کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

morteza2010

عضو جدید
3ara6erafat
عزیز یه سوالی ازت دارم آزمون های مرکز معماری کجا برگزار میشه می دونی؟ یا هرکسی می دونه بهم بگه لطفا

اگر محلش همون آدرسی باشه که تو سایتشه خیلی دوره به من:(
سلام من همه ازمون ها رو ثبت نام کردم اگه دوستی خواست میتونم جایگزین کنم خبر شده
دلیل این کار هم اینه که شاید برم دانشگاه نیازی بهش ندارم دوستان اگه کسی خواست بهم معرفی کنید

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من همه ازمون ها رو ثبت نام کردم اگه دوستی خواست میتونم جایگزین کنم خبر شده
دلیل این کار هم اینه که شاید برم دانشگاه نیازی بهش ندارم دوستان اگه کسی خواست بهم معرفی کنید

به سلامتی قبول شدی داداشیم؟ کجا؟

sorooshalish

عضو جدید
بچه ها به نظرتون کلاسای فن سروش نیا بهتره یا فاطمی؟(تاپیکو خوندم دیدم بچه ها خیلی سروش نیا رو قبول دارن).فاطمی هم تو مرکزه و کتابشم دیدم خوب بود تقریبا.یه مقایسه ای بین این دو تا انجام می دید.حالا اساتید اگه کسی رفت کلاس و جزوه خوند بازم باید این کتابای درک رفتار و سازه در معماری و مبانی سازه گلابچی رو کامل بخونه؟من آخر نفهمیدم یکی میگه جزوه کفایت می کنه یکی دیگه میگه نه این 3 تا کتابو باید در هر صورت کامل خوند:que:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون کلاسای فن سروش نیا بهتره یا فاطمی؟(تاپیکو خوندم دیدم بچه ها خیلی سروش نیا رو قبول دارن).فاطمی هم تو مرکزه و کتابشم دیدم خوب بود تقریبا.یه مقایسه ای بین این دو تا انجام می دید.حالا اساتید اگه کسی رفت کلاس و جزوه خوند بازم باید این کتابای درک رفتار و سازه در معماری و مبانی سازه گلابچی رو کامل بخونه؟من آخر نفهمیدم یکی میگه جزوه کفایت می کنه یکی دیگه میگه نه این 3 تا کتابو باید در هر صورت کامل خوند:que:

ببین من با خوندن این چند کتاب گلابچی تو فنما تو کنکور زدم 52 ٪ و 5 تا سوال اول فن را که ایستایی بود غلط زدم یعنی اگه اینار را نمی زدم می شد 60

و اگه درست می زدم میشد 75
فقط ضعفم تو ایستایی بود
یکی از دوستام هم با رفتن کلاس سروش نیا و خوندن جزوه اون زده 59
یکی دیگه هم فقط با خوندن جزوه سروش نیا زده 30
حالا خودت اینا را قضاوت کنه با توجه به زمان و بودجه ای که داری انتخاب کن

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خودم برای کنکور امسال و بر طرف کردن ضعف ایستاییم رفتم کتاب فاطمی را خریدم
هنوز نخوندم ولی نگاش که کردم حس کردم کتاب خوبیه

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین من با خوندن این چند کتاب گلابچی تو فنما تو کنکور زدم 52 ٪ و 5 تا سوال اول فن را که ایستایی بود غلط زدم یعنی اگه اینار را نمی زدم می شد 60

و اگه درست می زدم میشد 75
فقط ضعفم تو ایستایی بود
یکی از دوستام هم با رفتن کلاس سروش نیا و خوندن جزوه اون زده 59
یکی دیگه هم فقط با خوندن جزوه سروش نیا زده 30
حالا خودت اینا را قضاوت کنه با توجه به زمان و بودجه ای که داری انتخاب کن
ببین دوست عزیز در بهتر بودن دکتر سروش نیا که حرفی نیست اما خود آقای سروش نیا به خاطر تواضعی که داره میگه نمیخواد کلاس منو بیایید و بشینید کتاب بخونید اما من به عنوان شاگردش میگم که اگه نخواستی بری هم یه جلسه سر کلاس ایشون بشین چون نصف عمرت برفناست اگه کلاسشو تجربه نکنی!!
در ضمن همیشه خودشون میگن منابع حتما باید خونده بشه ... اینکه چند درصد بزنی دقیقا به خودت مربوطه که چقدر تلاش کنی(در تایید حرف کیمیای عزیز) اگه درصد 70 - 80 میخوای خب منابع رو هم باید بخونی وگرنه با جزوه تنها هم یه درصد خوب مثل 50 -60 میگیری

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز در بهتر بودن دکتر سروش نیا که حرفی نیست اما خود آقای سروش نیا به خاطر تواضعی که داره میگه نمیخواد کلاس منو بیایید و بشینید کتاب بخونید اما من به عنوان شاگردش میگم که اگه نخواستی بری هم یه جلسه سر کلاس ایشون بشین چون نصف عمرت برفناست اگه کلاسشو تجربه نکنی!!
در ضمن همیشه خودشون میگن منابع حتما باید خونده بشه ... اینکه چند درصد بزنی دقیقا به خودت مربوطه که چقدر تلاش کنی(در تایید حرف کیمیای عزیز) اگه درصد 70 - 80 میخوای خب منابع رو هم باید بخونی وگرنه با جزوه تنها هم یه درصد خوب مثل 50 -60 میگیری
نصف عمرت بر فناست رو کاملا موافقم
به عنوان کسی که تو فن خیلی ضعیف بودم و همه جا رو تجربه کردم میگم
این سالا فن همش شده ایستایی
به نظرم امکان نداره کسی سروشو تجربه بکنه و نگه بهترین کلاس عمرم نبوده
اصن دید آدمو عوض میکنه، بماند به کنار لغات تخصصی و چیزای دیگه ای که یاد میده
تیماج جان اگه بد بود که اینقده ازش کپ نمی زدن

معمارباشی

عضو جدید
نصف عمرت بر فناست رو کاملا موافقم
به عنوان کسی که تو فن خیلی ضعیف بودم و همه جا رو تجربه کردم میگم
این سالا فن همش شده ایستایی
به نظرم امکان نداره کسی سروشو تجربه بکنه و نگه بهترین کلاس عمرم نبوده
اصن دید آدمو عوض میکنه، بماند به کنار لغات تخصصی و چیزای دیگه ای که یاد میده
تیماج جان اگه بد بود که اینقده ازش کپ نمی زدن
وااای که چقدر دوس دارم کلاسشو تجربه کنم ... کاش شهرستان هم می اومد ! قرار بود بیاد یزد ولی مثل این که کلاس هاش به حدنصاب نرسیده و خودش نمی اد دیگه :(

jeanpierre

عضو جدید
وااای که چقدر دوس دارم کلاسشو تجربه کنم ... کاش شهرستان هم می اومد ! قرار بود بیاد یزد ولی مثل این که کلاس هاش به حدنصاب نرسیده و خودش نمی اد دیگه :(

معمارباشی عزیز درسته که از ایشون بهتر نیست و ای کاش تو همه درسا یه چنین کسی وجود داشت اما لزوما مسیر موفقیت از کلاس نمی گذره. مگه خود ایشون کلاس رفته؟ یا خیلیای دیگه. ممکنه کار یه کم سخت تر بشه ولی غیرممکن نیست

jeanpierre

عضو جدید

البته timaj عزیز و محترم ایشون یه کمی هم لوسه همین که میگه نیا و بشین خودت بخون هیچی نمیشه باعث گمراه شدن آدم میشه. من این متواضع بازیها رو لوس بازی می دونم. به نظرم با این حرفش یه جور به بچه ها خیانت میکنه چون خودشم میدونه چقدر فرغ موضوعه

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته timaj عزیز و محترم ایشون یه کمی هم لوسه همین که میگه نیا و بشین خودت بخون هیچی نمیشه باعث گمراه شدن آدم میشه. من این متواضع بازیها رو لوس بازی می دونم. به نظرم با این حرفش یه جور به بچه ها خیانت میکنه چون خودشم میدونه چقدر فرغ موضوعه

انسان موجود عجیبیه. مطمئن باشید اگه ایشون یا هر استاد دیگه ای بگه حتما باید کلاس منو بیای همه میگن دنبال پوله و چقد خودخواهه. خلاصه اینکه آدما به بهونه واسه ایراد گرفتن پیدا میکنن.

qazal.

عضو جدید
من متوجه نشدم ینی چی؟

با اجازه morteza 2010 : آزمونای آزمایشی یه موسسه رو ثبت نام کرده... ولی بخاطر احتمالی قبولی تو پردیس، نمیخواد آزمونارو شرکت کنه....میگه هر کی میخواد میتونم تو آزمونای آزمایشی ، جامو بدم به کس دیگه تا شرکت کنه....

propulsion A

عضو جدید
سلام
دوستان من لیسانس شیمی دارم و برای ارشد می خوام معماری شرکت کنم ( به دلیل علاقه و استعداد ذاتی ) ، برای کسی که چیزی در مورد درس های این رشته نمی دونه چه پیشنهادی دارید ؟ از کجا و چجوری شروع کنم ؟ کدوم موسسه برای من بهتره ؟

ممنون از راهنماییه دوستان

yalda 135

عضو جدید
با عرض سلام به همه ی مهندسان عزیز . یه درخواست کوچولو داشتم .
برا جهت گیری مطالعات ازتون می خوام هر کسی که موسسه ای ثبت نام کرده لطفا بودجه بندی امتاحانتش (سیلابس) اینجا بزاره . بخصوص بجه هایی که مرکز معماری ثبت نام کردن . ممنون از همه مهندسین گرامی .

با عرض سلام به همه ی مهندسان عزیز . یه درخواست کوچولو داشتم .
برا جهت گیری مطالعات ازتون می خوام هر کسی که موسسه ای ثبت نام کرده لطفا بودجه بندی امتاحانتش (سیلابس) اینجا بزاره . بخصوص بجه هایی که مرکز معماری ثبت نام کردن . ممنون از همه مهندسین گرامی .

مگه تو سایتشون نیس؟

معمارباشی

عضو جدید
معمارباشی عزیز درسته که از ایشون بهتر نیست و ای کاش تو همه درسا یه چنین کسی وجود داشت اما لزوما مسیر موفقیت از کلاس نمی گذره. مگه خود ایشون کلاس رفته؟ یا خیلیای دیگه. ممکنه کار یه کم سخت تر بشه ولی غیرممکن نیست

من درسته کلاس ایشون رو نرفتم ولی کلاس اقای ط. رو رفتم که با وجود حرفایی که پشت سرشون زده می شه ولی برای من که دست رسی به کلاس اقای سروشنیا رو نداشتم فوق العاده عالی و رضایت بخش بود ...
ولی اینقدر درباره کلاس سروشنیا شنیدم که واقعا دوست دارم کلاسشو تجربه کنم و شده یکی از ارزوهام ...

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
من درسته کلاس ایشون رو نرفتم ولی کلاس اقای ط. رو رفتم که با وجود حرفایی که پشت سرشون زده می شه ولی برای من که دست رسی به کلاس اقای سروشنیا رو نداشتم فوق العاده عالی و رضایت بخش بود ...
ولی اینقدر درباره کلاس سروشنیا شنیدم که واقعا دوست دارم کلاسشو تجربه کنم و شده یکی از ارزوهام ...
من هر دوتا رو تجربه کردم
به احترام معمارباشی جون گلم که قد دنیا دوسش دارم سکوت میکنم (قبلا حرفامو زدم راجب کپی و اصل:hate:)

معمارباشی

عضو جدید
من هر دوتا رو تجربه کردم
به احترام معمارباشی جون گلم که قد دنیا دوسش دارم سکوت میکنم (قبلا حرفامو زدم راجب کپی و اصل:hate:)

سااااراااااااااا حرفاتو واقعا قبول دارم .. مخصوصا بعد اون قضیه چشم شهلا !!!! و اینا ...
ولی برای من که استاد دیگه ای رو تجربه نکرده بودم خیلی خوب بود

sorooshalish

عضو جدید
بچه ها کسی تا حالا کلاس عناصر جزییات مهندس کزازی رفته؟برای این می پرسم که ببینم چه جوری بوده مصالح قدیم می گه یا جدیدای تو کتاب گلابچی رو هم میگه؟کسی هم کتابشو که مرکز معماری داره گرفته(کتابش چه جوریه)؟کلا عناصر جزییات به نظرتون حجمش زیاده و کلاس تا حدودی کمک می کنه یا نه؟
(سینا شریفی که مرکز درس می ده چه طور)؟

Anita.Mosavi

عضو جدید
بچه ها کسی تا حالا کلاس عناصر جزییات مهندس کزازی رفته؟برای این می پرسم که ببینم چه جوری بوده مصالح قدیم می گه یا جدیدای تو کتاب گلابچی رو هم میگه؟کسی هم کتابشو که مرکز معماری داره گرفته(کتابش چه جوریه)؟کلا عناصر جزییات به نظرتون حجمش زیاده و کلاس تا حدودی کمک می کنه یا نه؟

کزازی تو عناصر بهترینه
ورکشاپ نانو و مصالح جدید و عناصر جدیدم داره
ولی کتابش خوب نیستش

معمارباشی

عضو جدید
من رفتم ... همه رو می گه ... البت غیر از کلاس عناصرش کارگاه فناوری های نوین و طراحی لرزه ای هم داشت که این کتاب ها رو هم کامل پوشش می داد ... خود استاد کزازی می گفت کتاب مرکز پر از اشکاله و نگیرید ! گفت کتاب پوران پژوهان رو بگیرید که کامله .. البته متن این کتاب خیلی سنگینه ولی اگه کلاسش رو رفته باشی خیلی برات روان و قابل فهم و شیرین می شه ... من کلاس کزازی رو نه برای کنکور برای کل مراحل کاریت به عنوان یه معمار توصیه می کنم ... البته من سر کلاس اقای شریفی و ... نرفتم در نتیجه نمی تونم با کسی مقایسشون کنم .. ولی خودم خیلی راضی بودم ... تا حدی که دیگه ترسی از ازمون نظام مهندسی هم ندارم ...

jeanpierre

عضو جدید
آقای کزازی بین عناصر کارها از همه بهتر و باسابقه تره. یه معلم خوب و واقعی
اما وورکشاپه طراحی لرزه ای و نانو رو حتما سروش نیا برین که براتون میکنه عینهو هلو. غیرحفظی و درکی (کزازی تو طراحی لرزه ای یه جاهایی رو اشتباهم میگه)

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

انسان موجود عجیبیه. مطمئن باشید اگه ایشون یا هر استاد دیگه ای بگه حتما باید کلاس منو بیای همه میگن دنبال پوله و چقد خودخواهه. خلاصه اینکه آدما به بهونه واسه ایراد گرفتن پیدا میکنن.

هون طور که قاصدک جان گفتن اگه بگه بیاید که میگیم چه مغرور و... کمااینکه الانم به ایشون میگن مغرور..... اما به نظرمن برای قضاوت کردن درباره کسی خیلی باید ازش شناخت داشته باشی تا نظر بدی ومن شناختم در حدی هست که بگم در زمینه ایستایی و فن بهترینن و در این باره هم واقعا متواضع هستند

sora66

عضو جدید
من کل این 36 صفحه تاپیک را خوندم..و فکر میکنم که بهترین موسسه واسه آزمون مرکز معماری معرفی شده درسته؟؟؟واسه من جامعه آماری و استاندارد بودن سوال ها مهمه..کسی میتونه راهنماییم کنه؟