کسی این پرنده رو میشناسه؟

shayesteh-namvar

عضو جدید
[SIZE=2.5]سلام..من این پرنده رو پیدا کردم مورچه ها داشتن میخوردنش،دلم سوخت آوردمش خونه

کسی میتونه اینو شناسایی کنه؟چی میخوره؟
[/SIZE]

shayesteh-namvar

عضو جدید
مگه عکس ها رو نمیبینین من خودم میبینم...

مگه عکس ها رو نمیبینین من خودم میبینم...

Picture 004.jpgPicture 006.jpg

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من این پرنده رو نمیشناسم
ولی از نظر غذایی همون برنج و سبزیجات ارزن یا گندم خوبه
ولی از یه لحاظ دیگه خیلی مراقب باشید ممکنه بیماری داشته باشه یا باعث ایجاد انگل به خصوص در بچه ها بشه

shayesteh-namvar

عضو جدید
دوست عزیز من این پرنده رو نمیشناسم
ولی از نظر غذایی همون برنج و سبزیجات ارزن یا گندم خوبه
ولی از یه لحاظ دیگه خیلی مراقب باشید ممکنه بیماری داشته باشه یا باعث ایجاد انگل به خصوص در بچه ها بشه

ممنون مستانه جون...چطور باید تشخیص بدم چیه؟از کجا تحقیق کنم؟چطور مراقب باشم؟چطور بهش غذا بدم ؟خودم بزارم دهنش؟

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه استاد جانور شناسیمون انلاین بشهحتما میپرسم ولی تا اون موقع مثل یه جوجه باهاش رفتار کن اگه خواستی بهش دست بزنی حتما با دستکش باشه فعلا یه ظرف غذا و اب براش بزار تا بیشتر تحقیق کنم

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز عکس ها رو برای استادم ایمیل کردم این جوابشه:

قیافه اش نشون میده که جوجه کبوتر هست برای غذا مادرش غذا رو از چینه دانش برمی گردونه تو دهنش و بهش می ده پس یه غذای نرم و مرطوب و خمیر مانند باید بهش بدین مثلا تخم مرغ آب پز، گندم و ارزن خورد شده که با آب مثل خمیر شده باشه یه مقداری که بزرگتر شد می تونید همون نون آب زده رو جلوش بزارید
چون الان ضعیف شده سعی کنید حتما تخم مرغ آب پز رو بهش بدید و حتما دهنش رو باز کنید و بریزید تو حلقش چون اگه بزارید جلوش نمی خوره​

shayesteh-namvar

عضو جدید
دوست عزیز عکس ها رو برای استادم ایمیل کردم این جوابشه:

قیافه اش نشون میده که جوجه کبوتر هست برای غذا مادرش غذا رو از چینه دانش برمی گردونه تو دهنش و بهش می ده پس یه غذای نرم و مرطوب و خمیر مانند باید بهش بدین مثلا تخم مرغ آب پز، گندم و ارزن خورد شده که با آب مثل خمیر شده باشه یه مقداری که بزرگتر شد می تونید همون نون آب زده رو جلوش بزارید
چون الان ضعیف شده سعی کنید حتما تخم مرغ آب پز رو بهش بدید و حتما دهنش رو باز کنید و بریزید تو حلقش چون اگه بزارید جلوش نمی خوره​

slm azizam.tanx alot alot...kheili mohabat kardi.vaghean bache kaftare?man az forme balesh o panjehash hads mizadam shekari bashe.bazam mamnoon.