کلاس رئولوژی

kosoof88

عضو جدید
مدل کراوس

مدل کراوس

طرح درس توی این فایله

پیوست ها

• Document1.pdf
    476 کیلوبایت · بازدیدها: 0

kosoof88

عضو جدید
امروز دیدم منم یه مقاله توی کنفرانس رئولوژی لیسبون دارم!!!! استادم مقاله را فرستاده بود.
حیف که نمیریم. اگه کسی میره بگه!!!!

kosoof88

عضو جدید
سیال ویسکو پلاستیک

سیال ویسکو پلاستیک

درس توی فایل زیره

پیوست ها

• visco plastic.pdf
    151.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

kosoof88

عضو جدید
چند مثال

چند مثال

دوستان فصل سیالات ویسکوز تمام شد.
مثالهای زیر را از کتاب مکوسکو بررسی نمایید
Example
2.5.1 The Ketchup Bottle
مربوط به تنش تسلیم و جاری شدن سس کچاپ از دهانه بطری
یه سری مثال هم از فصل 4 کتاب دینامیک پلیمر برد براتون انتخاب کردم. حل هم داره. اصل کار نوشتن معادله مومنتومه. حل برخی از این معادلات مومنتوم روشهای عددی لازم داره که بهش نمی پردازیم. ایم مثالها جامع هستن و خود مکوسکو هم مثالای فصی 2 را از اینجا برداشته

پیوست ها

• Dynamics of polymeric liquids (Vol. 1.pdf
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

kosoof88

عضو جدید
پایان تدریس بنده در تالار

پایان تدریس بنده در تالار

نحوه آشنایی من با این کلاس خیلی تصادفی بود. از توی گوگل تصادفی پیداش کردم. فکر کردم شاید بتونم به دوستان که مشتاقانه بحث را پیگیری میکردن کمک کنم. اعلام علاقه دوستان در ابتدای بحث من را هم علاقه مند کرد. منتهی الان احساس می کنم مخاطبان درس بسیار کم شدن و کسی اصلا در بحثها مشارکت نمی کنه و اصلا سوالی نمی پرسه. واقعیتش تولید محتوای هر درس از من حداقل یه ساعتی وقت میگیره و فکر کنم تا الان حداقل 7-8 ساعت روی این موضوع وقت گذاشتم. ادامه بحث تا اینجا از طرف من صرفا بخاطر قولی بود که به دوستان داده بودم و تعهد حرفه ای که برخی ها به آن اشاره نموده بودند.با توجه به مشغولیتهای دیگه ای که دارم و روندی که در بالا شرح دادم ترجیح میدهم وقتم را روی فعالیتهای تحقیقاتیم متمرکز کنم. امید.ارم بحثها برای شما و بعدی ها مفید یا حداقل راهگشا باشه.
در اینجا از تمامی دوستان خداحافظی می نمایم. لازم به ذکر است من خیلی اهل تالار نیستم. بعید می دانم مجددا به آن سر بزنم. دوستان جهت مشاوره به بنده ایمیل بزنید. در خدمتتون هستم.
kosoof88@gmail.com

neda.5522

عضو جدید
ببخشید درس آقای kosoof88 از کجا شروع شده؟ کدوم صفحست؟
فایل های ارسال شده فارسی هستن یا انگلیسی؟

Hermione Granger

عضو جدید
سلام
یه مثال داره کسی که به جای power law از Ellis یا Carreau حل کرده باشه و بعدش هم deviation ها رو حساب کرده باشه
یا اگه مثالی نیست میتونید واسم کمی توضیح بدید که چطوری حلش کنم ؟

neda.5522

عضو جدید
کاش دکتر GMNS برمیگشتن
یهو کجا غیبشون زد
خیلی خوب داشتن درس میدادن ....
تورو خدا برگردین

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش دکتر GMNS برمیگشتن
یهو کجا غیبشون زد
خیلی خوب داشتن درس میدادن ....
تورو خدا برگردین

سلام ندای خوشگلم خوبی گلم
دکتر مشغول نوشتن پایان نامشون هستند الان خیلی سرشون شلوغه
من هم امیدوارم ایشون رو هر چه زود تر وپر انرژی تر از قبل ببینیم و بتونیم از اطلاعاتشون استفاده کنیم

سلام

ممنون میشم اگه هریک از دوستان ترجمه تعدادی از تست های ASTM در مورد خواص رئولوژیکی پلیمرها(مخصوصا ترموپلاستیک ها) رو دارن در اختیار من بگذارن

مرسی

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

maral jon

عضو جدید
سلام . ساعتش یکم جابه جا کنین. منم یکشنبه اون ساعت کلاسم . منم میتونم کمک کنم . لیسانس پلیمر رو دارم...موفق باشید دوستان

kosoof88

عضو جدید
سیالات ویسکو الاستیک غیرخطی

سیالات ویسکو الاستیک غیرخطی

در لینک زیر آزمایشگاه سیالات غیر نیوتنی که در ام ای تی هست را خدمت دوستان معرفی میکنم. پیشنهاد میکنم کلیپهای بسیار جالبی که داره را ببیند خصوصا "سیفون باز" که از ویژگی های منحصر به فرد سیالات ویسکو الاستیک غیرخطی هست
web.mit.edu/nnf
به دوستانی که در درس رئولوژی احساس ضعف میکنن پیشنهاد میکنم یکم روی مکانیک سیالات بیشتر مطالعه نمایند.