کسب بیت کوین با play کردن ویدئو، خواندن کتاب، دنبال کردن اخبار بیتکوین و...

mehran_mo

کاربر فعال
سلام
مدتی هست که با این سایت کار میکنم. در امدش خوب هست و هر 10 دقیقه نزدیک 500 satoshi یا BCH میشه ازش برداشت. با اکانت facebook که log in بشین پروقایل به صورت اتومات ساخته میشه و شروع به فعالیت میکنین.

Airdrips.com

بابت بازدید از سایت هایی که گزارش اخبار بیت کوین، play کردن ویدئو از سایت های tube و... بابت هر 10 دقیقه 100 تا 1500 satoshi میده.

reza_19933

عضو جدید
من خیلی وقته دنبال اینکارام. اگر واقعا فکر میکنین بیت کوین رایگان نصیبتون میشه با دیدن فیلم و اینا یا کلیک کردن های پیاپی باید بگم سخت در اشتباهید.یک هزارم اون وقت یا نتی که مصرف میکنین هم بر نمیگرده. مطمئن باشید. ارزهای دیجیتال پیشرفته تر ازین حرفا شده. دوران گول خوردن مردم با این ترفندها تموم شده. اگه واقعا دنبال ارزهای دیجیتال هستید باید اخبارشو دنبال کنین، به موقع بخرید و به موقع بفروشین از بورس ایران خیلی بهتره. اگه شما ۱۷ ماه پیش ۲ میلیون بیت کوین میخریدین، ۹ ماه بعدش که حدود ۳۰ برابر شد ارزش، شما ۶۰ میلیون پول داشتید! اون موقع یه بیت کوین ۶۰۰ دلار بود رفت تا ۲۰ هزار دلار. الان شده ۶هزار دلار

mehran_mo

کاربر فعال
سلام عزیز
جدود 3 سالی هست که کار cryptocurrency انجام میدم توی کشور های مختلف (ایران، مالزی و کانادا). نزدیک به دو سال تونستم در امد ثابت و کافی برای زندگی خوب توی مالزی با بیت کوین داشته باشم. هم trade میکنم هم mining میکنم و هم faucet و....
روش های در امد بیت کوین زیاد هست و بینش scam و fraud فراوون. باید چند سالی سخت داخلش کار کنین تا ازش سر در بیارین. بنده واقف به این موضوع هستم و سایتی که معرفی کردم معتبر و درست هست.
هرکس مایل به سرمایه گذاری روی سهام و یا binary options trading هم علاقه داشته باشه هم option های معتبر هست.

ali199_1991

کاربر بیش فعال
حالا این اخباری ک بانک مرکزی اعلام کرده مبنی بر ممنوعیت خرید و فروش بیت کوین چیه؟
ظاهرا تو این مملکت فقط خرید و فروش نخود لوبیا مجازه..طرف دلار داشته باشه بهش میگن قاچاقچی!!

reza_19933

عضو جدید
فعلا نمیدونن چیه ممنوع اعلام کردن.
تا بفهمن چجوری میشه دزدی کرد و پسر کدوم حاجی بشه مسئول اینکارو کدوم حاجی زورش بیشتر واسه سلطه برش. فعلا با هم به این نتیجه رسیدن که بین خودشون کسی نمیدونه چیه ممنوع باشه فعلا ، تا یه اقا زاده مسئولیت مالکیتشو بر عهده بگیره تو ایران

ali199_1991

کاربر بیش فعال
کلا مجازی و فضای مجازی تو مملکت ما برای وزیر و رئیس و کلا اون بالایی ها تعریف اش سرگرمی هست و بخاطر همینه ک کوچیک ترین اتفاقی ک می افته مثل شلوغ شدن و درگیری تو خیابون،خیلی راحت جلوشو می بندن و اولین کار کاهش سرعت اینترنت و به دنبال اون ف ی لتر کردن سایت های خاص هست غافل از اینکه این محیط کسب درآمد عده ای هست منتها متاسفانه کی می فهمه اینو...

از اونجا که عقب مونده هستیم و با دنیا ارتباطی نداریم و ارزش پول خیلی پایینی هم داریم ، لااقل اینترنت می تونه ی مکانی باشه برای کسب اطلاعات لازم در مورد علوم مختلف منتها جلوی اینو هم میخوان بگیرن.

reza_19933

عضو جدید
شما باید اول تا امتحان کنین تا بفهمین من چی میگم.
گیم هایی که باهاشون میتونین بیت کوین در بیارین به صورت رسمی چندتا سایت هست‌ ولی به شدت بی فایده و وقت تلف کردنه.
عضو شین و یه ضرب و تقسیم ساده کنین تا ببینین توی یه ماه نهایت بتونین ۱۰هزار تومن در بیارین. شما که ۲۴ ساعته پشت سیستم نیستین!

بیت کوین، اتریوم، ریپل یا حالا هر ارز دیجیتال دیگه، خیلی سرمایه گذاری خوبین. مرد ریسک باشی و اگاهی داشته باشی از بالا و پایین ارزهای دیجیتال فقط با خرید و فروشش میتونین پول در بیارین.
ولی خب با این وضع تحریم ها نزدیک نشین بهتره. من الان کیف پول بایننسم ساین این نمیشه!

ali199_1991

کاربر بیش فعال
نه ندارم،ی سایت مثل همونی ک تو پست اول معرفی شد...سایت های پخش فیلم و اینا ...

reza_19933

عضو جدید
خب اول شما حساب بلاک چینتو بساز. کیف پول بیت کوینتو درست کن.
اون سایتای بالارو نمیدونم ولی این سایتا میگن با سابقه ان و پرداخت داشتن: اینم بگم من خودم تاحالا نتونستم ازشون چیزی در بیارم. چون واقعا سخته ! فکر میکنی میشه ولی با یه حساب کتاب ساده میبینی ارزش ندارن:
Freebitco.in
Takefreebitcoin.com
Easybitcoinfaucet.com
اولی از همه معروف تره.اینا کاربردش هم کلیکیه هم گیم داره. که بازم دارم میگم از نظر من نمی ارزه. ولی تست کن شما

ali199_1991

کاربر بیش فعال
مرسی ، خب من نمی خوام ببینم ارزش داره یا نه...میخوام ببینم اصلا چنین چیزی شدنی هست ، یعنی میشه برداشت کرد حتی به اندازه هزار تومن!

ali199_1991

کاربر بیش فعال
سلام...
در مورد مرورگر CryptoTab Browser ، که میشه باهاش بیت کوین استخراج کرد ، آیا سرکاری هست یا واقعا جواب میده؟

reza_19933

عضو جدید
سلام...
در مورد مرورگر CryptoTab Browser ، که میشه باهاش بیت کوین استخراج کرد ، آیا سرکاری هست یا واقعا جواب میده؟
سلام. با یه تحقیق ساده متوجه میشین داستان چیه. استخراج بیت کوین از طریق سیستم های خونگی و لپتاپ تقریبا غیر ممکنه و چیزی جز فرسودگی قطعات نداره. استخراج بیت کوین سخت افزار فوق قدرت مند و مخصوص خودشو میخاد. کریپتو تپ تو سیستم شما، یا اصن ۱۰ تا سیستم کع هستشو موازی کنین، درامدش واستون تقریبا صفره اگه با مصرف برق و فرسودگی حساب کنیم. پس با استخراج بیت کوین چیزی عایدتون نمیشه قطعا
ولی در کل بخاید بدونین، اره کریپتو تپ کارش استخراج بیت کوینه و سرکاری نیس