کتاب مرجع در مورد طراحی خشک کن ها

hzarrani

عضو جدید
کسی هست که یک کتاب مرجع در مورد طراحی خشک کن ها به من معرفی کنه؟

farhad81

عضو جدید
درود بر شما!
دوست مهربان کتاب درباره ی خشک کن ها خوشبختانه زیاد است.
به فارسی کتاب "خشک کردن:اصول کاربرد و طراحی" ترجمه دکتر حسن پهلوان زاده از (انتشارات دانشگاه تربیت مدرس) مرجع کاملی است.

saadat_f1365

عضو جدید
درود بر شما!
دوست مهربان کتاب درباره ی خشک کن ها خوشبختانه زیاد است.
به فارسی کتاب "خشک کردن:اصول کاربرد و طراحی" ترجمه دکتر حسن پهلوان زاده از (انتشارات دانشگاه تربیت مدرس) مرجع کاملی است.
کسی pdf این کتاب را داره؟
یا کسی شماره دکتر پهلوان زاده را می تواند به من بده؟ من می خوام در مورد خشک کن ها ازشون اطلاعات بگیرم.

پژوهشكده

عضو جدید
خشك كن ها

خشك كن ها

سلام خدمت دوستان عزيز.
كسي در مورد تعين اثر پارامترهاي عملياتي بر ميزان انرژي مصرفي در خشك كن هاي پاششي چيزي داره در اختيار من قرار بده؟؟؟خيلي واجبه.
ترجيحا"مقاله اگه باشه بهتره.
ممنون

tir58

عضو جدید
کسی pdf این کتاب را داره؟
یا کسی شماره دکتر پهلوان زاده را می تواند به من بده؟ من می خوام در مورد خشک کن ها ازشون اطلاعات بگیرم.

سلام دوست عزیز
دکتر پهلوانزاده استاد بنده در این ترم یعنی ترم دوم دانشگاه تربیت مدرس تهران در درس خشک کن ها هستند . جهت تماس با ایشان روزهای یکشنبه و سه شنبه با شماره 82880-021 تماس بگیرید
یا به آدرس تهران ،بزرگراه جلال آل احمد، پل گیشا، دانشگاه تربیت مدرس تهران، دانشکده فنی و مهندسی مراجعه فرمائید.

behnam1368

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز اگه کسی مطالب یا مقاله ای راجع به خشک کن های نوین در صنایع داره در اختیارم قرار بده ممنون می شم

shokri_afsane

عضو جدید
با سلام.
دوستان عزیز در مورد طراحی کوره (خشک کن) پخت گچ راهنمایی کنید
با تشکر

araengineer

عضو جدید
سلام دوست عزیز
دکتر پهلوانزاده استاد بنده در این ترم یعنی ترم دوم دانشگاه تربیت مدرس تهران در درس خشک کن ها هستند . جهت تماس با ایشان روزهای یکشنبه و سه شنبه با شماره 82880-021 تماس بگیرید
یا به آدرس تهران ،بزرگراه جلال آل احمد، پل گیشا، دانشگاه تربیت مدرس تهران، دانشکده فنی و مهندسی مراجعه فرمائید.
سلام دوست عزیز این کتاب دیگه منتشر نمیشه چه جوری میشه یه فایل PDF یا خود کتاب پیدا کرد من دو روز دیگه با ذکتر امتحان پایان ترم دارم.
هرکسی میتونه کمکم کنه لطفا.