کلاس آموزش نقشه کشی صنعتی

sanila

عضو جدید
سلام دوستان.
كسي همگي علامت ها و كلمات اختصاري مورد استفاده روی نقشه رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_rad

عضو جدید
سلام دوستان.
كسي همگي علامت ها و كلمات اختصاري مورد استفاده روی نقشه رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام، بستگی داره چه نوع نقشه کشی رو بخوای، اگه نقشه کشی صنعتی رو به همراه تلورانس ها و انطباقات و اجزای استاندارد بخوای کتاب "جداول و استاندار های طراحی و ماشین سازی" مولف"Reutlingen, Urlrich Fisher" و ترجمه ولی نژاد رو تهیه کن کمکت می کنه.

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همه دوستان
کسی فایل pdf کتابهای نقشه کشی رو داره خیلی نیازشون

hd2010

عضو جدید
سلام
صفحه 80 نقشه كشي 2 جلد دوم مرجاني ، نيم برش بدنه پولي كش چجوري ميشه؟

gafaneh

عضو جدید
سلام
صفحه 80 نقشه كشي 2 جلد دوم مرجاني ، نيم برش بدنه پولي كش چجوري ميشه؟
متاسفانه این نقشه را کامل نداشتم . همان نقشه بدون اندازه گذاری را برای شما پیوست کردم.

پیوست ها

• 2011-11-07 19.29.48.jpg
    2011-11-07 19.29.48.jpg
    19.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال نقشه کشی صنعتی دقیقا زیر مجموعه چه رشته های میشه ؟؟ مکانی یا ساخت و تولید

البته امسال زیر مجموعه هنر شده.

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به کارشناسان طراحی صنعتی مهر نظام منهدسی میدن یا نه ؟؟؟

hessam65

عضو جدید
سلام منم کارشناسی نقشه کشی صنعتی شاهرود میخونم میخام مکانیکا یاد بگیرم چه کتابی خوبه

PEYMANMJ

عضو جدید
سلام خانوم مهندس امیدوارم خوب باشین لطفا برام نقشه های کتیا بفرستید خیلی لازم دارم.باتشکر

hojats

عضو جدید
سلام
من تازه میخوام نقشه کشی صنعتی رو شروع کنم لطفا من را راهنمایی کنیید.

sanila

عضو جدید
سعی كن تمامی قطعات رو خوب خوب بشناسی كه وقت طراحی بتونی تو ذهنت بياريشو مجسمش كنی و از همين الان روزی 2-3 ساعت نرم افزار كار كن....اميدوارم موفق و پيروز باشی

saloma eng

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.من فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی دارم لیسانس تکنولوژی طراحی و نقشه و فوق لیسانس طراحی اتوماسیون صنعتی
توی نرم افزارهای auto cad-mechanical desktop-catia-solidwork-pro engineer-inventor رو به خوبی و کامل بلدم.
خدای نکرده فکر نکنین طاقچه بالا میذارم یا قصدم پز دادنه ، نه بخدا.فقط خاستم بگم اگه هر کدوم از دوستها جایی مشکل داشتن توی تمام مباحث طراحی صنعتی (چه از لحاظ هندسی و چه از لحاظ محاسباتی)میتونن روی اطلاعات ناچیز این شاگرد کوچیکشون حساب کنن.خیلی خوشحال میشم کمک کنم و زکات علم کمم رو بدم.
saeed_secilass@yahoo.com
09399453355 لطفی
اینم از ایمیل و شماره تلفنم.البته چون دیر دیر ایمیلمو چک میکنم اگه کسی اطلاعات دقیق خاست یا مشکل فوری داشت بهتره تماس بگیره.

hd2010

عضو جدید
نماهاي نيم برش مربوط به صفحات 227 و 93 كتاب نقشه 2 جلد 2 مرجاني رو كسي داره لطفا بگذاره

با تشكر

gafaneh

عضو جدید
نماهاي نيم برش مربوط به صفحات 227 و 93 كتاب نقشه 2 جلد 2 مرجاني رو كسي داره لطفا بگذاره

با تشكر

صفحه 227 را داشتم البته به احتمال زیاد اشکالاتی داره ولی برای ایده گرفتن بد نیست.
صفحه 93 را هم در حد یکی دو تا قطعه بدون اندازه گذاری دارم اگر لازم بود بفرمایید اونرا هم آپلود کنم.
01.jpg02.jpg

hd2010

عضو جدید
صفحه 227 را داشتم البته به احتمال زیاد اشکالاتی داره ولی برای ایده گرفتن بد نیست.
صفحه 93 را هم در حد یکی دو تا قطعه بدون اندازه گذاری دارم اگر لازم بود بفرمایید اونرا هم آپلود کنم.
مشاهده پیوست 76376مشاهده پیوست 76377

اگه زحمتي نيست صفحه 93 رو هم بگذاريد
اگه نقشه صفحات ديگه اين كتاب رو هم داريد زحمت بكشيد آپلود كنيد كه منبعي باشه براي همه
با تشكر

adel.reza88

عضو جدید
سلام
اگر کتاب (بوگلیوبوف) رو تهیه کنی هنوز جالبتره
بابلسر
.آیدی

تذکر
درج میل در پست خلاف قوانین تالار و باشگاه می باشد
در رعایت قوانین کوشا باشیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iisar

عضو جدید
سلام دوستان. من جواب سوال ها یا مثال های کتاب رسم فنی عمومی متقی پور رو میخوام. البته فقط قسمت های رسم تصویر مجسم ایزومتریک دایره و دیمتریک دایره و قسمت مایل کلا اون قسمت هایی که دو نما ( رو به رو و سقف ) رو میده ونصویر مجسم رو میخواد. دوستانی هر کدوم رو تونستن قرار بدن من ازشون تشکر مکنم.

tuch

عضو جدید
نقشه 2 رو كه مطمئنم افتادم امروز هم متوجه شدم نقشه 3 رو هم ميافتم ، نقشه 4 رو هم كه از همين الان مطمئنم ميافتم. اين ترم هم به فنا رفت