کدوم یکی از اینا؟

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]HTC One E8[/h]
[h=1]Sony Xperia Z3[/h]
[h=1]Samsung Galaxy Note 4[/h]
[h=1]Samsung Galaxy Note 3[/h]
[h=1]Huawei Ascend P7[/h]دوستان کمک...
من بین اینا مونده م....
البته نوت 4 و z3 گرونم هستن...
ولی بین اینا کدومو بخرم؟ چرا؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
HTC One E8

Sony Xperia Z3

Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 3

Huawei Ascend P7

دوستان کمک...
من بین اینا مونده م....
البته نوت 4 و z3 گرونم هستن...
ولی بین اینا کدومو بخرم؟ چرا؟
سلام دوست گلم . ببینید انتخاب هایی که کردید تقریبا میتونم بگم هیچ ربطی به هم دیگه ندارن :D
E8 گوشی خیلی خوبیه و از نظر سخت افزاری در حد گلکسی اس 5 و نوت 3 هستش اما چیزی که وجود داره اینه که توی این گوشیها بهترین وقویترین گوشی گلکسی نوت 4 هستش . چون نوت 4 توی انتخاباتون وجود داره پس دیگه وجود گلکسی نوت 3 یه جورایی بی معنیه .
از طرفی همین اول P7 رو از انتخاباتون حذف کنید . بنده P7 فقط 2 روز دستم دووم آورد و سریعا فروختمش . دلیلش هم باگهای نرم افزاری به شدت مسخره این گوشی بودش . کلا تیم نرم افزاری هواوی تعطیله :D
انتخاب بعدی Z3 هستش که من به شخصه باهاش کار نکردم اما گوشی بدی نبوده و کسی هم ازش شکایتی نداشته ( تا جایی که دیدم )
از بین انتخاب هایی که گفتین من بدون هیچگونه شک و تردیدی گلکسی نوت 4 رو بهتون پیشنهاد میدم .
دلایلش هم ایناست :

1 - سخت افزار بسیار قویتر
2 - دوربین بهتر ( مقایسشونو میتونید اینجا ببینید . توی عکاسی تقریبا توی یه رنج هستن اما فیلمبرداری قطعا نوت 4 برتره . http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=1&idPhone1=6539&idPhone2=6434&idPhone3=6538 )

3 - ساپورت خیلی بهتر نرم افزاری
4 - صفحه نمایش بسیار با کیفیت تر و جذاب تر
5 - امکانات جانبی بیشتر
و ...

موفق باشین

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم . ببینید انتخاب هایی که کردید تقریبا میتونم بگم هیچ ربطی به هم دیگه ندارن :D
E8 گوشی خیلی خوبیه و از نظر سخت افزاری در حد گلکسی اس 5 و نوت 3 هستش اما چیزی که وجود داره اینه که توی این گوشیها بهترین وقویترین گوشی گلکسی نوت 4 هستش . چون نوت 4 توی انتخاباتون وجود داره پس دیگه وجود گلکسی نوت 3 یه جورایی بی معنیه .
از طرفی همین اول P7 رو از انتخاباتون حذف کنید . بنده P7 فقط 2 روز دستم دووم آورد و سریعا فروختمش . دلیلش هم باگهای نرم افزاری به شدت مسخره این گوشی بودش . کلا تیم نرم افزاری هواوی تعطیله :D
انتخاب بعدی Z3 هستش که من به شخصه باهاش کار نکردم اما گوشی بدی نبوده و کسی هم ازش شکایتی نداشته ( تا جایی که دیدم )
از بین انتخاب هایی که گفتین من بدون هیچگونه شک و تردیدی گلکسی نوت 4 رو بهتون پیشنهاد میدم .
دلایلش هم ایناست :

1 - سخت افزار بسیار قویتر
2 - دوربین بهتر ( مقایسشونو میتونید اینجا ببینید . توی عکاسی تقریبا توی یه رنج هستن اما فیلمبرداری قطعا نوت 4 برتره . http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=1&idPhone1=6539&idPhone2=6434&idPhone3=6538 )

3 - ساپورت خیلی بهتر نرم افزاری
4 - صفحه نمایش بسیار با کیفیت تر و جذاب تر
5 - امکانات جانبی بیشتر
و ...

موفق باشین

سلام
ممنونم از راهنماییت;)
راستش من وقتی قرار باشه یه دستگاه الکترونیکی بخرم خیلی میگردم...
از بین اینام خودم نظرم روی نوت 4 هست. این که p7 رو هم گذاشتم بخاطر اینه که خیلی ازش تعریف شنیده بودم و خدا رو شکر میکنم که گفتی بیخیالش بشم چون از مارک هوآوی اصلا خوشم نمیاد:D
نوت 3 رو هم گذاشتم توی این لیست چون میخواستم ببینم برای یه کاربر معمولی (نه حالا خنگااااااا فقط معمولی) تفاوتهای این گوشی و نوت 4 به تفاوت 600-700 تومنیش میارزه یا نه....
میرسیم به e8 .... خخخخخ. راستش خیلی خیلی خوشگله:redface:
به همین خاطر توی لیسته

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از راهنماییت;)
راستش من وقتی قرار باشه یه دستگاه الکترونیکی بخرم خیلی میگردم...
از بین اینام خودم نظرم روی نوت 4 هست. این که p7 رو هم گذاشتم بخاطر اینه که خیلی ازش تعریف شنیده بودم و خدا رو شکر میکنم که گفتی بیخیالش بشم چون از مارک هوآوی اصلا خوشم نمیاد:D
نوت 3 رو هم گذاشتم توی این لیست چون میخواستم ببینم برای یه کاربر معمولی (نه حالا خنگااااااا فقط معمولی) تفاوتهای این گوشی و نوت 4 به تفاوت 600-700 تومنیش میارزه یا نه....
میرسیم به e8 .... خخخخخ. راستش خیلی خیلی خوشگله:redface:
به همین خاطر توی لیسته
سلام مجدد . خواهش میکنم ... ;)
من نمیدونم چرا وقتی از یه برند خوشتون نمیاد توی لیست خریدتون قرار میدید :D
نوت 4 دقیقا همون نوت3 هستش که قویتر شده . از نظر امکاناتی 98درصد شبیه همدیگه هستن . ببینید اگه شما نوت 3 داشتین و میخواستین به نوت 4 مهاجرت کنین قطعا بهتون میگفتم این کارو نکنید چون چیز زیادی به دست نمیارید . اما شمایی که تازه میخواید یه اسمارت فون خیلی خوب بخرید بهتره که نسخه آخر پرچمدار اون شرکت رو بخرید و به هیچ وجه منطقی نیست که نسخه قدیمی تر و پایین تر اون محصول رو بگیرید حتی اگه 1 میلیون تومن هم گرونتر باشه ;)
اگه خوشگلی مد نظرتونه پیشنهاد میکنم یه نگاه به گوشیهای موتورولا بندازید . فوق العاده هستن

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد . خواهش میکنم ... ;)
من نمیدونم چرا وقتی از یه برند خوشتون نمیاد توی لیست خریدتون قرار میدید :D
نوت 4 دقیقا همون نوت3 هستش که قویتر شده . از نظر امکاناتی 98درصد شبیه همدیگه هستن . ببینید اگه شما نوت 3 داشتین و میخواستین به نوت 4 مهاجرت کنین قطعا بهتون میگفتم این کارو نکنید چون چیز زیادی به دست نمیارید . اما شمایی که تازه میخواید یه اسمارت فون خیلی خوب بخرید بهتره که نسخه آخر پرچمدار اون شرکت رو بخرید و به هیچ وجه منطقی نیست که نسخه قدیمی تر و پایین تر اون محصول رو بگیرید حتی اگه 1 میلیون تومن هم گرونتر باشه ;)
اگه خوشگلی مد نظرتونه پیشنهاد میکنم یه نگاه به گوشیهای موتورولا بندازید . فوق العاده هستن

ممنونم
E8 چطوره؟
اگه بخوام زیر 2 تومن پول بدم

handpick.ir

عضو جدید
برای انتخاب گوشی اونی رو انتخاب کنین که از لحاظ عمر باطری و هنگ نکردن جز بهترین ها باشه.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
کسانی که میخوام گوشی انتخاب کنند:

1- باید هدف و مصرف خودشون را بدونن
2- باید بودجه خودشون را مشخص کنند
3- باید انتظارات خودشون را مشخص کنند.

متاسفانه شما هیچ کدوم را مشخص نکردین، همه چی هم گذاشتین.

بودجه و هدف را مشخص کنید بعد، اصلا ببینید شما سری نوت را دیدین؟ سایزش را میدونین؟ میدونین که فبلته و...

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
به نظر بنده Samsung Galaxy Note 4 910C در صدر قرار دارد با این حال شما طبق فرمایش دوستان می بایست توضیحات بیشتری ارائه دهید قطعا با وجود برخی مدل ها برخی دیگر از گردونه مقایسه خارج می شوند

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسانی که میخوام گوشی انتخاب کنند:

1- باید هدف و مصرف خودشون را بدونن
2- باید بودجه خودشون را مشخص کنند
3- باید انتظارات خودشون را مشخص کنند.

متاسفانه شما هیچ کدوم را مشخص نکردین، همه چی هم گذاشتین.

بودجه و هدف را مشخص کنید بعد، اصلا ببینید شما سری نوت را دیدین؟ سایزش را میدونین؟ میدونین که فبلته و...

بله من کاملا بررسی کردم
من سوالم توی کامنتهای بعدی کاملا مشخصه...
کلیپهای مقایسه و مطالب و مقالات زیادی خوندم.
بذارید اینها رو هم اضافه کنم که اندازه صفحه و سایز گوشی, دوربین, رزولوشن صفحه برام مهمه
الانم انتخابم با توجه به کارآیی ها نوت هست
ولی هنوز نتوستم خودم رو برای انتخاب بین 3 و 4 قانع کنم...
میتونم از پس خرید نوت 4 بربیام. و چندتا از دلایلی که نوت 4 رو به 3 برای من برتری میده شکل ظاهریش, و اینکه نوت 4 دوسیم هم داره ولی 3 نداره
درمورد امکانات داخلیشون هم مطالعه کردم. و الان مشکل من اینه که نمیدونم خرید نوت 3 با حدود 1600000 منطقیه یا خرید نوت 4 دو سیم با حدود قیمت 2500000!!!!
1- آیا تفاوت کارآیی های این 2 تا برای یه کاربر معمولی مثل من میارزه به تفاوت مشهود قیمتشون؟
2-آیا درسته که اگه 1 ماه صبر کنم قیمت نوت 4 میاد پایین؟

اینکه تفاوت قیمت, برند و کارایی در گوشیهای بالا هست بخاطر نظرات متفاوتیه که در نظرسنجیها خوندم و نخواستم از اون نظرها رد بشم. چون آدمی هستم که گوشی لااقل 5 سال دستم میمونه! الانم بعد از 5 سال داشتن sony ericsson experia arc s میخوام گوشی جدید بخرم....

علاوه بر اینا شاید من بد برداشت کردم ولی ظاهرا جمله آخرتون تم تمسخر داشت...
من از کوره دهات نیومدم و با همه این گوشیها کاملا آشنام, و فکر میکنم رسالت تالار موبایل هم راهنمایی باشه نه تمسخر
ینی چی که میدونین فبلته؟؟!!!!!!!! بله میدونم!

آخرین ویرایش:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر شخصی : گوشی بالای 5 اینچ نگیرید ..
توجه کنید با هزینه ای که برای نوت 4 میدید میتونید بهترین ایفون رو بگیرید ، چرا این گوشی بین انتخاب هاتون نیست ؟

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شخصی : گوشی بالای 5 اینچ نگیرید ..
توجه کنید با هزینه ای که برای نوت 4 میدید میتونید بهترین ایفون رو بگیرید ، چرا این گوشی بین انتخاب هاتون نیست ؟

منظورتون 5s هست یا 6؟
چون اولی خیلی کوچیکه دومی هم خیلی خیلی زشته:redface:
راستش با اپل میترسم به مشکل برخورد کنم. چون با ios فقط توی گوشی همسرم و دور و بریهام کار کردم و تنوع کاربردی اندروید رو نداره به نظرم
ابعد هم که فرمودین باید بگم من با arc s که توی زمان خودش کوچیک هم نبود کار کردم 5 سال و همیشه با تبلت کار میکنم
یعنی به نظرتون ابعادش ممکنه اذیتم کنه؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
منظورتون 5s هست یا 6؟
راستش با اپل میترسم به مشکل برخورد کنم. چون با ios فقط توی گوشی همسرم و دور و بریهام کار کردم و تنوع کاربردی اندروید رو نداره به نظرم
ابعد هم که فرمودین باید بگم من با arc s که توی زمان خودش کوچیک هم نبود کار کردم 5 سال و همیشه با تبلت کار میکنم
از دید من و تجربه ی خودم: سایز بزرگ تو خونه خیلی خوبه، ولی بیرون تو خیابونا و... ترس از سرقتش همیشه هست!!!! موقع مکالمه هر چه قدر دستتو باز کنی باز گوشی بزرگتره.
LEGEND استاد بندس حرفاشو من قبول دارم ولی اینم اضافه کنم بعد خرید گوشی باید براش قاب محافظ و طلق صفحه و احتمالا مموری کارت تهیه کنی که خود اینا حدودای 50.000 هزینه داره. من اگر سری نوت می خواستم تهیه کنم نوت3 می گرفتم. البته برام تک سیم یا دو سیم الویت نداره چون دو تا گوشی دارم.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورتون 5s هست یا 6؟
چون گفتید تا چندسال گوشی عوض نمیکنید ایفون رو پیشنهاد دادم ، پشتیبانی نرم افزاری بهتری داره . در مورد اندازه هم نظر شخصی بود ، به نظر من گوشی که نشه با یک دست باهاش اس ام اس داد برای کسی که فقط یک گوشی قراره داشته باشه خوب نیست ! (البته اندازه دست هم مهمه) .
نظر شخصی شماره 2 : اگه تبلتتون هم اندرویدیه ، برای تنوع بد نیست به ویندوز یا ای او اس هم فکر کنید .

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون گفتید تا چندسال گوشی عوض نمیکنید ایفون رو پیشنهاد دادم ، پشتیبانی نرم افزاری بهتری داره . در مورد اندازه هم نظر شخصی بود ، به نظر من گوشی که نشه با یک دست باهاش اس ام اس داد برای کسی که فقط یک گوشی قراره داشته باشه خوب نیست ! (البته اندازه دست هم مهمه) .
نظر شخصی شماره 2 : اگه تبلتتون هم اندرویدیه ، برای تنوع بد نیست به ویندوز یا ای او اس هم فکر کنید .

نظر 2 شما خیلی وسوسه انگیزه...
خدااااایااااا اومدم شکمو برطرف کنم بدتر گیر کردم....:confused:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر 2 شما خیلی وسوسه انگیزه...
خدااااایااااا اومدم شکمو برطرف کنم بدتر گیر کردم....:confused:
اگه فقط دنبال این باشین که گوشی کارتون رو راه بندازه ، با نصف این قیمت هم مشکل حل میشه ! این حواشی هستن که انتخاب رو سخت میکنن ، هرکدوم رو هم انتخاب کنید به جز ظاهرشون هیچ فرقی با هم نمیکنن ! اینکه نوت 4 بهتر از نوت 3 هستش بیشتر عدد و رقمه ، موقع استفاده تفاوتشون حس نمیشه بقیه هم همینطور هستن.
پس به عنوان پیشنهاد خودم htc رو پیشنهاد میکنم چون ظاهرش به دلتون نشسته

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: وسواس به خرج بدی همین میشه

اگه فقط دنبال این باشین که گوشی کارتون رو راه بندازه ، با نصف این قیمت هم مشکل حل میشه ! این حواشی هستن که انتخاب رو سخت میکنن ، هرکدوم رو هم انتخاب کنید به جز ظاهرشون هیچ فرقی با هم نمیکنن ! اینکه نوت 4 بهتر از نوت 3 هستش بیشتر عدد و رقمه ، موقع استفاده تفاوتشون حس نمیشه بقیه هم همینطور هستن.
پس به عنوان پیشنهاد خودم htc رو پیشنهاد میکنم چون ظاهرش به دلتون نشسته

:confused:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
بله من کاملا بررسی کردم
من سوالم توی کامنتهای بعدی کاملا مشخصه...
کلیپهای مقایسه و مطالب و مقالات زیادی خوندم.
بذارید اینها رو هم اضافه کنم که اندازه صفحه و سایز گوشی, دوربین, رزولوشن صفحه برام مهمه
الانم انتخابم با توجه به کارآیی ها نوت هست
ولی هنوز نتوستم خودم رو برای انتخاب بین 3 و 4 قانع کنم...
میتونم از پس خرید نوت 4 بربیام. و چندتا از دلایلی که نوت 4 رو به 3 برای من برتری میده شکل ظاهریش, و اینکه نوت 4 دوسیم هم داره ولی 3 نداره
درمورد امکانات داخلیشون هم مطالعه کردم. و الان مشکل من اینه که نمیدونم خرید نوت 3 با حدود 1600000 منطقیه یا خرید نوت 4 دو سیم با حدود قیمت 2500000!!!!
1- آیا تفاوت کارآیی های این 2 تا برای یه کاربر معمولی مثل من میارزه به تفاوت مشهود قیمتشون؟
2-آیا درسته که اگه 1 ماه صبر کنم قیمت نوت 4 میاد پایین؟

اینکه تفاوت قیمت, برند و کارایی در گوشیهای بالا هست بخاطر نظرات متفاوتیه که در نظرسنجیها خوندم و نخواستم از اون نظرها رد بشم. چون آدمی هستم که گوشی لااقل 5 سال دستم میمونه! الانم بعد از 5 سال داشتن sony ericsson experia arc s میخوام گوشی جدید بخرم....

علاوه بر اینا شاید من بد برداشت کردم ولی ظاهرا جمله آخرتون تم تمسخر داشت...
من از کوره دهات نیومدم و با همه این گوشیها کاملا آشنام, و فکر میکنم رسالت تالار موبایل هم راهنمایی باشه نه تمسخر
ینی چی که میدونین فبلته؟؟!!!!!!!! بله میدونم!
اینکه شما برداشت کردید مسخره کردم برداشت خودتون هست و از خودتون ناشی میشه، خیلی ها این مسایل را نمیدونن، دومین دلیل که گفتم انتخاب های شما هست.

اینکه شما تحقیقات و.. کردین باید بدونین که نظراتی که در سایتهای مختلف از طرف کاربران داده میشه درصد بزرگیش یک طرفه، اشتباه و غیر کارشناسی هست.

حال که میگین بررسی کردین و انتخابتون با توجه به کارایی سری نوت هست به عنوان کاربر عادی نوت 3 کافی هست.

در یک ماه هم خیلی تغییر نمیکنه به نظر من.

و اما اینکه دو سیم کارته نوت 4 تا جایی که من اطلاع دارم با گارانتی رسمی نمیاد، قیمت نوت 3 با گارانتی رسمی هم 1700-1750 هست.

اگه بدون گارانتی میخواین هم در تحقیقاتتون در مورد گوشی های دستکاری شده هم تحثیث کنین.

عزیزان متخصص هم انشالله کمک میکنن.

از دید من و تجربه ی خودم: سایز بزرگ تو خونه خیلی خوبه، ولی بیرون تو خیابونا و... ترس از سرقتش همیشه هست!!!! موقع مکالمه هر چه قدر دستتو باز کنی باز گوشی بزرگتره.
LEGEND استاد بندس حرفاشو من قبول دارم ولی اینم اضافه کنم بعد خرید گوشی باید براش قاب محافظ و طلق صفحه و احتمالا مموری کارت تهیه کنی که خود اینا حدودای 50.000 هزینه داره. من اگر سری نوت می خواستم تهیه کنم نوت3 می گرفتم. البته برام تک سیم یا دو سیم الویت نداره چون دو تا گوشی دارم.
از مورد امنیت کاملا حرف شما را قبول دارم، حتی در خارج از کشور هم در بعضی ممالک صادقه و خود من سعی میکنم مکالمات را با گوشی ساده خودم در جاهایی که امنیت پایین تره انجام بدم و مسیر یابی و... را با گوشی گرون قیمت.

با مموری کارت که 100 تومنی باید خرج کرد، قابها هم هم سایز را کمی بزرگتر میکنن و هم سنگین تر میکنن که به دلیل حساس بودن این گوشی ها ناچار به استفاده هستند بعضی ها.

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه سوال داشتم
نظرتون راجع به گوشی بلک بری پروشه چیه؟ من پسرعمم داره خودش خیلی راضیه ولی خیلی یه جوریه قیافش:redface:
کلا حالا بلک بری مدلای دیگش یکم ظریفتر و قشنگ تر چی خوبه؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
منم یه سوال داشتم
نظرتون راجع به گوشی بلک بری پروشه چیه؟ من پسرعمم داره خودش خیلی راضیه ولی خیلی یه جوریه قیافش:redface:
کلا حالا بلک بری مدلای دیگش یکم ظریفتر و قشنگ تر چی خوبه؟

بلک بری چون ایرانو بسته برای متصل شدن به فروشگاه برنامه هاش باید از vpn استفاده کنید که دردسرهایی داره...
برنامه های اندروید رو می تونید روش نصب کنید اما مثل یه گوشی اندرویدیه کامل نیست.
تو ایران چون بلک بری طرفدار زیادی نداره موقع فروش کمتر از قیمت واقعیش می خرن ازت.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
با سلام
در تایید فرمایش دوست عزیزم بلک بری خاص و خوب هست اما خوب مشکلات دسترسی دارید به نظر تو اون رنج قیمت خیلی منطقی نیست خرید
غیر از اینکه مبلغ برایتان اهمیت نداشته باشد و مبلغی را برای علاقه پرداخت نمایید.