کلاس های حضوری پارسه یا مدرسان شریف ؟

alefi14

عضو جدید
سلام
برای ارشد مهندسی شیمی میخوام کلاس های حضوری حرارت و ترمو و سیالات رو برم اما نمیدونم کدوم موسسه؟
مدرس پارسه مهندس صفوی و مدرسان شفیع زاده هست !
اختلاف قیمت این دو موسسه حدود 600 هزار تومنه ( پارسه 1300000 و مدرسان 700000 )
میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
همه این درس ها رو میخواید کلاس برید؟ اینجوری که اصلا وقت نمیکنید خودتون بخونید! به نظر من کلاس رفتن برای کنکور خوب نیست. چون کم یا زیاد بالاخره همه این درس ها رو شما تو کارشناسی پاس کردی. دیگه در سطحی هستی که خودت به تنهایی بتونی از روی کتاب متوجه بیشتر مسائل بشی. اگه بری کلاس چون همه یه سطح نیستن مطمئن باش خیلی از زمان های کلاس و بحث هاش به دردت نمیخوره چون افراد ضعیف تر از تو هم هستن و وقتت گرفته میشه. کلاسی رو برو که میدونی شدیدا ضعف داری و نمی تونی تنهایی متوجه بشی.
به خاطر قیمت ها هم بهت میگم پارسه بیش از حد معقول قیمتش رو بالا برده. کیفیت کلاس های پارسه 2برابر مدرسان شریف نیست که قیمتش هاش هست! به نظرم مدرسان رو بری بهتره.
موفق باشید.

dac_ali

عضو جدید
سلام
برای ارشد مهندسی شیمی میخوام کلاس های حضوری حرارت و ترمو و سیالات رو برم اما نمیدونم کدوم موسسه؟

بنظرم اصلا وقت مناسبی برا کلاس رفتن نیست...کلاس خیلی هم که خوب باشه شما باید فرصت کنید که مطالب بخونید جمع بندی کنید و تست کار کنید تا عیار کار تازه دستتون بیاد...هرچند من اصلا اعتقادی به موسسات و کتاب ها و کلاس ها و آزمونهاشون ندارم اما اگر کسی تصمیم به حضور در کلاس داره باید همون تابستون بره.
در نهایت پیشنهاد من برای زمان فعلی اینه که اگر کتاب های کنکوری دارید از الان سعی کنید قسمت های مهمتر انتخاب و خوب بخونید و اگر با جزوه کلاس ها راحت تر هستید جزوات این موسسات هست میتونید استفاده کنید چیزی کم از کلاس رفتن نیست.

rezaee415

عضو جدید
سلام

من برای کنکور کلاس نرفتم اما قبل از شروع برای خوندن کاملا تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که کلاس رفتن فایده ای نداره و شما با صرف زمان کمتر همون مطالب رو میتونی توی خونه بخونی و در نهایت اگه جایی اشکال داشتی از دوستات یا اساتید بپرسی (جز در موارد خیلی خاص که بعضی از دوستان از اساتیدی مثل امید بابایی بهره بردند و خودشون تعریف می کنن که عالی بوده و راضی بودن)

بالا