کتاب ویل دورانت....

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، کسی می دونه چطور کتاب الکترونیکی (تاریخ فلسفه، ویل دورانت) رو می تونم پیدا کنم؟!

سلام

بهتون پيشنهاد می کنم که CD اونو از جايی يا کسی تهيه کنين. هم جامع هست و هم قابليت انواع و اقسام جستجو رو داره. من خودم زمانی داشتم و خيلی عالی بود.

hadiranji

عضو جدید
مجموعه 11 جلدی تاریخ تمدن ویل آریل دورانت

مجموعه 11 جلدی تاریخ تمدن ویل آریل دورانت

مجموعه 11 جلدی تاریخ تمدن ویل آریل دورانت قیمت کتابهای این مجموعه بالای 700000 ریال است و کتاب الکترونیکی این مجموعه در یک سی دی فقط 50000 ریال

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، ممنون از راهنماییتون، اونوقت میشه برای خریدش راهنماییم کنید که از کجا (اینترنتی) بخرم؟!

Schneider

مدیر بازنشسته
کتابخونه دانشگاه ما CD شو داره....در همین هفته سعی میکنم بگیرمش و اگر بصورتPDF باشه.....یه گوشه دونه دونهUpload کنم....البته اگر شدنی باشه و حجمشون تخیلی نباشه!

ساجده یس

عضو جدید
نامه

نامه

باسلام لطفآ CD ویل دورانت را ارسال کنید تا ما بتوانیم دانلود کنیم متشکرم:)

russell

مدیر بازنشسته
من هم تاریخ فلسفه و هم لذات فلسفه ویل دورانت رو خوندم به هرکی نخونده پیشنهاد می کنم اصلا شک نکنه و بره دنبالشون
البته کتابهای تاریخ تمدنش رو هم تو دانشگاه کمی مطالعه کردم
واقعا ایشون آدم پرتلاشی بودن واقعا جای بسی تامله :)

ثامنی

عضو جدید
سلام برای تهیه سی دی تاریخ تمدن ویل دورانت چه اقداماتی انجام دهم . با تشکر

azad1446

عضو جدید
با سلام به دوستان گرامی برای دریافت کتاب تاریخ تمدن یا تک جلدی یا بصورت 11جلدی به سایت
www.irpdf.com مراجعه ودر قسمت جستجو نامش رو تایپ وسپس به صورت تک جلد یا 11جلدی باهم دانلودش کنید به صورت pdf هست .
موفق باشید :محسن آزادمنش

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان گرامی برای دریافت کتاب تاریخ تمدن یا تک جلدی یا بصورت 11جلدی به سایت
www.irpdf.com مراجعه ودر قسمت جستجو نامش رو تایپ وسپس به صورت تک جلد یا 11جلدی باهم دانلودش کنید به صورت pdf هست .

:w27:
يك عالمه تشكر بابت اين كتاب ارزشمند دوست عزيز

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون آقای آزادمنش :gol:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام ممنونم آقای آزاد منش:gol:

بالا