کتاب مبانی بیومکانیک

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی کتاب مبانی بیومکانیک ترجمه نجاریان رو داره؟
گویا دیگه چاپ نمیشه... من نتونستم جایی پیداش کنم!

baharsalehi

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی کتاب مبانی بیومکانیک ترجمه نجاریان رو داره؟
گویا دیگه چاپ نمیشه... من نتونستم جایی پیداش کنم!

سلام
کتابفروشی های روبروی دانشگاه تهران کتابهای قدیمی که چاپ نمیشن رو داره
اگه آشنا داشته باشی راحت تر پیداش میکنی
به هرکسی نمیدن

kazem1991

عضو جدید
سلام
دقیقا کدوم کتابای سیامک نجاریان مد نظرتون هست؟! 1- ترجمه ی کتاب سوزان هال(دوجلدی) 2- ترجمه کتاب بارنی فرانسیس(تک جلدی) 3- تالیفی از خودش ندیدم!
البته کتاب سوزان جلد یکش تو بازار هست و جلد دوش 500تا بیشتر نبود ولی کتاب فرانسیس با اینکه چاپش قدیمه ولی با این حال هنوز تو کتابای بیومکانیک هر کتابفروشی هست. من دارمشون ولی رسوندنش کاریست بس دشوار!!! (برای جلد یکم میتونین به کتابفروشی ضلع جنوب شرقی میدون ،4یا5مین مغازه از تو همون راستا سری بزنید!!).

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دقیقا کدوم کتابای سیامک نجاریان مد نظرتون هست؟! 1- ترجمه ی کتاب سوزان هال(دوجلدی) 2- ترجمه کتاب بارنی فرانسیس(تک جلدی) 3- تالیفی از خودش ندیدم!
البته کتاب سوزان جلد یکش تو بازار هست و جلد دوش 500تا بیشتر نبود ولی کتاب فرانسیس با اینکه چاپش قدیمه ولی با این حال هنوز تو کتابای بیومکانیک هر کتابفروشی هست. من دارمشون ولی رسوندنش کاریست بس دشوار!!! (برای جلد یکم میتونین به کتابفروشی ضلع جنوب شرقی میدون ،4یا5مین مغازه از تو همون راستا سری بزنید!!).

همون کتاب سوزان هال... آخه هیچکودوم از کتاب فروشیا نداشتنش... البته جدیدن نرفتم دنبالش پارسال خواستم بگیرم نداشتن

بالا