کــــــــــــــار یابی برای مهندسین عمران

vafa

عضو جدید
با سلام
دوستان هرکسی که هر شغلی در نظر داره و میخواد شرکتی که داره کار میکنه یا دوستانی که بیکار هستند در این تاپیک پیغام بدن تا بتونیم به همه دوستان کمک کنیم

من خودم
در شرکت مهندسین مشاور سازه اندیشان کار میکنم
با 10 سال سابقه کاری

Eghlima

عضو جدید
سلام من فارغ التحصيل رشته مهندسي عمران هستم خوشحال ميشم اگه براي قسمت مهندسي ناظر و سرپرستي و اجرا در پروژه هاي ساختماني كاري سراغ داشتيد خبرم كنيد.

sara101civil

عضو جدید
با سلام
دوستان هرکسی که هر شغلی در نظر داره و میخواد شرکتی که داره کار میکنه یا دوستانی که بیکار هستند در این تاپیک پیغام بدن تا بتونیم به همه دوستان کمک کنیم

من خودم
با 10 سال سابقه کاری

salam
man fareghotahsile omran_omran az daneshgah sarasrie tabrizam donbale kar migardam
age betonid komakam konid mamnon misham

nashakiba

عضو جدید
سلام
من دانشجوی مهندسی عمران هستم و توانایی انجام پروژه های اتوکد را دارم.
اگر برای پروزه ها نیاز به تهیه نقشه با اتوکد داشتید با من تماس بگیرید.

asemooni

عضو جدید
کاریابی

کاریابی

;)سلام
من دانشجوی رشته عمران هستم و توانایی کار با اتوکد sap و etab رو دارم ضمناً در زمینه کارهای اجرایی هم تجربه دارم لطفاً اگر کاری داشتید در www.[URL="http://www.asemoonigitar@yahoo.com"]asemoonigitar@yahoo.com[/URL] پیغام بگذارید ;)

head of flower

عضو جدید
منم بازی

منم بازی

سلام
منم معماری میخونم :D ترم 4 دانشگاه تربیت دبیر(شریعتی) تهران
اتو کد و 3D و تایپ و فوتو شاپ و همه چی بلدم :D
کاری بود در خدمتم!!
شدیدا جویای کار هستم.:gol:

3tare

عضو جدید
با سلام

من خودم
با 10 سال سابقه کاری

man daneshjoye omran hastam felan donbale kar nemigardam vali ye soal shoma reshtaton barghe vali chand ja baraye omran tapik gozashtid ?

alireza66-civil

عضو جدید
من دانشجوی سال سوم عمران هستم.فکر میکنم برای کار کردن کمی زود باشه .ولی در مورد کار با اتوکد میتونم کمک بدم

از بین کارشناسان وکاردانان در زمینه طراحی در زمینه معماری ، سازه ، محاسب و روشنایی بصورت پروژه ای یا مترکار دعوت به همکاری میشود .،درصورت تمایل با شماره ذیل تماس بگیر .03954241328 لعل گون یا سایت : www.pgsco.org مراحعه کنید .

آخرین ویرایش:
بدنبال مهندسین رشته های معماری ، عمران ، برق ، مکانیک ، ترافیک میگردم و تمایل دارم از آنها در شرکت مهندسین مشاور بعنوان همکار یا شریک همکاری نمایم . درصورت تمایل با شماره ذیل تماس بگیر .03954241328 لعل گون یا به سایت : www.pgsco.org مراحعه کنید

mjm

عضو جدید
سلام
من مهندس عمران هستم سابقه اجرای یک کار تعمیرات کلی و تغییر دکوراسیون داخلی را دارم .(در ایران)
و یک کار مشابه در ابعاد وسیع تر در بصره.

فارغ التحصیل دانشگاه بصره و کاملا مصلت به دو زبان فارسی و عربی تاحدودی انگلیسی.

جویای کار در ایران و کلیه کشورهای حوزه خلیج فارس هستم.

صمیمانه از همه مندسین عزیز تشکر میکنم .
وبرای همه ارزوی موفقیت میکنم.

borj

عضو جدید
کاریابی

کاریابی

من فارغ التحصیل عمران هستم و جویای کار به نرم افزار etps تسلط متوسط دارم اگر نیازی باشه خوشحال می شم همکاری کنم

saeid47

عضو جدید

captain95

عضو جدید
با سلام.
3 واحد عمومی و 2 واحد پروژه مانده تا مدرک مهندسی عمران را بگیرم.
آماده به کار در پروژه های عمرانی در سنندج .
ایمیل:
khaledy83@gmail.com

آخرین ویرایش:

ارشا

عضو جدید
salam man arash daneshjoye mohandesi omran term7 az olom va tahghighat shiraz mibasham injaneb amadegi khod ra jahate anjam karhaye mortabet ba omran ra daram dar shiraz ya navahi an

ارشا

عضو جدید
جویای متره و براورد

جویای متره و براورد

سلام من دانشجوی ترم اخر رشته مهندسی از علوم و تحقیقاتم می خواستم اگه بشه در زمینه متره و براورد فعالیت کنم به مدته 1-2 سال به هر صورت که شرکت تصمیم بگیره البته هدفم یاد گیری و کمک به شرکت مربوته arash.dissel813@yahoo.com ya ba shomare 09355911004 tamas begirid

mreza1364

عضو جدید
با سلام

با سلام

دانشجوی ترم آخر مهندسی عمران هستم
آشنایی با نرم افزار AutoCAD و Etabs

برای کار در تهران آماده هستم.حقوق و مزایا اولویت من نیست و بدست آوردن تجربه کافی
هدف اصلی من است

MREZA1364@Gmail.com

کلا آدم کاری و منظمی هستم

kartal1982

عضو جدید
با سلام
من فارغ التحصيل رشته مهندسي عمران هستم و دارای مدرک Etabs & safe و آشنا به نرم افزارهای AutoCAD و Excel . آماده همکاری در هر نوع پروژه عمرانی در هر جای ایران و کشورهای خارجی هستم .
kartal_19822002@yahoo.com

BAHMANPOKER

عضو جدید
لیسانس عمران هستم .photoshop .safe . 3d . etabs . auto cad . میکس و مونتاژ و کارهای اجرایی هم زیاد کار کردم . و کلی کارهای با ربط بی ربط با رشته عمران میدونم . جویای کار مناسب در تهران هستم .;):gol:

metalstar666

عضو جدید
به مدرك شما جهت رتبه بندي نيازمنديم.

به مدرك شما جهت رتبه بندي نيازمنديم.

با سلام خدمت عزيزان و سروران
جهت تكميل مدارك تحصيلي براي اخذ رتبه در برنامه و بودجه به مدرك تحصيلي شما (كارشناسي)نيازمنديم.
سابقه كاري نيز براي ما در اين كار ملاك نيست از عزيزاني كه فارق التحصيل رشته هاي عمران هستند بدين وسيله دعوت به همكاري مي گرد.
قيمت : توافقي
آدرس ايميل : gpa9113@yahoo.com
تلفن تماس : 09111310652

morteza55

عضو جدید
سلام
شما چند سال سابقه هستید و مایلید در کجا مشغول به کار شوید؟در چه زمینه هایی تخصص دارید؟

farzad_radmanesh

عضو جدید
مرکز خرید شاپینگ سیتی

مرکز خرید شاپینگ سیتی

[FONT=&quot]سلام دوست عزیز؛

[/FONT]​
[FONT=&quot]امیدواربم که حالتون خوب باشد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]در صدد هستیم تا بزرگترین و معتبر ترین فروشگاه اینترنتی رو به شما معرفی کنیم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]
** مرکز خرید شاپینگ سیتی **

[/FONT]​
[FONT=&quot] http://www.shoppingcity.ir

[/FONT]​
[FONT=&quot] *** بزرگترین و معتبرترین مرکز خرید ***

[/FONT]​
[FONT=&quot] - خرید خود را از منزل انجام دهید.[/FONT]​
[FONT=&quot] - انواع اجناس ایرانی و خارجی در بهترین کیفیت و کمیت.[/FONT]​
[FONT=&quot] - هزینه خرید را در منزل بعد از رویت کالا به مامور پست پرداخت نمایید.[/FONT]​
[FONT=&quot] - کادری مجرب جهت پاسخگویی به نظرات ، پیشنهادات و سوالات شما.[/FONT]​
[FONT=&quot] - کالای خود را در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.[/FONT]​
[FONT=&quot] - دارای قسمت رهگیری مرسولات خریدلری شده.

[/FONT]​
[FONT=&quot]امید است که با تیمی مجرب در امر فروش ، اجناس سالم و با کیفیت بسیار بالا بتوانیم حسن نیت خود را به شما مشتری عزیز ثابت نموده و رضایت شما را جلب نماییم

[/FONT]​
[FONT=&quot]با تشکر از مطالعه شما[/FONT]​
[FONT=&quot]مدیریت تیم فروش مرکز خرید شاپینگ سیتی[/FONT]​
[FONT=&quot]فرزاد رادمنش[/FONT]​
[FONT=&quot]sales management[/FONT]​
[FONT=&quot]F.Radmanesh[/FONT]​
[FONT=&quot]mail@shoppingcity.ir[/FONT]​
[FONT=&quot]www.shoppingcity.ir[/FONT]​

علامه زاده

عضو جدید
سلام
برای کار در شرکت پیمانکاری تونل ، یک نفر مهندس عمران نیاز داریم تلفن تماس 22332702-021

آخرین ویرایش:

ARCHITECTUR565

عضو جدید
کاریابی

کاریابی

سلام
شما چند سال سابقه هستید و مایلید در کجا مشغول به کار شوید؟در چه زمینه هایی تخصص دارید؟
10 سال سابقه کار دارم که 8 سال آن با مدرک کاردانی بوده وحدود 25 سال تجربه فامیلی در امور ساختمانی و پیمانکاری دارم و در رشته معماری کارهای طراحی خوبی دارم که اجرا شده است.
جویای کار در تهران هستم .
ناظر ساخت هم بوده ام.
با اتوکد کار میکنم .
کلاسهای متره و برآورد و تنظیم شرایط محیطی و جوش ساختمان و پیمانسپاری راطی کرده ام.
مدیر پروژه هم بوده ام. البته در یک کار کوچیک.
باتشکر!:smile:

starrr

عضو جدید
با سلام

من خودم
با 10 سال سابقه کاری

سلام من مهندس عمران هستم
etabs & cad & office که بلدم
کارم رو خیلی دوست دارم
آدرس ایمیل من
h_stru@yahoo.com
تجربه کاری کوتاه مدتی داشتم
مسیولیت یک سازه کوچیک
به شدت به دنبال کار هستم
مرسی:gol:

آخرین ویرایش:

m.aksoun

عضو جدید
کار

کار

سلام.من فوق دیبلم رشته نقشه برداری هستم.خوشحال میشم تو بروزهای عمرانی شرکت کنم و بتونم کمکتون کنم.تجربه کاری هم دارم.ممنون از شما عزیزان.09377464263