کتاب خواص فیزیکی مواد - دکتر رزاقیان

metal.eng

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز بالاخره من تونستم این کتاب نایاب و منبع اصلی خواص فیزیکی مواد کتاب خواص فیزیکی ( مبانی متالورژی فیزیکی ) نوشته دکتر رزاقیان رو گیر بیارم ، از دوستان هرکی خواست یه کپی براش بفرستم لطفا پیغام خصوصی بذاره ، چون خودم خیلی دنبالش گشتم و خیلی برام دردسر داشت گفتم کمکی به بقیه ام کرده باشم .
موفق باشین

r_saeedi

عضو جدید
سلام دوست عزیز منم مدتیه دنبال ابن کتابم شما از کجا گیرآوردی؟؟ پیغام خصوصی به کدوم آدرس باید بذارم؟

r_saeedi

عضو جدید
هیچی

هیچی

با سلام خدمت دوستان عزیز بالاخره من تونستم این کتاب نایاب و منبع اصلی خواص فیزیکی مواد کتاب خواص فیزیکی ( مبانی متالورژی فیزیکی ) نوشته دکتر رزاقیان رو گیر بیارم ، از دوستان هرکی خواست یه کپی براش بفرستم لطفا پیغام خصوصی بذاره ، چون خودم خیلی دنبالش گشتم و خیلی برام دردسر داشت گفتم کمکی به بقیه ام کرده باشم .
موفق باشین

عزیز دمت گرم همینجوری میخواستی به بقیه ام کمک کنی این کتابو گیر بیارن؟؟ 6 روووز گذشت آقا تحویل بگیرید:(

metal.eng

عضو جدید
خیلی از دوستان در این مدت برام پیغام گذاشتند و آدرس ایمیلشون رو دادند !!!
باید عرض کنم من فایل پی دی اف کتاب رو ندارم که بخوام براتون میل کنم !! و صفحات کتاب هم 400 هست و نمیشه اسکنش کرد ،
دوستان من میتونم از کتاب کپی ( فتوکپی) بگیرم و براتون پست کنم به آدرس محل سکونتتون ، هرکی خواست برام پیغام خصوص بده (چون پست رو چک نمیکنم ) تا براش بفرستم .

آخرین ویرایش:

metal.eng

عضو جدید
عزیز دمت گرم همینجوری میخواستی به بقیه ام کمک کنی این کتابو گیر بیارن؟؟ 6 روووز گذشت آقا تحویل بگیرید:(
دوست عزیز شما پیغام خصوصی دادی من جواب ندادم ؟!!!!! من عرض کردم نمیرسم پست رو چک کنم شما برام پیغام خصوصی بدین ، همچنین باید عرض کنم من میتونم فتوکپی کتاب رو براتون به آدرستون پست کنم ، فایل پی دی اف کتاب رو ندارم متاسفانه ، اگر خواستین برام پیغام خصوصی بدین تا براتون پست کنم

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز منم مدتیه دنبال ابن کتابم شما از کجا گیرآوردی؟؟ پیغام خصوصی به کدوم آدرس باید بذارم؟

کتاب ویرایش قدیمیش دیگه نیست اصلا... این جدیده هم اصلاً مثل قدیمیش تو دل برو نیست...
منم تهران تو انقلاب با یه بدبختی پارسال پیدا کردم.
شماره انتشاراتی دانشگاه امام خمینی رو براتون میذارم شاید بتونید از اونجا گیر بیارین: ۰۲۸۱۳۷۸۰۰۲۱

nafisehmir

عضو جدید
موفق باشین
سلام من خیلی دنبال این کتاب گشتم.اگر برام بفرستید ممنون میشم

hamzeh40

عضو جدید
کتاب خواص مکانیکی و خواص فیزیکی

کتاب خواص مکانیکی و خواص فیزیکی

سلام
دوست عزیز
من هم خیلی دنبال این کتاب بودم .اگر براتون زحمتی نیست این کتاب برای من هم لرسال کنید.
PHYSICS81@GMAIL.COM

9332314780

عضو جدید
سلام من به این کتاب خیلی نیاز دارم لطفا برام بفرس منووووووووووووووون[
QUOTE=metal.eng;6396999]با سلام خدمت دوستان عزیز بالاخره من تونستم این کتاب نایاب و منبع اصلی خواص فیزیکی مواد کتاب خواص فیزیکی ( مبانی متالورژی فیزیکی ) نوشته دکتر رزاقیان رو گیر بیارم ، از دوستان هرکی خواست یه کپی براش بفرستم لطفا پیغام خصوصی بذاره ، چون خودم خیلی دنبالش گشتم و خیلی برام دردسر داشت گفتم کمکی به بقیه ام کرده باشم .
موفق باشین[/QUOTE]

Amir 88

عضو جدید
سلام دوستان. خوبيد؟
من امير هستم دانشجوي علم و صنعت كارشناسي مهندسي مواد گرايش صنعتي.
ببخشيد ميخواستم ببينم از شما ها كسي كلاسهاي راهيان مواد را ركت كرده؟
از دوستهام خبر دارم كه نيما نيكپور رتبه اول دكتري مواد و خيلي از بچه هاي تك رقمي كه اسامي بچه هاش رو روي سايتشون زدند شركت كردند توي اين كلاسها و ميگند چون فقط و فقط روي مواد كار ميكنند خيلي قوي هستند و هفت خشت تا نمايندگي تو سراسر كشور دارند.
كسي نرفته اين كلاسهاي كنكور را ميخوام شركت كنم اخه ميگند از ماهان خيلي قوي تره
اگه كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره كمك كنه ممنون ميشم
سايتش هست www.rahian-mavad.ir

starless sky

عضو جدید
سلام دوستان. خوبيد؟
من امير هستم دانشجوي علم و صنعت كارشناسي مهندسي مواد گرايش صنعتي.
ببخشيد ميخواستم ببينم از شما ها كسي كلاسهاي راهيان مواد را ركت كرده؟
از دوستهام خبر دارم كه نيما نيكپور رتبه اول دكتري مواد و خيلي از بچه هاي تك رقمي كه اسامي بچه هاش رو روي سايتشون زدند شركت كردند توي اين كلاسها و ميگند چون فقط و فقط روي مواد كار ميكنند خيلي قوي هستند و هفت خشت تا نمايندگي تو سراسر كشور دارند.
كسي نرفته اين كلاسهاي كنكور را ميخوام شركت كنم اخه ميگند از ماهان خيلي قوي تره
اگه كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره كمك كنه ممنون ميشم
سايتش هست www.rahian-mavad.ir

شک نکن که فوق العاده است. رئیس این شرکت، دوست صمیمی بنده هست و کارشو از نزدیک دیدم و همه جوره تاییدش میکنم.
از نمایندگی هایی که سراسر ایران زده، میشه متوجه شد که چقدر تو کارش وارد و خبره هست. یکی دو سال دیگه مطمئن باشید با وجود این شرکت، جایی برای ماهانو پارسه و پول گرفتن الکی اون شرکت ها نمیمونه....

metal.eng

عضو جدید
دوستان سرم خیلی شلوغه دیگه نمیتونم این کتاب رو براتون بفرستم , لطفا دیگه درخواست ندین , موفق باشین

koooooor

عضو جدید
موفق باشین

salam age baram befresti mamnon misham

fametalojist

عضو جدید
موفق باشین[/QU;OJDCLIS
XJCHXLOLIHIIOHLIH;oujo;l

سلام منم میخام

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشین[/QU;OJDCLIS
XJCHXLOLIHIIOHLIH;oujo;l
سلام منم میخام
سلام دوست عزیز.
این پست مربوط به خیلی وقت پیشه، فکر نمیکنم جواب بگیرین ...

jirjiraksoosk

عضو جدید
سلام دوست عزیز لطفا واسه من یک نسخه از کتاب دکتر رزاقیلن رو بفرستید.متشکرم