کسب و کار CCTV

safa-eng

عضو جدید
من قصد دارم در کسب و کار اخذ نمایندگی و نصب سیستمهای حفاظتی و دوربینهای مداربسته وارد شوم. شما چه توصیه ای دارید؟

rashidishahram

مشاور صنعت برق
بازار کارش خوبه بخصوص که اگه documentation خوب هم بدی که عالیه و اکثر کسانی که تو این زمینه کار می کنند مهندسی کار نمی کنند و تجربی کار کرده یا تکنسین هستند. ضمنا ضد انفجارش بهتره و توی نفت گاز کاربرد داره.

shabby

عضو جدید
به نظرم اشباع شده است و بجاش اگه بری ابزار دقیق خیلی به نفعته کلا این کار شده مثل نصب ایفون( حالا مثلا ایفون تصویری!)

safa-eng

عضو جدید
بازار کارش خوبه بخصوص که اگه documentation خوب هم بدی که عالیه و اکثر کسانی که تو این زمینه کار می کنند مهندسی کار نمی کنند و تجربی کار کرده یا تکنسین هستند. ضمنا ضد انفجارش بهتره و توی نفت گاز کاربرد داره.
شهرام جان از راهنمایی بسیار خوب شما ممنونم.;)

safa-eng

عضو جدید
شهرام جان از راهنمایی بسیار ارزشمند شما ممنونم.;)

arabameri

عضو جدید
پاسخ به سوال متقاضی

پاسخ به سوال متقاضی

من قصد دارم در کسب و کار اخذ نمایندگی و نصب سیستمهای حفاظتی و دوربینهای مداربسته وارد شوم. شما چه توصیه ای دارید؟
باسلام و ارزوی ان عزیز ،ورود به مجتمعهای بزرگ مانند مجموعه های آپارتمان نشینی از طریق مدیریت مجموعه،مشارکت با سرای محله در محلات شهری ،مشارکت با دفاتر املاک و..موفقیت شما ارزوی ما
عرب عامری