوبی باشه برای این کار... یه نگاهی بندازید با روال کار آشنا میشید...

دوستان عزیز من یه پیشنهادی دارم میگم بیاین کلاسمون جهت دار باشه ..مثلا مثه موسسات از قبل برنامه ریزی داشته باشیم و فصل بندی کنیم و یه مرور و توضیح مختصری قبلش اینجا اورده بشه و بعد از پایه شروع کنیمو فصل به فصل به سوال گذاشتن..یعن یمبحث به مبحث جلو بریم نه از هر جا که میخوایم سوال بزاریم....در ضمن دوستان گلم میگن زکات علم یاد دادانش به دیگرانه..دوستانی که زحمت کشیدند و خدا هم بهشون نظر کرد و ارشد میخونن خب باید یه جوری زکاتتونو بپردازید دیگه و چه جایی بهتر از اینجا...ما هم زیاد مزاحم شما نمیشیم فقط گاها بیایینو چهار تا مطلب علمی جدید با توجه به فصل مربوطه بزارید....
من با این قضیه خیلی موافقم ولی برای هر گرایشی حداقل یه نفر باید در این مورد پیشقدم و داوطلب بشه تا مدیریت تاپیک رو به دست بگیره، میدونید که انجام این کار یه کمی وقتگیره و حوصله میخواد
تو هر گرایش که اعضای اون موافق باشن و یکی بیاد این امر خطیر رو متقبل بشه ما هم استقبال میکنیم ...

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه پیشنهاد برای تالار خاکشناسی دارم میتونید از اونجا به عنوان کتابخونه ازش استفاده کنید نه اینکه ساکتم هس پرنده پر نمیزنه جون میده برا درس خوندن
من نمی دونم فقط اغفال شدگان خاک ماهستیم دیگه بعد از ما کسی اغفال نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
خدا رو شکر کسی مثل ما راه فنا نرفته بهر حال کلاسهای کنکور اونجا رو برای دلخوشی خودمونو امواتمون دایر میکنیم ولی هچ کس نیس و هچ نفری از اونجا رد نمیشه:biggrin:

Phyto

مدیر تالار
با افتخار اعلام میکنم که چهارمین بنای ارتقاء علمی تالار مهندسی کشاورزی در این بخش هم کلنگش زده شد!

کلاس کنکور مهندسی آب: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/382000-کلاس-کنکور-←-مهندسی-آب

دوستان آبشناس که اعلام آمادگی کردن و اونایی که اعلام آمادگی نکردن برید ببینم چه میکنید ...
قبل از شروع فکر کنم بد نباشه یه نگاهی به تاپیک گیاهپزشکی بندازید (لینک در پست اول همین تاپیک) تا روال کار دستتون بیاد
اگه در مورد پیشنهاد دردونه هم نظری دارید یا میتونید به این شیوه هم فعالیت کنید مایه خوشحالیست

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه پیشنهاد برای تالار خاکشناسی دارم میتونید از اونجا به عنوان کتابخونه ازش استفاده کنید نه اینکه ساکتم هس پرنده پر نمیزنه جون میده برا درس خوندن
من نمی دونم فقط اغفال شدگان خاک ماهستیم دیگه بعد از ما کسی اغفال نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
خدا رو شکر کسی مثل ما راه فنا نرفته بهر حال کلاسهای کنکور اونجا رو برای دلخوشی خودمونو امواتمون دایر میکنیم ولی هچ کس نیس و هچ نفری از اونجا رد نمیشه:biggrin:
اتفاقا من رد شدم و یه تشکری هم ازت قبلا عرض نمودم..باز خوبه تالار زراعت با این همه اغفال شده یه نفر توکلاس کنکورش شرکت نمیکنه.نمیدونم چرا ما ایرانیا سر کنکور انگیزه مون میخوابه

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
چون ما ایرانی ها همش دقیقه 90 بفکر میفتیم
الانم حتما میگن کوووووووووو تا آزمون ارشد

ولی بهتون قول میدم از آبان آذر چه شلوغی شه اینجا

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا اسم باغبانیا اضافه نمیشه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!:w00: .......................:(

aboozar esmaili

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام، اگر امکان داره کنکور دکتری هم راه بیفته، برای کنکور دکتری علوم علفهای هرز من و دوستمون با نام کاربری 7855935 اعلام آمادگی میکنیم، اگر کس دیگه ای هم متقاضی این رشته باشه اینجا اعلام کنه...[h=1][/h]

Phyto

مدیر تالار
باسلام، اگر امکان داره کنکور دکتری هم راه بیفته، برای کنکور دکتری علوم علفهای هرز من و دوستمون با نام کاربری 7855935 اعلام آمادگی میکنیم، اگر کس دیگه ای هم متقاضی این رشته باشه اینجا اعلام کنه...

بسیار عالی ... فقط یار کم داریم!

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام، اگر امکان داره کنکور دکتری هم راه بیفته، برای کنکور دکتری علوم علفهای هرز من و دوستمون با نام کاربری 7855935 اعلام آمادگی میکنیم، اگر کس دیگه ای هم متقاضی این رشته باشه اینجا اعلام کنه...[/QUOTE

نمیشه برای خاکشناسی هم یکی استین بالا بزنه ثواب داره:smile:

Phyto

مدیر تالار
اگر متقاضی کنکور دکتری علف هرز کمه میشه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری علف هرز را ادغام کرد و در یک تاپیک راهش انداخت...

فعلا تا تموم شدن فصل امتحانا کنکور ارشد گرایشهای گیاهپزشکی تو یه تاپیک برگزار میشه!
شما هم سوالای علف هرز رو همونجا بذار تا ببینیم بچه ها چقدر استقبال میکنن ...

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...........منم به رشته آبیاری اضافه میکنید لطفا.............

yasse_sepid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

اسم منم تولیست بیوتکنولوژی اضافه کنید. :w16:

انشاءالله بعد پایان امتحان های ترم کلاس رو دنبال می کنم.... :w10:

afsoon6282

مدیر تالار
واسه ما هم کلاس کنکور نذاشتین:w05:

Phyto

مدیر تالار
خب تعدادتون کمه، حداقل باید سه نفر بیان تا بشه روش برنامه ریزی کرد وگرنه جواب نمیده!

aryana446

عضو جدید
اسم منم اضافه کن به محیط زیست!مرسی
ni-rosa-ceمن تو ارزیابی یه خورده میلنگم.مخصوصا مبحث جی آی اس!و البته خوندن درس بیولوژی هم برام سخته!

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم منم اضافه کن به محیط زیست!مرسی
ni-rosa-ceمن تو ارزیابی یه خورده میلنگم.مخصوصا مبحث جی آی اس!و البته خوندن درس بیولوژی هم برام سخته!

خوش آمدی دوستیَم
... منم یه سری چیزا بلت نیستم . باهم موخونیم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من قــرار ِ کنکــور ارشدم رو رشته ی محیط زیست شرکــت کنم..راهنمــایی لطفــا :)

پسرخاله جون ! کلاسِ ما رو هم دایر کن که شدیم سه نفر !

خوش آمدید

معرفی رشته ها و منابع کنکور کارشناسی ارشد محیط زیست

این تاپیک رشته محیط زیست و منابعش رو معرفی کرده . سوال دارید بپرسید .

afsoon6282

مدیر تالار

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

محیط زیست یا طراحی محیط زیست؟
من واسه طراحی هستما

کسی واسه طراحی محیط زیست نیست . غیر از ما دو تا .
پس رضا بی زحمت طراحی محیط زیست رو هم دایر کن . فعلا من و افسون هستیم . بسه فعلا تا بعد بیشتر هم میشه

بهتره تبلیغ کنم

aryana446

عضو جدید
سلام
من قــرار ِ کنکــور ارشدم رو رشته ی محیط زیست شرکــت کنم..راهنمــایی لطفــا :)
سلام دوست جان خودم! خوش اومدی! اینجا قراره یه کلاس کنکور راه اندازی کنیم.تست،سوال جواب بحث درباره گزینه ها!تازه من یه سری درسامو رمز گذاری کردم خرد خرد میزارم شاید بقیه و تو هم به دردت بخوره!کلا ایده تو ذهنم زیاده!
تاپیک ما رو تشکیل بدین لطفا!مرسی!

بالا