کسانی که ميخواهند ارشد 90 بدهند

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ورودی بهمن بودم.بنابراين امسال ارشد نميدهم و برای ارشد 90 تصميم دارم بخونم.از اینرو فرصت بيشتری دارم.از شما تقاضا دارم راهنماييم کنيد.
با چه دروس و کتابهايی شروع کنم

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من hamin913 عزیز یه تاپیک داره میتونی از نظر دوستای با تجربه استفاده کنی.

تاپيک 89 فکر کنم منظور شماست.من خودم هم تا الان از نظرات دوستان استفاده ميکردم ولی چون بازه زمانی متفاوت است ترجيح دادم کسانی که شرايط من را دارند از راهنمايی جداگانه بهره مند شويم

hamin913

عضو جدید
شما باید از الان بسیار خوب بخونید نباید فرصت ها را از دست بدید سعی کنید مطالب را خوب بفهمید مخصوصا ریاضی ها را خوب بخونید سعی کن هر روز ریاضی بخون

highsky

عضو جدید
چرا ریاضی بخونیم بهتره؟؟؟ مثلا تستای سیالاتو کار نکنیم که برای تبدیل انرژی ها مهمتره؟!!
ضمنا چون تازه خوندیمش مطالبش بیشتر یادمونه

hamin913

عضو جدید
ریاضی خیلی مهمه شک نکن سعی کن ریاض با یه درس دیگت یا مقاومت یا سیالات رابخون

crane

عضو جدید
سلام منم خواستم یه تجربه ی تحصیلیمو بگم شاید کمکتون کنه
من این جزوهی سیالات استادمونو چن بار خوندم ولی هر بار میخوندم کمتر میفهمیدم ,شمسم پیشش میخوندنم ولی...حالا که دارم کتاب راهیان خدا کرمی سیالات رو میخونم تازه میفهمم چی به چیه حتما در کنار وایت اینو بخونید(فک کنم ترکیب بندی وایت مثل انتقاله جریان داخلی و خارجی...) چون باعث میشه بتونید از بالا به مسایل نگا کنید..
یا در مورد انتقال هم همین راهیان ....اگه انتقال دارید از اینکروپرا بخونید .هولمن خوبیش اینه که برا هر فرمول تقریبا یه مثال داره(من از فصل 6 تا 10 اینکروپرا خوندم و کیف کردم)
موفق باشید

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.چه خوب کردید که تجربیات خود رو گفتید.مسلما خیلی کمکم میکنه.من این ترم انتقال دارم.پس اینجور که برداشت کردم حتما اینکروپرا را در کنار هولمن بخونم.
تازه فهمیدم که در این یکسالی که مانده تا جدی برای خواندن ارشد شروع کنم چقدر مطمن بودن به کتاب یا جزوه ای که میخوانیم مهم است.یعنی اینکه خشت های اول رو درست بناگذاری کنیم

faryad zire ab

عضو جدید
سلام.منم ارشد نودم.دارم پایان نامه کارشناسیمو میدم. به نظ شماها منابع زیر خوبند؟:

1ریاضی 1 2 -معادلات-مهندسی >>>> پارسه

2 سیالات >>>جلد هشتم خدا کرمی

3ترمو و انتقال حرارت >> پارسه

4دینامیک و ارتعاشات >>> پوران پژوهش- دکتر جباری

5 دینامیک ماشین>>> پوران پژوهش -دکتر راستگو

6 مقاومت مصالح>>> پوران پژوهش-دکتر نائی

7استاتیک و طراحی راهیان ارشد

در ضمن نظر دوستان در مورد کتابای مدرسان شریف چیه؟همه منابع از مدرسان شریف باشه خوبه؟

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دوستانی که ارشد دادند خیلی خوب میتونند مارو راهنمایی کنند.پس لطفا دریغ نفرمایید

بالا