کتاب فولاد طاحونی

کاوه احمدی

عضو جدید
سلام::می خواستم بدونم بین کتاب فولاد طاحونی و ازهری کدوم بهتر و مناسب تره؟ و ازهری جدیدا کتاب جدیدی تحت عنوان lrfd به بازار داده آیا با توجه به تغییر آیین نامه فولاد دیگه نیازی به خرید چهار جلد قبل که بر اساس تنش مجاز نوشته شده نیست؟آیا کتاب بهتری هم برای فولاد وجود دارد؟لطفا راهنماییم کنید بی نهایت ممنونم دوستان

نسیم2013

عضو جدید
سلام::می خواستم بدونم بین کتاب فولاد طاحونی و ازهری کدومت و مناسب تره؟ و ازهری جدیدا کتاب جدیدی تحت عنوان lrfd به بازار داده آیا با توجه به تغییر آیین نامه فولاد دیگه نیازی به خرید چهار جلد قبل که بر اساس تنش مجاز نوشته شده نیست؟آیا کتاب بهتری هم برای فولاد وجود دارد؟لطفا راهنماییم کنید بی نهایت ممنونم دوستان

سلام، مهندس طاحونی و دکتر ازهری هر دو کتابی بر اساس LRFD و ویرایش جدید آیین نامه منتشر کرده اند. از نظر خود بنده کتاب دکتر ازهری (جلد پنجم آن را باید خریداری نمایید) پربارتر و به روز تر می باشد.

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز اگه ارشد هستید کتاب دکتر ازهری (طراحی به روش LRFD) تهیه کنید . اگه کارشناسی هستید کتاب طاحونی به روش ASD رو تهیه کنید . اگر هم دانشجو نیستید که کلا بیخیال کتاب بشید

negin.ss

عضو جدید
دوستان من برای فولاد 1 کتاب ازهری رو خوندم کتاب خوبی بود ولی اشتباه هم داشت استادمونم هم با کالب درس میداد ولی برای فولاد 2 به مشکل برخوردم با یه استاد دیگه برداشتم و ایشون نکات اجرایی می گن و من احساس می کنم مفهوم درس رو متوجه نمیشم می تونید کتابی رو معرفی کنید که به زبان ساده مفهوم رو توضیح داده باشه؟

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
دوستان من برای فولاد 1 کتاب ازهری رو خوندم کتاب خوبی بود ولی اشتباه هم داشت استادمونم هم با کالب درس میداد ولی برای فولاد 2 به مشکل برخوردم با یه استاد دیگه برداشتم و ایشون نکات اجرایی می گن و من احساس می کنم مفهوم درس رو متوجه نمیشم می تونید کتابی رو معرفی کنید که به زبان ساده مفهوم رو توضیح داده باشه؟

درود بر شما ........

به این تاپیک مراجعه فرمایید ........

[h=3]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/fileupload.gif [ طراحی و تحلیل سازه های فولادی و بتنی]دانلود ► جزوه و کتاب[/h]

بالا