کلاس کنکور ••• گرایشهای کشاورزی و منابع طبیعی

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام عرض شد، خوبید؟ خوش میگذره؟ عارضم به حضور انورتون که در پی کلاسی که تو بخش گیاهپزشکی گذاشتیم و پیشنهاد بعضی از دلبندانم مبنی بر راه اندازی کلاس تست سایر گرایشها، این تاپیک رو راه اندازی میکنیم تا سوالهای تستی کنکورهای سالهای گذشته در گرایشهای مختلف کشاورزی رو اینجا مورد بررسی و کندوکاو قرار بدیم، و هر زمان که احساس بشه در گرایشی به طور خاص و ویژه کاربر فعال در این بخش داریم تاپیکش رو در تالار مخصوص به خودش اختصاصی میکنیم!
هرکی فهمید من چی گفتم واسه خودمم توضیح بده!

خب نقداً اگه پیشنهاد یا نظر خاصی دارید اعلام کنید تا کم کم شروع کنیم ...

اولین کاری که باید انجام بدیم ثبت نام از اعضا برای شرکت فعال و مستمر تو تاپیکه!
هرکس میتونه حداقل هر دو سه روز یه بار اینجا سرکشی و فعالیت کنه با ذکر گرایش، اعلام آمادگی کنه تا برنامه ریزی کنیم ...

کسانی که تا کنون برای این برنامه اعلام آمادگی کردن:

رشته گیاهپزشکی:
Phyto
hamid takro
Amir masoud
eliot -esf
Sorin Z
dordoone
Soheila.G

رشته بیوتکنولوژی:
mahdya
SON OF GOD
dordoone
masood98
yasse_sepid

رشته خاکشناسی:
elahe.elahe2
khaNuMi
MehD1979

رشته آبیاری:
**زهره**
shalizeh-0123
yekariayi
shahin.mehrzad
shila_kt

رشته باغبانی:
Sorin Z
گلابتون

رشته زراعت (اصلاح):
dordoone
MehD1979

رشته فضای سبز (طراحی محیط زیست):
afsoon6282
ni_rosa_ce

Lina!

رشته محیط زیست (منابع طبیعی):
ni_rosa_ce
aryana446

sh.shirzadyazd

کلاس کنکور گیاهپزشکی: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/367073-کلاس-کنکور-←-گیاهپژشکی
کلاس کنکور بیوتکنولوژی: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/381299-کلاس-کنکور-←-بیوتکنولوژی
کلاس کنکور خاکشناسی: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/381327-کلاس-کنکور-←-خاکشناسی
کلاس کنکور مهندسی آب: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/382000-کلاس-کنکور-←-مهندسی-آب

کلاس کنکور محیط زیست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/388453-کلاس-کنکور-←-منابع-طبیعی-(محیط-زیست)
کلاس کنکور طراحی محیط زیست
: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/388461-کلاس-کنکور-←-طراحی-محیط-زیست

آخرین ویرایش:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوستــــــــــــــــــــــــــــــــاد ! من فکر میکنم برای هر زیرتالار یه تاپیک جداگانه داشته باشیم ... ایده ی خیلی خوبی بود پسر خاله !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Phyto

مدیر تالار
اوستــــــــــــــــــــــــــــــــاد ! من فکر میکنم برای هر زیرتالار یه تاپیک جداگانه داشته باشیم ... ایده ی خیلی خوبی بود پسر خاله !

نکته مهمی که اینجا وجود داره تعداد کاربر فعال در تاپیکه! متاسفانه تو بیشتر گرایشها نداریم ...!

aboozar esmaili

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، ممنون رضا جان، پیشنهاد خوبیه.
توی دروس کنکور کارشناسی ارشد علفهای هرز و همچنین کنکور دکتری علوم علفهای هرز می تونید روی کمک من حساب کنید: ضمنا توی این دروس هم در گرایش های بیماری شناسی گیاهی، حشره شناسی کشاورزی و باغبانی (کارشناسی ارشد) میتونم کمک کنم.
1- گیاه شناسی
2- اصول مبارزه و سم شناسی در بیماری های گیاهی
3- اصول مبارزه و سم شناسی در آفات گیاهی

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، ممنون رضا جان، پیشنهاد خوبیه.
توی دروس کنکور کارشناسی ارشد علفهای هرز و همچنین کنکور دکتری علوم علفهای هرز می تونید روی کمک من حساب کنید: ضمنا توی این دروس هم در گرایش های بیماری شناسی گیاهی، حشره شناسی کشاورزی و باغبانی (کارشناسی ارشد) میتونم کمک کنم.
1- گیاه شناسی
2- اصول مبارزه و سم شناسی در بیماری های گیاهی
3- اصول مبارزه و سم شناسی در آفات گیاهی

موافقم اگه باغبانی و گیاهشناسی هم باشه خیلی خوب میشه...همه گرایشا با هم بالا میریم!!!!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال : میشه اینجا راجع به مبارزه بیولوژیک هم طرح موضوع کرد؟:confused:

اگر میخوای راجع به هر موضوعی صحبتی داشته باشیم یا موضوعی رو طرح کنی بیا تو تاپیک بحث میکنیم
فکر کنم اونجا بهتره ...

یه سوال دیگه: دسته بندی مطالب چه جوری میخاید بشه؟ هر موضوع یه تاپیک؟

یادمه قبل از کنکور من و رضا با پیامک سوالات کنکورهای قبل رو بررسی میکردیم!
اینجا هم همینطوریه احتمال زیاد
نمونه سوال کنکور رو قرار میدیم و بازش میکنیم ...
حالا رضا خودش شروع میکنه تا حساب کار دستمون بیاد

با حشره شروع میکنیم ... اما نمونه سوال بیماری هم شاید بزاریم اگر برای بیماری هم صاحب نظرهای فعالی پیدا شد که مطمئنا پیدا میشه برای بیماری یه تاپیک جدا میزنیم ... به همین سادگی و به همین خوشمزگی!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
سلام عرض شد، خوبید؟ خوش میگذره؟ عارضم به حضور انورتون که در پی کلاسی که تو بخش گیاهپزشکی گذاشتیم و پیشنهاد بعضی از دلبندانم مبنی بر راه اندازی کلاس تست سایر گرایشها، این تاپیک رو راه اندازی میکنیم تا سوالهای تستی کنکورهای سالهای گذشته در گرایشهای مختلف کشاورزی رو اینجا مورد بررسی و کندوکاو قرار بدیم، و هر زمان که احساس بشه در گرایشی به طور خاص و ویژه کاربر فعال در این بخش داریم تاپیکش رو در تالار مخصوص به خودش اختصاصی میکنیم!

من فهمیدم
فهمیدم که مرغ شکاری نوکش کجه!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین مدیر جاااااااااان حرفمو پس میگیرم....شما کارت درست بوده و هست...پایهام اساسی..با تقلب البته ها...به قول سورین نوعی روش یادگیریست..

mahdya

عضو جدید

کلا کار بی ضرریه
ولی به دلیل گستردگی مطالبی که وجود داره فکر نمیکنم بازدهیش مناسب باشه
حالا اگه یه مدلی باشه که هرکی تستیو بلد نیست بیاد اینجا بپرسه فکر کنم بهتر باشه
یه عالمه گرایش هست.هرکدومم چنتا درس داره .هر درسیم چند سال
به نظرم انجام دادنش کلا وقت تلف کردنیه و شاید به درد یکی دو نفر بخوره
البته عذر می خوام نظرمو انقد صریح گفتم:w24:

Phyto

مدیر تالار
بستگی داره به اینکه تو هر گرایشی چند نفر حضور فعال داشته باشن تو این تاپیک. مثلا با یه نفر قطعاً نمیشه برای یه گرایش برنامه ریزی کرد ولی اگه دست کم سه نفر باشن که تست بذاریم و روش بحث کنن به نظرم میشه توی اون گرایش و همزمان گرایشهای دیگه که در همین حدود کاربر فعال دارن تست زنی رو انجام داد... یه نگاهی به تاپیک زیر بندازید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/367073-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1

mahdya

عضو جدید
بستگی داره به اینکه تو هر گرایشی چند نفر حضور فعال داشته باشن تو این تاپیک. مثلا با یه نفر قطعاً نمیشه برای یه گرایش برنامه ریزی کرد ولی اگه دست کم سه نفر باشن که تست بذاریم و روش بحث کنن به نظرم میشه توی اون گرایش و همزمان گرایشهای دیگه که در همین حدود کاربر فعال دارن تست زنی رو انجام داد... یه نگاهی به تاپیک زیر بندازید: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/367073-کلاس-کنکور
جالب بود.خوشم اومد.حالا موافقم:w33:

mahdya

عضو جدید
اگه از در سای بیوتکنولوژی باشه من می تونم کمک کنم
ژنتیک
اصلاح
بیوشیمی
فیزیولوژی
آفاتو بیماریم نمی تونم کمک کنم چون خودم تو کنکور سفید گذاشتم.هیچی بلد نیستم

Phyto

مدیر تالار
بنابراین اولین کاری که باید انجام بدیم ثبت نام از اعضا برای شرکت فعال و مستمر تو تاپیکه!

هرکس میتونه حداقل هر دو سه روز یه بار اینجا سرکشی و فعالیت کنه با ذکر گرایش، اعلام آمادگی کنه تا برنامه ریزی کنیم ...

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنابراین اولین کاری که باید انجام بدیم ثبت نام از اعضا برای شرکت فعال و مستمر تو تاپیکه!

منم میتونم...:smile:

Phyto

مدیر تالار
پست شماره یک مرتب آپدیت میشه ...^

اگه پیشنهاد یا نظر خاصی دارید بگید
هرکس میخواد شرکت کنه و اسمش تو پست یک نیست با ذکر گرایش اعلام کنه

Phyto

مدیر تالار
آفرین مدیر جاااااااااان حرفمو پس میگیرم....شما کارت درست بوده و هست...پایهام اساسی..با تقلب البته ها...به قول سورین نوعی روش یادگیریست..
شرکت میکنی یا نه؟ زراعت؟

من موافقم و توی یکی از درسام خیلی اشکال دارم. ولی هیچ کس تو گرایش من فعال نیست!(محیط زیست):(
پاشو برو یخه رزا و صبا رو بگیر!

آفاتو بیماریم نمی تونم کمک کنم چون خودم تو کنکور سفید گذاشتم.هیچی بلد نیستم
آفات و بیماریها تو بخش گیاهپزشکی بطور مبسوط روش کار میشه

من میتونم، گرایشمم گفتم
ببین میتونی دو سه نفر دیگه جور کنی؟ مسعود هم همرشته ای شماست

تو هم پاشو برو دوسه تا خاکباز دیگه پیدا کن! خانومی هم خاکشناسی خونده، حضورش هم بد نیس!

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید
خواستم بگم من میتونم در زمینه طرح سوالات بیوتکنولوژی همکاری کنم

امید است که همه با همکاری هم سطح ارتقا دانش مهندسان کشاورزی رو در
زمینه های مختلف بالا ببریم و باعث کسب اگاهی و پیشرفتشون بشیم (چه لفظ به قلم صحبت کردم جون میده برای سمینار وکنگره :D)

Phyto

مدیر تالار
سلام خسته نباشید
خواستم بگم من میتونم در زمینه طرح سوالات بیوتکنولوژی همکاری کنم

امید است که همه با همکاری هم سطح ارتقا دانش مهندسان کشاورزی رو در
زمینه های مختلف بالا ببریم و باعث کسب اگاهی و پیشرفتشون بشیم (چه لفظ به قلم صحبت کردم جون میده برای سمینار وکنگره )

فقط طرح سوال؟!

آخرین ویرایش:

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از تاپیکت...
منم اعلام آمادگی میکنم.
گرایشم آبیاری و زهکشی است.

shalizeh-0123

عضو جدید
منم دوست دارم اگر كاري از دستم بر بياد انجام بدم!!!
گرايشم هم "سازه هاي آبي"

بالا