کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

fL2017

عضو جدید
هیچ کدوم بدرد نمیخورن اگر یکبار هر کدومو امتحان کنین متوجه میشید. با رتبه های برتر کنکور مشاوره کنید اونا منابعی که خوندن رو بهتون معرفی میکنن این بهترین راهه به نظرم ولی ازمون رو موافقم چون انگیزه ایجاد میکنه برا درس خوندن.

fkh70

عضو جدید
سلام دوستان من فقط می خوام در آزمون ها شرکت کنم و فقط رفرنس اصلی بخونم،در شهر خودم ایوانخانه شعبه داره،به نظرشما آزمون های حضوری ایوان خانه شرکت کنم یا آزمون اینترنتی مرکز معماری؟؟؟؟؟؟خدمات مشاوره و تحلیل بعد آزمون کدام بهتره؟راستش هدف من از شرکت در آزمون اینه که اولا مشاور منابع درستی(به جز جزوه و بسته و کلاس هاشون)معرفی کنه و بعدآزمون بتونم جواب سوالات رو داخل منابع پیدا کنم ،راستی هدفم برای ارشدانرژی هست،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

maryamraz

عضو جدید
سلام. روزتون بخیر. برای کسی که کارشناسی معماری نبوده (و هیچ ارتباطی هم با معماری نداشته و بعد از یادگیری نرم افزارهای اتوکد و مکس و وی ری خیلی علاقه مند شدم که معماری بخونم)، چه آموزشگاهی، چه منابعی خوبه برای اینکه توی این یک سال بتونم بخونم و آماده بشم؟ و اینکه ترجیح می دم از سر کارم هم بیرون نیام، یعنی بتونم از ساعت 6 به بعد کلاسی برم یا پنج شنبه و جمعه ها.