کره شمالی

*Essi*

اخراجی موقت
تو المپیک نتجه ی بسیار خوبی گرفتن نسبت به جمعیتشون و این کمبود امکاناتشون

http://www.varzesh3.com/olympic.do

اثرات توسل به روح پر فتوح کیم جون ایل هست.

چون هرچه دارند از صدقه سری نظر کرده های سرزمینشون هست.

همونطور که.......

البته مردم اون خطه به دلیل فیزیکی بدنی خاص، توی یک سری چیزا تخصص دارن، زیاد ربطی به امکانات نداره.

به ایرانی ها بر فرض هرچقدر هم امکانات بدی، دونده سرعت یا استقامات از توشون در نمیاد.
بحث ژنتیکی هست بیشتر.

وگرنه جامائیکا و کنیا و...کمتر هم هستند، نقش سرمایه وقتی مشخص میشه که نتایج خوب در چندین بخش بیاری.
مثلا ایران روی کشتی فرنگی خوب کار کرده بود نتیجه گرفت اونم چون ایرانی ها باز تو ورزش های زور و بازو تبحر دارند.

آمریکا و چین روی همه چیز خوب کار کردن، روی همه چیز مدال آوردن.

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مستندی هست بنام welcome to the north korea که کمی پس از مرگ رهبر بزرگ کره شمالی در سال 1994 تهیه شده که واقعا قابل توجه هس!

علاوه بر اون یک انیمیشن هم هس به نام team america که موضوع محوریش حول کیم جونگ ایله و واقعا خیلی خنده دار و باحاله...!

جالبه بدونین که هم کیم جونگ ایل و هم پدرش کیم ایل سونگ که مردن, هردو مومیایی شدن و بدنهاشون تو تابوت شیشه ای نگه داشته میشه!!
علاوه بر این صاحب شرکت هیوندا ,بزرگترین شرکت ماشین سازی کره جنوبی از فراری های کره ی شمالی

اینم رهبر جدید کره شمالی

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتان را به خوبی فهمیدم.
تحقیق جالبی بود .
ولی ما دیگر تا آن حد هم بدبخت نیستیم :D

(راستی قلعه ی حیوانات کتاب خیلی جالبی است)

آخرین ویرایش:

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این کشور خط موبایل وجود ندارد,
رهبر قبلی این کشور در محدود سفرهای خارجی خود هرگز از هواپیما استفاده نمیکرد و همیشه با قطار به چین(تنها کشور مورد اطمینان فرمانده بزرگ) سفر میکرد.

*Essi*

اخراجی موقت
منظورتان را به خوبی فهمیدم.
تحقیق جالبی بود .
ولی ما دیگر تا آن حد هم بدبخت نیستیم :D

(راستی قلعه ی حیوانات کتاب خیلی جالبی است)

خوب شما که قلعه حیوانات رو خوندین، به نظرت سرانجام حیوانات قلعه چی شد؟

کلا سرانجامی دارن؟

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما که قلعه حیوانات رو خوندین، به نظرت سرانجام حیوانات قلعه چی شد؟

کلا سرانجامی دارن؟

سرانجامش همان بود که کم کم پیش آمد دیگر .
خیلی اصطلاحا "ضدحال" بود آخرش :D
فکر میکردم دوباره انقلاب میکنند .
ولی جرئت نداشتند حتی درباره اش فکر کنند ، چون انقلاب مساوی بود با کشته شدن عده ی خیلی زیادی از آنها و آخرش هم (با فرض اینکه پیروز بشوند) همین چرخه دوباره تکرار میشود!
(به عبارتی همان آش و همان کاسه! )

ولی باز من معتقدم ما به آن شدت ها بدبخت نیستیم .:razz:

*Essi*

اخراجی موقت
سرانجامش همان بود که کم کم پیش آمد دیگر .
خیلی اصطلاحا "ضدحال" بود آخرش :D
فکر میکردم دوباره انقلاب میکنند .
ولی جرئت نداشتند حتی درباره اش فکر کنند ، چون انقلاب مساوی بود با کشته شدن عده ی خیلی زیادی از آنها و آخرش هم (با فرض اینکه پیروز بشوند) همین چرخه دوباره تکرار میشود!
(به عبارتی همان آش و همان کاسه! )

ولی باز من معتقدم ما به آن شدت ها بدبخت نیستیم .:razz:

عجله نکنین، یک سری چیزها در تاریخ ثابت هست و برای همه دیر یا زود رخ میده.

قدرت مطلقه با گذشت زمان فساد میاره، استثنا هم نداره و میشه این رو در بلعیدن اعضای هر سرزمین و مدام کوچکتر شدن دایره قدرت مداران دید.

اول قلعه حیوانات یا کره شمالی هم اینطوری نبود، اما هرچی خوک ها قدرتمند تر شدن، سگ ها رو بیشتر برای پاره کردن مخالفین خوک تربیت کردن.

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجله نکنین، یک سری چیزها در تاریخ ثابت هست و برای همه دیر یا زود رخ میده.

قدرت مطلقه با گذشت زمان فساد میاره، استثنا هم نداره و میشه این رو در بلعیدن اعضای هر سرزمین و مدام کوچکتر شدن دایره قدرت مداران دید.

اول قلعه حیوانات یا کره شمالی هم اینطوری نبود، اما هرچی خوک ها قدرتمند تر شدن، سگ ها رو بیشتر برای پاره کردن مخالفین خوک تربیت کردن.

بله خب ، چون فعلا کسی کاملا عادل نیست .

*Essi*

اخراجی موقت
به گزارش رحماء حضرت آيت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در ديدار آقای كيم يونگ نام رئيس مجمع عالی جمهوری خلق كره شمالی با اشاره به مواضع همسان ايران و كره شمالی در بسياری از زمينه ها تأكيد كردند:

بايد در مسير حركت به سمت اهداف بلند، جدی بود و فشارها، تحريم ها و تهديدها خللی در عزم ها بوجود نياورد.
:gol:

منبع:

http://www.rohama.org/fa/news/16032

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺍﺳﯽ ﺑﻨﻈﺮﺕ ﺗﻌﻬﺪ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﻩ ﯾﺎ ﺗﺨﺼﺺ ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﻢ ﺩﻭﺱ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﺑﯿﺎﯼ ﺗﺎﻻ ﺭ ﺍﺳﻼ ﻡ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯﻡ ﺑﯿﺎ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺩﯾﻦ ﺗﻌﺪ ﯾﺎ ﺗﺨﺼﺺ ﻫﻢ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻦ
ﮔﻞ

atige

عضو جدید
برای به بردگی گرفتن مردم یک کشور چند چیز را باید از انها گرفت
1.سواد
2.شادی
3.حق ازاد اندیشی

و چند چیز رو باید بهشون داد:
1.فقر
2.خانواده های پر جمعیت
3.اندیشه های معیوب و هدفدار

و باید کسی رو شاخ کرد و در راس قدرت قرار داد
و باید اونقدر از اون شخص مبالغه بشه که مردم احمق باورش کنند(احمق بار اوردن مردم نیز مسئله مهمیه!!)

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تحقیقتون واقعا جامع بود...

من یه چیزایی شنیده بودم ولی نه تا این حد...

ممنون

*Essi*

اخراجی موقت
برای به بردگی گرفتن مردم یک کشور چند چیز را باید از انها گرفت

1.سواد
2.شادی
3.حق ازاد اندیشی

و چند چیز رو باید بهشون داد:

1.فقر
2.خانواده های پر جمعیت
3.اندیشه های معیوب و هدفدار

و باید کسی رو شاخ کرد و در راس قدرت قرار داد
و باید اونقدر از اون شخص مبالغه بشه که مردم احمق باورش کنند(احمق بار اوردن مردم نیز مسئله مهمیه!!)

مهمترین ویژگی فرد یا افرادی که میتونن این چیزهارو از ملت ها بگیرن و در عوضش مواردی مثل فقر و....رو که دکر کردی، بهشون بدن، به نظرت چیه؟

شیادی؟ شمشیر؟ فریب کاری؟ کاریزما بودن؟ چی؟

تحقیقتون واقعا جامع بود...

من یه چیزایی شنیده بودم ولی نه تا این حد...

ممنون

خوب به نظرتون راهی برای فرار از چنین اوضاعی هم هست؟

چقدر فکر میکنین این بلا ممکنه سر هر ملتی بیاد، حتی اینجا؟

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم این تحقیق شما بر گرفته از تبلیعات کشورهای غربی هم باشه !!
درسته اوضاع خوب نیست ! ولی دیگه نه تا این حد !!
بلاخره نباید به غربی ها هم اعتماد کرد 1
می دونید در مورد ایران چی میگن !
اتفاقا" اینجوریه شایدم بدتر
اگه بخوای تو کره شمالی زنده بمونی باید به دولت وابسته باشی و نظامی بشی

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﯾﻪ ﺧﺒﺮ ﯾﻪ ﺳﺎﯾﺖ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺳﻮﮒ 100 ﺭﻭﺯﻩ ﯼ ﺍﻭﻥ ﺑﺎﺑﺎ ﮐﻪ ﻣﺮﺩ
ﮐﻼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﭼﺴﻨﯽ ﻣﺴﺮﻭﺏ ﻭ ﺷﺎﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﻼ ﻑ ﺑﻮﺩﻩ

ﺑﻌﺪ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺍ ﺭﻭ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺗﻮﻫﯿﻦ ﺑﻪ ...
ﺧﻼ ﺻﻪ ﺑﺎ ﺧﻢ~ﺍﺭﻩ ﺍﻋﺪﺍﻣﺶ ﮐﺮﺩﻥ!!!

یوسف س

عضو جدید
سلام

سلام

نمیدونم چقدر با کشور کره شمالی آشنا هستین.

اما خوب دیدن یک مستند درباره این کشور مرا بر آن داشت تا درباره این کشور کمی تحقیق کنم.

به چیزهای جالبی رسیدم که میخوام اینها رو در اختیار دوستان هم قرار بدم.

حقایقی تلخ که شاید تلنگری باشد برای همه ما....... :razz:

با سعی و حوصله، تمامی مطالب را حتما دنبال کنید، شاید به یک نتیجه خوبی رسیدید.......:gol:

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=108860&stc=1&d=1344254423​

اسی بیشتر بهت میاد که یه تفکر باشی تا یه شخص نکن خوبیت نداره اگه چوبشم نخوری اه که دامنت میگیره

*Essi*

اخراجی موقت
اسی بیشتر بهت میاد که یه تفکر باشی تا یه شخص نکن خوبیت نداره اگه چوبشم نخوری اه که دامنت میگیره

جان؟ :surprised:
هر نفر سه نفر است و هر نفرش متعلق به جایی هست. (زیگموند فروید)

من قصدم خیر هست اخوی، زیاد سیاه نبین و دوست و دشمن نکن، همیشه ایرانی بودم و به ایرانی بودنم هم افتخار میکنم.
ایران سرزمینی با همه افکار و سلایق هست.

ترجیح میدم آهش به قول شما من رو بگیره اما سرزمینی داشته باشیم که توش دشمن وطنی معنا نداشته باشه.
موفق باشی. :gol:

*Essi*

اخراجی موقت
کره شمالی شادترین کشورهای دنیا را اعلام کرد :

کره شمالی لیستی تهیه کرده است که بر اساس آن، چین شادترین مکان در دنیا شناخته شده است.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی انتخاب Entekhab.IR، بر اساس این شاخصی که توسط تلویزیون کره شمالی پخش شده است، چین از 100 امتیاز، 100 امتیاز کسب کرده است.

پس از چین، کره شمالی با 98 امتیاز در مقام دوم ، سپس کوبا و بعد از این کشور، ایران و ونزوئلا در لیست شادترین کشورهای دنیا هستند.

گفتنی است امریکا با کسب تنها 3 امتیاز در مقام 203 قرار گرفت.

منبع :

http://www.entekhab.ir/fa/news/27210

.
.
.
فکر میکنید کره شمالی چه قرابتی بین مردم خودش و ایران حس کرده که ایران رو در رده چهارم شادترین کشورهای دنیا قرار داده و خودش رو مکان دوم؟

reza.mech2012

عضو جدید

فکر میکنید کره شمالی چه قرابتی بین مردم خودش و ایران حس کرده که ایران رو در رده چهارم شادترین کشورهای دنیا قرار داده و خودش رو مکان دوم؟

وقتی برای اجلاس جنبش غیرمتعهدها نماینده ولایت مطلقه کره شمالی به دیدار ولایت مطلقه ایران اومد، ولایت مطلقه ایران به ایشون گفت مواضع ایران به کره شمالی خیلی نزدیک هست.
خود خبرگزاری های ایران هم گذاشتن، چرا مارو در کنار خودشون در زمره کشورهای شاد دنیا نذارن؟
موشک شادی، جنگنده شادی،اسلحه های شادی، سکوت و ترش شادی و...

http://www.rohama.org/fa/news/16032

مالک اشتر

اخراجی موقت
سلام.
درسته مشکلات زیاد هست، ولی مردم ایران هم مردم کره شمالی نیستن.
هنوز هم امثال مالک اشترها تو این کشور زیاده که نذاره ایران به سمت کره شمالی بره.
هرچند میدونم خیلی از قدرت گراهای حاضر آرزوشون هست ایران فضای بسته رسانه ای و مطبوعاتی و... داشته باشه با انتخابات هایی تشریفاتی که تنها منتخبین رهبری توش شرکت کنن.

ولی ماه همیشه پشت ابر نمیمونه.
زیر سایه مرتضی علی.

بالا