کتاب های تالیفی فیزیکدانان بزرگ

masoud-1987

عضو جدید
با سلام
لطفا نام کتاب های تالیفی دانشمندان بزرگ به خصوص انشتین رو ذکر کنید (البته اگه به فارسی ترجمه شده انتشارات و مترجم را هم ذکر کنید)
یک کتاب را خودم معرفی می کنم : کتاب تکامل فیزیک نوشته آلبرت انشتین ترجمه احمد آرام
اگه کسی فایل pdf این کتاب یا کتاب های دیگر رو قرار بده دوستان می تونند استفاده کنند . با تشکر از همه;)

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام
لطفا نام کتاب های تالیفی دانشمندان بزرگ به خصوص انشتین رو ذکر کنید (البته اگه به فارسی ترجمه شده انتشارات و مترجم را هم ذکر کنید)
یک کتاب را خودم معرفی می کنم : کتاب تکامل فیزیک نوشته آلبرت انشتین ترجمه احمد آرام
اگه کسی فایل pdf این کتاب یا کتاب های دیگر رو قرار بده دوستان می تونند استفاده کنند . با تشکر از همه;)[/QUOTE
دوستان عزیز......................
منم یه چنتایی کتاب هست که دنبالشم......
اگه پیداش کردین لطفن قرار بدین...............
((40نویسنده علیه اینشتین))
((ازآغاز تا اکنون))

masoud-1987

عضو جدید
البته این کتابی که گفتی ( فیزیک از آغاز تا امروز ) هستش نوشته حسین جوادی و افسانه جوادی و قیمتش هم 11500 می باشد من خودم این کتابو خوندم کتاب جالبیه می تونی از کتابفروشی تهیش کنی نسخه pdf موجود نیست . ولی کتاب تکامل فیزیک نوشته انشتین واقعا یه چیز دیگه است خیلی محشره . دیدی از فیزیک بهت میده که هرگز از 100 تا کتاب درسی دانشگاهی نمیتونی بگیری

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
البته این کتابی که گفتی ( فیزیک از آغاز تا امروز ) هستش نوشته حسین جوادی و افسانه جوادی و قیمتش هم 11500 می باشد من خودم این کتابو خوندم کتاب جالبیه می تونی از کتابفروشی تهیش کنی نسخه pdf موجود نیست . ولی کتاب تکامل فیزیک نوشته انشتین واقعا یه چیز دیگه است خیلی محشره . دیدی از فیزیک بهت میده که هرگز از 100 تا کتاب درسی دانشگاهی نمیتونی بگیری
اتفاقن تکامل فیزیک رو کتابخونه ی شهرمون داره اما یه نفر 8-10 ماه پیش کتاب رو برده پس نیاورده منم تا هفته های پیش دنبالش بودم اما دیگه خسته شدم از رفتن و اومدن بیخیالش شدم..........

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم يك كتاب ديدم خريدم ، هنوز كامل نخوندم

از هاكوينگ

((جهان در پوست گردو )) برخي از ترجمات ديگرش هم عنوان كتاب اينه ((كيهان در پوست گردو ))

انتشارات (( به نشر )) آستان قدس رضوي

تا اينجا كه من خوندم قشنگ بوده