کدوم شهر باصفاتره؟امتیاز بده

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیییییییییییراز جووون...چشهر خوب..ملت خون گرم و باصفا...جاهای دیدنی...خوراکی های باحال...سوپری های زیاد که خیلی مهمه...مثلا تو اصفهان باید کلی بگردی تا سوپری یا رستوران پیدا کنی...

firemetal

عضو جدید
کاکو از شیراز نگذررررر
آمو سی فقط شیررراززززز
از کوروش بگم یا داریوش یا کاخ اردشیر بابکان یا قلعه دختر یا تخت جمشید یا ارم یا سعدی یا حافظ یا دریاچه مهارلو یا بهشت گمشده یا ........................

ارووی کاکام نمیدونم از کدومش براتون بگم
اگه 1 شهر خوب بخای فقط shirazzzz

Softwear

عضو جدید
من اراک رو دوست دارم
ولی زیباترین شهر ایران ماسوله هست طبیعت بسیار زیبایی داره
من هر موقع به شمال کشور سفر میکنم حتما یه سر اونجا میرم
شیراز و اصفهان هم خیلی دوست دارم

ولی اگه بخوای درکل بگی همه جای ایران زیبایی خاص خودشو داره
پاینده باد ایران عزیز

sana.68

عضو جدید
مطمئنن شما جزو دنیا نیستین و در عالم هپروت به سر میبرین که اینو نمیگین ;)
اما من سال ها تبریز زندگی کردما تو عالم واقعیت از این خبرام نیس و فکر میکنم اعتماد به نفس کاذب تبریزیاس که باعث شده زیبایی های تبریز به چشم غیر بومیاش نیاد.در هر صورت مام تبریزو دوست داریم و دلمون براش تنگ میشه:)

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه جای ایران سرای من است
همه شهر ها جذابیت ویژه خودشون دارند
اما من شمال کشور بیشتر دوست دارم بخاطر طبیعتش

J-A

عضو جدید
من عاشق آب و همواي تبريزم - شهرهاي كويري رو هم خيلي دوس دارم
البته همه جاي ايران زيباس ولي اين دو منطقه آب و هوايي آرامش زيادي بهم ميده

*نيروانا*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تبریز پاکیزه ترین و توسعه یافته ترین شهر ایران

كلانشهر تبریز طی تحقیق و ارزیابی انجام شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان بهترین شهر برای زندگی در ایران شناخته شده است.

به گزارش مجله اینترنتی UN تبریز پیش از شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، قم، ارومیه، مشهد در صدر بهترین شهرهای ایران قرار گرفته است.
معیار های در نظر گرفته شده برای ارزیابی شهرهای ایران در این رتبه بندی عبارتند از:ساختمانهای مدرن و زیبای فراوان،خطوط هواپیمایی پیشرفته، طبیعت زیبا و بكر، غذا های لذیذ، مساجد زیبا، ابنیه های تاریخی و..... در نظر گرفته شده اند.

همچنین سازمان بهداشت جهانی تبریز را به عنوان بهداشتی ترین شهر ایران معرفی کرده است. تبریز در جذب سرمایه های داخلی و خارجی تبریز رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است،

بنا به گزارش دبیرخانه کارگروه تخصصی سرمایه‌گذاری کلان‌شهرها، شهرداری تبریز توانسته است با جذب ۳۶۳۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری غیردولتی در پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهری در میان هشت کلان شهر کشور، گامی اساسی در اجرای اصل ۴۴ بردارد

kraken

عضو جدید
اما من سال ها تبریز زندگی کردما تو عالم واقعیت از این خبرام نیس و فکر میکنم اعتماد به نفس کاذب تبریزیاس که باعث شده زیبایی های تبریز به چشم غیر بومیاش نیاد.در هر صورت مام تبریزو دوست داریم و دلمون براش تنگ میشه:)
لطفا اجازه بدین از شهرهای درست و حسابی در مورده تبریز نظر بدن .

sana.68

عضو جدید
لطفا اجازه بدین از شهرهای درست و حسابی در مورده تبریز نظر بدن .

درگیری با خودتا! اره چون جنگ و شیمیایی شدن و نفتش مال بود.رسیدگیهاش واسه تبریزه!شهری خوشگله که صمیمیت توش موج بزنه! همیشه از این اعتماد به نفس کاذب تون متنفر بودم.اما عاشق اهنگای ترکیم از نوع غمگینش!

آخرین ویرایش:

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
درگیری با خودتا! اره چون جنگ و شیمیایی شدن و نفتش مال بود.رسیدگیهاش واسه تبریزه!شهری خوشگله که صمیمیت توش موج بزنه! همیشه از این اعتماد به نفس کاذب تون متنفر بودم.اما عاشق اهنگای ترکیم از نوع غمگینش!

درودبرشما دوست عزیز

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز

موج میزنه، شما غافلی !
این تاپیک جای این بحثا نیس، ولی شما خودت شروع کردی ! و الا اینجا کسی نمیخواد به شهری یا شخصی توهین کنه !
شما هرچی در مورد تبریز فکر میکنی بذار باشه واسه خودت ! چون هرکسی بعضی چیزارو درک نمیکنه و نمیبینه!
موفق باشین :gol:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
متنفر؟؟؟ کرمانشاه 15 ماه سربازی بودم چیزی ندیدیم ولی شهره جالب و لی نسبتا محرومی بود

BaBak.Turk

اخراجی موقت
من که به تبریز همیشه بالاترین امتیز رو میدم چون با این همه شهری که گشتم تو ایران تنها امنیت ترین شهره ایرانه..
مدرن امن با فرهنگ صنعتی پولدار با تعصب دارای منطقه آزاد اب و هوای خوب .... چی می خایی..

tirmah

عضو جدید
هیچ جا ایران بچه ها تهران نمیشند اما شهر اصفهان و شیراز شمالم از نظر مکانی خوبه

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب معلومه دیگه تبریز
البته روستاهای آزربایجان بی نظیرن از نظر زیبایی کمتر کسی میتونه این زیبابی هارو ببینه و انکار کنه:smile: