کسی میتونه کمک کنه؟

takbarg

عضو جدید
از درس خسته شدم..از زندگی بدم میاد..از مردن خوشم نمیاد..از غذاها بدم میاد..از آدما متنفرم...کجا برم ، چکار کنم تا نه دروغ ببینم نه غم تنهایی بچشم..
کاش یه ستاره یا یه شمع روشنایی از دور پیدا بود...

چرا دنیای خدا واسه من کوچیک شده..:cry:

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
duste man man darket mikonam ye modate manam injuri shodam vaghean adam nemidune chikar kone vali dg majburim zendegie nemishe karish kard:cool:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز من شنه شما رو میشناسم و نه یا روحیات شما آشنا هستم ولی میتونم این یه جمله رو بهتون تقدیم کنم که هیچ وقت خوشی ها و حال خوب نیست که به سراغ آدمها میاد این آدمها هستن که به دنبالشون میرن کسی که افمارش منفی باشه و در راستای همین چیزا قدم برداره طبیعتا موفق نخواهد بود پس اول افکارت رو درست کن و همیشه مثبت اندیش باش قول بهت میدم همیشه چی فرقی کنه ...

takbarg

عضو جدید
ببین دوست عزیز من شنه شما رو میشناسم و نه یا روحیات شما آشنا هستم ولی میتونم این یه جمله رو بهتون تقدیم کنم که هیچ وقت خوشی ها و حال خوب نیست که به سراغ آدمها میاد این آدمها هستن که به دنبالشون میرن کسی که افمارش منفی باشه و در راستای همین چیزا قدم برداره طبیعتا موفق نخواهد بود پس اول افکارت رو درست کن و همیشه مثبت اندیش باش قول بهت میدم همیشه چی فرقی کنه ...

دلت با زبونت یکی نیست
دلت به نظر میا درک میکنه اما خودت با زبون انکار میکنی وگرنه نمیگفتی
امضاء:

همیشه
اشتبـــاه مــن ایـن بــود ....
هــر جــارنــجیدم ، لبــخند زدم....
فــکر کــردنددرد نــدارد ، سنــگین تر زدنــدضــربه ها را ...
چگونه میتوان همرنگ جماعت شد وقتی جماعت خود هزار رنگ دارد

Hard-Hearted

عضو جدید
آیا شما انگیزه یا علاقه، برای انجام فعالیت خاصی را دارید؟

اگر به موفقیتی که در انتظار شماست فکر کنید حتما انگیزه تحمل همه این سختی ها را خواهید داشت.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلت با زبونت یکی نیست
دلت به نظر میا درک میکنه اما خودت با زبون انکار میکنی وگرنه نمیگفتی
امضاء:

همیشه
اشتبـــاه مــن ایـن بــود ....
هــر جــارنــجیدم ، لبــخند زدم....
فــکر کــردنددرد نــدارد ، سنــگین تر زدنــدضــربه ها را ...
چگونه میتوان همرنگ جماعت شد وقتی جماعت خود هزار رنگ دارد

میدونی قضیه امضا من با صحبت های شما فرق میکنه و یه بحث جداگونه میطلبه من ناراحتم از همه چیزهایی که شما میگی ولی نا امید نیستم

takbarg

عضو جدید
آیا شما انگیزه یا علاقه، برای انجام فعالیت خاصی را دارید؟

اگر به موفقیتی که در انتظار شماست فکر کنید حتما انگیزه تحمل همه این سختی ها را خواهید داشت.

دیگه انگیزه ای هم ندارم..آرزو زیاد داشتم..اما دیگه هیچی ندارم.نه امید نه آرزو و نه انگیزه ای واسه داشتن آرزوها

z@p

عضو جدید
عزیزم همه ما آدما این دردارو داریم همه نامردی دیدیم و تلخی شو چشیدیم اما من تازه فهمیدم باید راتو پیدا کنی وبه 1هدف فکر کنی به پیشرفت....حالا تو هر زمینه ای که دوس داری و وقتی ذهنت و در گیرش کردی دیگه به حاشیه ها فکر نمی کنی و از نامردیها فاصله میگیری و تو هدفت غرق میشی و این زیباترین حاله..........

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
از درس خسته شدم..از زندگی بدم میاد..از مردن خوشم نمیاد..از غذاها بدم میاد..از آدما متنفرم...کجا برم ، چکار کنم تا نه دروغ ببینم نه غم تنهایی بچشم..
کاش یه ستاره یا یه شمع روشنایی از دور پیدا بود...

چرا دنیای خدا واسه من کوچیک شده..:cry:

شکست عشقی خوردی؟