کسی اینجا رشته گیاهان دارویی میخونه؟؟

19soltani90

عضو جدید
سلام
من به رشته گیاهان دارویی علاقه زیادی دارم، میخواستم بدونم کسانی که این رشته رو خوندن از بازار کارش راضی هستن؟؟ در زمینه ی کارافرینیش کسی اطلاعاتی داره؟؟
من فوق بازرگانی دارم کارم هم میکنم. میخواستم همزمان با کار کردن تو این رشته هم درس بخونم. عاقلانه هست که برم این رشته رو از اول بخونم ؟؟

و این که اگه بخوام درس بخونم بهتره کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟
1. برم دانشگاه دولتی امام خمینی قزوین این رشته رو بخونم(قبلا دانشگاه دولتی درس خوندم و اگه قبول شم باید شهریه بدم)
2. برم علمی کاربردی امام خمینی کرج فوق دیپلم و لیسانس بگیرم.

محل کارم هم که تهرانه...

مرسی از راهنمایی هاتون پیشاپیش

seyyedalizeinali

عضو جدید
سلام
من به رشته گیاهان دارویی علاقه زیادی دارم، میخواستم بدونم کسانی که این رشته رو خوندن از بازار کارش راضی هستن؟؟ در زمینه ی کارافرینیش کسی اطلاعاتی داره؟؟
من فوق بازرگانی دارم کارم هم میکنم. میخواستم همزمان با کار کردن تو این رشته هم درس بخونم. عاقلانه هست که برم این رشته رو از اول بخونم ؟؟

و این که اگه بخوام درس بخونم بهتره کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟
1. برم دانشگاه دولتی امام خمینی قزوین این رشته رو بخونم(قبلا دانشگاه دولتی درس خوندم و اگه قبول شم باید شهریه بدم)
2. برم علمی کاربردی امام خمینی کرج فوق دیپلم و لیسانس بگیرم.

محل کارم هم که تهرانه...

مرسی از راهنمایی هاتون پیشاپیش
سلام به شما دوست عزیز
خوشحالم که علاقه مند به کار تو این زمینه هستید.
کار کردن تو این زمینه مقداری تجربه میخواد.
بازار کارهای مختلفی داره اعم از تولید، فروش و کار تو کارخانه های داروسازی
بازار کار دارو معمولا از رونق نمیفته. این رشته هم ارتباط مستقیمی با دارو و پزشکی و طب سنتی داره که کماکان تمام مردم دارن ازش استفاده می برن.
اول سعی کنید سیاستهاتونو بر نوع فعالیت تو این زمینه انتخاب کنید بعد رشته دانشگاهیتونو انتخاب کنید.

seyyedalizeinali

عضو جدید
البته با توجه به رشته تحصیلی خودتون پیشنهاد من به شما ورود به زمینه بازاریابی و صنایع تبدیلی و بسته بندی هستش.
چون میتونید با توجه به علمتون پیشرفت قابل توجهی برای صنایع بسته بندی و فروش و صادرات داشته باشید:gol::gol:

19soltani90

عضو جدید
ممنون از راهنمایی هاتون
تصمیم گرفتم بدون درس خوندن تو این رشته فعالیت کنم

kelussia شما نظرتون رو نگفتید؟؟

kelussia

عضو جدید
من از رشته ام راضی هستم
از رشته هایی است که چند سالی است در دانشگاه ها تدریس می شود به همین دلیل پذیرش خوبی برای هیات علمی دارد
از طرف دیگر بازار کار خوبی دارد چرا که سالها است از گیاهان دارویی در صنایع مختلف استفاده می شود و این استفاده روز به روز بیشتر می شود
ایران پتانسیل خوبی در این زمینه دارد ولی باید مشکلات را بررسی کرد تا با دیگر کشورها رقابت کرد
مطمئن باشید هر کسی به درسی و اصولی در این زمینه کار کند موفق خواهد بود

هدف من

عضو جدید
سلام kelussiaخوبین؟میشه بگید .کدوم دانشگاه دارویی میخونید؟ترم چند هستید؟من میخوام دکترا داروویی بخونم الان ترم 3ارشدم.ازچی وچجوری شروع کنم؟جزواتش رو از کجا تهیه کنم.منتظر پاسختون هستم ممنون