کسی در مورد مهندسی دریا اطلاع داره؟

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من امسال در رشته ی مهندسی دریا ( کشتی سازی) و مخابرات و الکترونیک دریایی نوشهر قبول شدم ( البته هنوز معاینه و مصاحبش مونده)
کسی اینجا میتونه در مورد سوالایی که تو مصاحبه میپرسن کمکم کنه؟
ممنون:gol:

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دمتون گرم

بابا دمتون گرم

خیلی شرمنده کردید
من چه کنم با این همه اطلاعات....
ترکوندید....................... بابا یکی به من جواب بده:mad: .... 2هفته دیگه آزمون دارم....:mad:

mrm246

عضو جدید
سلام...
اگه رشته شما از نوع بورسيه اي باشه و پس گزينش و مصاحبه (كه بيشتر اوقات كشكي هست)
قبول بشي نونت تو روغنه!!!
از همون اول شما رو بورسيه ميكنند و ماهانه به شما حقوق ميدن و بلافاصله پس از
فارغ التحصيلي
شما رو استخدام ميكنند...
فقط يادت باشه كه رشتت بايد از نوع بورسيه اي باشه...
با تشكر/:gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یادت باشه:

قبل از مصاحبه:

باید حتما حتما ریشت اومده باشه جدی می گم

تا می تونی قبل از آزمون کتاب احکام بخون

تیپت یه تیپ برادر گونه باشه. ( پیراهن کشاد ساده بنداز روی شلوار و سر تسبیح هم از جیبت اومده باشه بیرون)

اینا رو رعایت کنی %90 قبولی

داداش یکی از هم کلاسی هام هم توی مصاحبه بهش این پیشنهادات شده بود رعایت کرد قبول شد

موفق باشید;)

torab6

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من هم همين رشته رو (يعني مهندسي كشتي سازي بورسيه نفتكش) رو قبول شدم ولي دانشگاه چابهار از دوستان مي خواستم اگر اطلاعاتي در مورد مصاحبه يا معاينه دارند لطفا بيشتر در اين مورد توضيح بدن.
ممنون

mrm246

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من هم همين رشته رو (يعني مهندسي كشتي سازي بورسيه نفتكش) رو قبول شدم ولي دانشگاه چابهار از دوستان مي خواستم اگر اطلاعاتي در مورد مصاحبه يا معاينه دارند لطفا بيشتر در اين مورد توضيح بدن.
ممنون
دوست عزيز سلام...
دقت كنيد آيا شما رشته "مهندسي كشتي سازي"
قبول شديد يا "مهندسي كشتي" ؟؟؟
زمين تا آسمون با هم فرق دارن!!!
دوست خودم هم همينجا ولي رشته مهندسي كشتي قبول شده و بهش گفتن كه بايد براي معاينه به تهران بره (تا جايي كه من ميدونم)
من خودم هم همونجا ولي رشته مهندسي كشتي سازي قبول شدم(متمركز و غير بورسيه).
:gol:
با تشكر...

torab6

عضو جدید
مهندسي دريا گرايش كشتي سازي بورسيه شركت ملي نفتكش ايران

نینانای

عضو جدید
تو این رشته دخترا هم میتونن شرکت کنن ؟؟؟ من شنیدم که فقط دو سه تا دانشگاه تو ایران هست که دختر قبول میکنه

M.D1365

عضو جدید
دوست عزيز سلام...
دقت كنيد آيا شما رشته "مهندسي كشتي سازي"
قبول شديد يا "مهندسي كشتي" ؟؟؟
زمين تا آسمون با هم فرق دارن!!!
دوست خودم هم همينجا ولي رشته مهندسي كشتي قبول شده و بهش گفتن كه بايد براي معاينه به تهران بره (تا جايي كه من ميدونم)
من خودم هم همونجا ولي رشته مهندسي كشتي سازي قبول شدم(متمركز و غير بورسيه).
:gol:
با تشكر...
سلام
من ترم 6 عمران هستم.می خواستم واسه ارشد مهندسی کشتی بخونم.اینکه شما می فرمایین مهندسی کشتی با کشتی سازی فرق داره میشه بگین چه فرقی داره.در ضمن مهندسی دریا چیه؟اصلا بازار کار این رشته ها تو ایران برا خانم ها چطوره؟
من شخصه این که بخوام تو کشتی کار کنم خیلی دوست دارم.منتها شرایطشو نمی دونم.منظور از مصاحبه چجور مصاحبه ای است وباید مذهبی بود ...؟

a_chasebi

عضو جدید
سلام
من ترم 6 عمران هستم.می خواستم واسه ارشد مهندسی کشتی بخونم.اینکه شما می فرمایین مهندسی کشتی با کشتی سازی فرق داره میشه بگین چه فرقی داره.در ضمن مهندسی دریا چیه؟اصلا بازار کار این رشته ها تو ایران برا خانم ها چطوره؟
من شخصه این که بخوام تو کشتی کار کنم خیلی دوست دارم.منتها شرایطشو نمی دونم.منظور از مصاحبه چجور مصاحبه ای است وباید مذهبی بود ...؟

سلام
يه سري به اين تاپيك بزن . شايد جوابتو پيدا كني
ایا امکان تحصیل در مهندسی کشتی سازی برای خانوم ها هست؟:gol:

moeed48

عضو جدید
سلام من امسال در رشته ی مهندسی دریا ( کشتی سازی) و مخابرات و الکترونیک دریایی نوشهر قبول شدم ( البته هنوز معاینه و مصاحبش مونده)
کسی اینجا میتونه در مورد سوالایی که تو مصاحبه میپرسن کمکم کنه؟
ممنون:gol:

خوب.اول از همه بهت بگم كه به محض ورود كله مباركو نمره 4 ميكنن.البته نه تو نوشهر بلكه تو پادگان 06 تهران.6 ماه اولو آموزش نظامي داريد.بعدش ميري نوشهر و از صبح ساعت 5 با ورزش صبحگاهي و نماز و صبحانه شروع ميكني و بعدش كلاسهات شروع ميشه.در تمامي مدت يك سال اول حق راه رفتن نداري و فقط بايستي بدورو تو محوطه حركت كني و به هر يك از دانشجويان سال بالاتر كه ميرسي احترام بزاري.كلاسهاي هر روز تا ساعت 13 ادامه داره بعدش ميريد نماز و از اونجا هم كلاسهاي عقيدتي يا نظامي داريد تا اذان مغرب.سپس ميريد براي نماز و شام و در آخر هم خاموشيه كه يه عده تو محوطه بعضيا هم تو آسايشگاهها نگهباني ميدن اونم از نوع 2-2-2

شبهاي امتهان هم همين برنامه ها هست و به غير از اينكه كلاسها تموم ميشه اما تمامي برنا مه تا پايان تحصيل شما ادامه خواهد داشت.

اينو هم اضافه كنم كه مدركتون مورد تائيد وزارت علوم نيست پس حق تحصيلات تكميلي را نخواهيد داشت.ممنوع الخروج همخواهيد بود.

بعد از فارغ التحصيل شدن هم تشريف ميبريد جنوب و تا 30 سال روي شناورهاي ارتش-نيرويدريايي با حقوق يه منشي شركت خصوصي كار ميكنيد.

آخرین ویرایش:
سلام من مهندسی دریا دانشگاه بوشهر هستم البته گرایش کشتی سازی
این رشته در فوق به 4 رشته ی
1معماری کشتی
2سازههای دریایی
3هیدرودینامیک
4ایرودینامیک
درکل رشته خوبیه ولی باید تا دکتری ادامه تحصیل بدی بعد دیگه درآمد توپی داره
موفق باشید

moz_ship

عضو جدید
salam namikham na omided konam reshte keshtisazi nist balke mohandesi keshtie va belkol ba keshtisazi fargh dare va sharayet kari sakhti dare va mard mikhad az pasesh bar biad karesh rahat nist shayad dars khondanesh asoon bashe va be gamoonam nezamie ke dige khili bad tare hamishe mesle yak sarbazi
movafagh bashi