کدام شهر و کدام دانشگاه کاردانی ب کارشناسی 92

faeae.gh

عضو جدید
با سلام ب همهی دوستان عزیز
من تازه عضو شدم و ممنون میشم هرکسی هر اطلاعاتی راجع ب دانشگاه های غیرانتفاعی داره اینجا بیان کنه( رشته معماری)
از جمله سطح علمی دانشگاه ها و همینطور محیط شهر مورد نظر و شرایط زندگی در اون شهرو .. کلا هرچی بنظرتون مهم باشه

faeae.gh

عضو جدید
کمک کنید بجه ها

کمک کنید بجه ها

مثلا اینکه بین دانشگاه های غیر انتفاعی
1.شمال امل
2.صنعتی بابل
3.علامه محدث
کدوم دانشگاه تیم معماری قوی تری داره؟
کدوم دانشگاه بهتره کلا؟
کدوم شهرش بهتر؟
زندگی دانشجویی توی کدوم شهر اسون تره؟
:)

faeae.gh

عضو جدید
و همینطور سطح غیرنتفاعی های گیلان بخصوص رشت چطوره؟
مثلا غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی
یا جابربن حیان
غیرانتفاعی های گیلان بهتر یا مازندران؟
لطفا کمکم کنید 1 روز بیشتر وقت ندارم:cry:

archi&tini

عضو جدید
سلام دوست عزیز....ببینید...سطح علمی توی هیچ یک از دانشگاه های شمال تفاوتی نداره...یعنی همه در یک حد هستن...پس شما می تونید با توجه به علاقه و مسافت و فاصله اتون با شهر و دانشگاهی که می خواهید انتخاب کنید

faeae.gh

عضو جدید
سلام دوست عزیز....ببینید...سطح علمی توی هیچ یک از دانشگاه های شمال تفاوتی نداره...یعنی همه در یک حد
هستن...پس شما می تونید با توجه به علاقه و مسافت و فاصله اتون با شهر و دانشگاهی که می خواهید انتخاب کنید

ممنون از پاسخت دوست گرامی;).ولی بنظر من این حرف یکمی کلیه راستش من ب دلیل اینکه خودم تقریباشمالی هستم نمیتونم راه خ دور برم و ترجیح میدم تو استانهای مازندران و گیلان انتخاب بکنم اما واقعا اطلاع خاصی نسبت ب هیشکدوم ندارم و خواستم اگه کسی دانشجوی یکی از این دانشگاه ها هست کمکم کنه
اخه شمال امل با تمام بزرگیش میگن اساتید خوبی نداره
نورم میگن شهر خوبی نیست
بابلم هیچی نمیدونم
:(:cry:

faeae.gh

عضو جدید
یامثلا دانشگاه های رشت و اصلا چیزی دربارش نمیدونم تو اینترنت هم اصلا چیزی ننوشته
واقعا نمیدونم از کجا باید ی اطلاعاتی بدست بیارم
حتی درباره دانشگاه های مشهدوبخصوص تبریزم فکر کردم و شنیدم خ خوبن ولی خ دورررررررررررررر برام
واقعا نمیدونم چیکا کنم اخه خودم ساکن گلستان هستم و غیرانتفاعی ها و دانشگاههای خوبی نداره و ترجیح میدم خارج از استان بزنم

archi&tini

عضو جدید
یامثلا دانشگاه های رشت و اصلا چیزی دربارش نمیدونم تو اینترنت هم اصلا چیزی ننوشته
حتی درباره دانشگاه های مشهدوبخصوص تبریزم فکر کردم و شنیدم خ خوبن ولی خ دورررررررررررررر برام
واقعا نمیدونم چیکا کنم اخه خودم ساکن گلستان هستم و غیرانتفاعی ها و دانشگاههای خوبی نداره و ترجیح میدم خارج از استان بزنم

خب درسته که این حرف شاید کلی باشه اما این حرف یکی از اساتید که کلا توی دانشگاه های شمال سطح علمی فرقی نداره و همه یک اندازه هستند ...
خب شما که استان گلستان هستید می تونید روزانه و شبانه آموزشکده گرگان رو بزنید...من تعریف اونجا رو خیلی شنیدم.....

faeae.gh

عضو جدید
خب درسته که این حرف شاید کلی باشه اما این حرف یکی از اساتید که کلا توی دانشگاه های شمال سطح علمی فرقی نداره و همه یک اندازه هستند ...
خب شما که استان گلستان هستید می تونید روزانه و شبانه آموزشکده گرگان رو بزنید...من تعریف اونجا رو خیلی شنیدم.....
:w27:
البته در این حد خیلی خوب نیست روزانه و شبانه گرگان ولی توانتخابای اولم زدم مشکل اینجاست ک با توجه ب اینکه ما قبل کارنامه انتخاب میکنیم من نمیدونم رتبم چند میشه و ایا قبول میشم یا نه؟:que:
بخاطر همین ب فکر غیر انتفاعی هم هستم اونم غیرانتفاعی ک بدرد بخورهم باشه ن فقط مدرک خالی اخه تو شهر خودم دانشگاه ازاد هست ک بی دردسر برم ولی بار علمی بسیااااااااااااار پایینی داره و بخاطر همین مجبورم اینده نگر باشم:w10:
البته هممون خوب میدونیم ک تو رشته معماری مهمترین چیز تلاش خود ادم ولی باورکنید بعضی از اساتید و دانشگاه ها پول دور ریختن هستن:w19::w28:

parinush

عضو جدید

من کاردانیم رو جهاد دانشگاهی رشت خوندم. دوستایی هم داشتم که بقیه غیرانتفاعی های رشت بودند،فرقی بینشون نیس.

بین رشت تا گرگا 10 ساعت راهه. میخوای این همه راه بیای برای غیرانتفاعی؟ برو آزاد گرگان هم معتبر تره هم تو شهرت هستی.

faeae.gh

عضو جدید
من کاردانیم رو جهاد دانشگاهی رشت خوندم. دوستایی هم داشتم که بقیه غیرانتفاعی های رشت بودند،فرقی بینشون نیس.

بین رشت تا گرگا 10 ساعت راهه. میخوای این همه راه بیای برای غیرانتفاعی؟ برو آزاد گرگان هم معتبر تره هم تو شهرت هستی.

ممنون از پاسخت دوست عزیز البته قبول دارم حرفتونو از لحاظ مسافت ولی از لحاظ اعتبار من خودم 1ترم دانشگاه ازاد گرگان بودم و ب هیچ وجه ب هیچکس توصیه نمیکنم بره
حتی خودم از اونجا انصراف دادم بار علمی دانشگاه بسیاااااااااااااااار پایینه و برخورد مسئولان افتضاحه بخصوص در رشته معماری خ ضعیف هستن بخاطر همین ناچار ب ترک استان هستم

بالا