کدام یک از این سریال ها را بیشتر می پسندید؟

کدام یک از این سریال ها را بیشتر می پسندید؟

• مجموع رای دهندگان
    8

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان :gol:
فکر می کنم این روزا برای ما جوونای ایرانی سریالای آمریکایی طرفداراش خیلی بیشتر از سریالای ایرانی و جم تی وی و ... باشه، حداقل خودِ من که معتادِ این سریالام :cool:

خواستم ببینم شما کدوم یک از این سریالا رو می بینید و می پسندید و در کل نظرتون رو در موردشون بدونم

ضمن این که باید بگم دلیل انتخاب این سریالا برای نظرسنجی این بوده که خودم فقط همینارو می بینم
اگه شما سریال دیگه ای هم می بینید که به نظرتون قشنگه معرفی کنید تا ما هم ببینیمش :)

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من فقط breaking bad رو دیدم.اونم ن کامل
تعریف freinds رو هم شنیدم.میخوام اونو ببینم بزودی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان :gol:
فکر می کنم این روزا برای ما جوونای ایرانی سریالای آمریکایی طرفداراش خیلی بیشتر از سریالای ایرانی و جم تی وی و ... باشه، حداقل خودِ من که معتادِ این سریالام :cool:

خواستم ببینم شما کدوم یک از این سریالا رو می بینید و می پسندید و در کل نظرتون رو در موردشون بدونم

ضمن این که باید بگم دلیل انتخاب این سریالا برای نظرسنجی این بوده که خودم فقط همینارو می بینم
اگه شما سریال دیگه ای هم می بینید که به نظرتون قشنگه معرفی کنید تا ما هم ببینیمش :)

از سریال های معرفی شده در بالا، بهترین آنها Breaking Bad هستش

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط breaking bad رو دیدم.اونم ن کامل
تعریف freinds رو هم شنیدم.میخوام اونو ببینم بزودی

سریال friends فوق العاده هستش، حتمن اون رو ببینید
شاید در دو سه قسمت اول مجذوب اون نشین، ولی بعد از این چند قسمت دیگه نمیتونین اون رو رها کنید

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم بیشتر از همه walking dead، vampire, originals رو دوس دارم، البته واکینگ دد رو بیشتر از همــــــــه

واکینگ دد 4 فصلو خیلی خیلی خوب پیش رفت، تو نصف فصل پنجم هم خوب بود اما آخراش دیگه یه مقدار کِسِل کننده شده بود که امیدوارم تو فصل بعدی حل شه و باز مثل همیشه خوب باشه

بریکینگ بد رو من به پیشنهاد دوستام دانلود کردم، سه، چهار قسمت فصل اولش رو دیدم ولی خیلی بهم نچسبید، یعنی اصلا راغب نیستم بقیشو ببینم، شما که دیدینش هم همین حسو داشتین اولاش یا فقط منم که اینطوریم؟ یا همون اولاش فقط اینطوریه بعدش جالب میشه؟

arrow هم بد نیس، هیجان انگیزه

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خودم بیشتر از همه walking dead، vampire, originals رو دوس دارم، البته واکینگ دد رو بیشتر از همــــــــه

واکینگ دد 4 فصلو خیلی خیلی خوب پیش رفت، تو نصف فصل پنجم هم خوب بود اما آخراش دیگه یه مقدار کِسِل کننده شده بود که امیدوارم تو فصل بعدی حل شه و باز مثل همیشه خوب باشه

بریکینگ بد رو من به پیشنهاد دوستام دانلود کردم، سه، چهار قسمت فصل اولش رو دیدم ولی خیلی بهم نچسبید، یعنی اصلا راغب نیستم بقیشو ببینم، شما که دیدینش هم همین حسو داشتین اولاش یا فقط منم که اینطوریم؟ یا همون اولاش فقط اینطوریه بعدش جالب میشه؟

arrow هم بد نیس، هیجان انگیزه
خوب کم کم جذاب ک میشه،گاهی هم بینش بعضی قسمتهاش کسل کننده س،اما درکل جذابه
فقط اینکه جسدو با اسید از بین میبرن.. من هنوزم یادش میفتم تهوع میگیرم:|

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
ازبین سریالها فقط خاطرات خون اشام رو دیدم (یه مدتی) ولی تعریف زیادی از برکینگ بد و فرندز شنیدم.و بخام امتیازبدم اول برکینگ بد ،دوم فرندز و سوم خون اشام هست.
برکینگ بد رو من نتونستم ارتباط بگیرم شاید فضای فیلم یا وقتی که اون فیلم رودیدم مناسب نبوده و ...اما بینهایت تعریف شنیدم و بینهایت ازاین سریال تعریف میکنن!
فرندز رو خودم مشتاق شدم ببینم اما هنوزموفق نشدم.
سریالهای دیگه هم بازی هیجان هست (گیم آف تورن) ،که اون هم اوج هیجان ِ...(اما بازهم من خوشم نیومده!)
تاپیک خوبیه:)

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
game of thrones. چیییییییییییی پس؟ اصلا اخره سریالههههههههه

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
game of thrones. چیییییییییییی پس؟ اصلا اخره سریالههههههههه

تو پست اول گفتم، چون بقیه سریالارو خودم ندیده بودم فقط همینا که خودم می بینم رو گذاشتم
game of thrones همونیه که در موزد زامبیاست؟:que:

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
تو پست اول گفتم، چون بقیه سریالارو خودم ندیده بودم فقط همینا که خودم می بینم رو گذاشتم
game of thrones همونیه که در موزد زامبیاست؟:que:

نههههههههه زامبی چیههههه اصلا ی سریالیه ی سریالیهههههه
تازه بعد از کلی انتظار سیزن جدیدش اومده
رنکش خیلی بالاتر از این سریالااااااااس

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تاپیک سریال خارجی هم داشت ما نمیدونستیم؟!
از استاد گرامی موسن بخواید براتون بگه :D
»»

ومپایر دایاریز » فوق العاده سطح پائین.یعنی برای بچه های زیر 20 سال بسیار خوبه،ولی بیشتر از این سن داشته باشید،سریال مسخره بنظر میرسه.بازیگراش خوشکلن خدائیش از حق نگذریم :D

د اوریجینالز » شبیه کولر اوجنرال مینویسنش :D این سریال هم مث بالائی هستش به قول خودش تم ترسناک و اینها میخواد اضافش کنه ولی من ندیدمش بعید میبینم در حد ومپایر باشه،خودتون دیگه حسابشو کنید.بازیگراشم چنگی به دل نمیزنن حداقل از روی عکس :D

د واکینگ دد » سریال بسیار خوبی،بشدت خشنه.بدی سریال اینه هرکیو دوست داری میمیره :D حالت گرفته میشه.کلا Survival هستش یعنی بلاخره همه میمیرن شما فقط باید حدس بزنی کدوم یکی زودتر :D اول هم از بچه خوشکله شروع میشه :(

آروو » یکی از چرت ترین سریال های دهه ی اخیر هستش به دید من! اینجوریه که هر قسمت یه اتفاق میفته و میرن حلش کنن،خلاصه از دقیقه ی 3به بعد لازم نیست ببینید،چون قشنگ میشه تهشو خوند.از سریال ترکی ها قابل پیشگوئی تره،خودتون دیگه ببینید چیه :D

بریکینگ بد » سریالش فصل یک و دو سه بشدت کسل کنندست،ولی در کل عالیه از بقیه بهتره.در مورد زندگی یه آدمیه و خلاصه حالت داستانی عمیقی داره و گیراست.یه بیلیون تا هم جایزه گرفته.فصل چهار و پنجش رو ببینید و تمامش کنید،دنیا رو سرتون خراب میشه :cry:

پیشنهاد من به شما دختر خانم ها » سریال Gilmore Girls رو صد در صد ببینید.داستانی،زیبا،خانواده دوست و بشدت احساسی.
پیشنهاد من به شما پسر هاعععع » سریال The Wire رو قطعا ببینید مثل Breaking bad به همون اندازه زیبا به همون اندازه کسل کننده :D

پیشنهاد من به همه » سریال Friends نسخه ی بدون سانسورش رو ببینید (چون یه نسخه داره حدود 3 دقیقه ازش زدن ولی کیفیت اچ دی هستش،شما اون کیفیت معمولیه رو ببینید که 24دقیقه کامله)

بالا