کتاب اصول کارکرد و تعمیرات تجهیزات پزشکی

کتاب اصول کارکرد و تعمیرات تجهیزات پزشکی

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]سلام
امروز داشتم یک کتابی رو مطالعه میکردم که خیلی از اون خوشم اومد گفتم شاید بد نباشه این کتاب رو برای شما هم معرفی کنم،
اسم کامل این کتاب هست:
[/FONT]
مهندسی پزشکی،
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]اصول کارکرد و تعمیرات تجهیزات پزشکی
فصول این کتاب شامل بخشهای مختلفی چون دندانپزشکی، آزمایشگاهی ، تصویربرداری ، تجهیزات عمومی و دستگاه های بیمارستانی میباشد.
فصل تجهیزات عمومی شامل دستگاههایی میباشد که در بیشتر بخشهای بیمارستانها و کلینیکها کاربرد دارد و بخش تجهیزات بیمارستانی شامل دستگاههای رایج در بیمارستانها می باشد.
در قسمت انتهایی این کتاب هم کلیه اصطلاحات مربوط به دستگاه ها در قسمت ضمیمه کتاب آورده شده است تا با اصطلاحات علمی مربوط به هر یک از دستگاههای پزشکی آشنا شوید.
مولفان این کتاب مهندس رضا خسروآبادی و مهندس صالح زمانی نژاد هستند.
دفتر مرکزی پخش این کتاب هم هست:
تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان وحید نظری شرقی پلاک 127 طبقه همکف
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]نظر فراموش نشه ...[/FONT]
[/FONT]

بیشتر...

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
من این کتاب رو تهیه کردم . در مورد تعمیرات همانطور که انتظارش رو هم داشتم مطلب زیادی نداره ولی برای کسی که می خواد شروع کنه و با تجهیزات پزشکی آشنا بشه مطالب مفیدی داره .

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم این کتاب رو خوندم
در ضمن آقای زمانی نژاد استاد دندانپزشکی من بودن
اونقدرا قوی نیست اما برای شروع خیلی خوبه است

amirghassemi

عضو جدید
من کتابهای زیادی در این مورد مطالعه کردم به نظر من کتابهای جان ام براون و جوزف ج کار خیلی قویتر از این کتاب است . ولی در مجموع با نظر باقی دوستان موافقم برای شروع بد نیست .

mohamadhoseinzare

عضو جدید
سلام به عزیزان
بزرگوار نوشته طرف یه ربات بوده که میومده تبلیغ میکرده بازم جوابشو میدیd:

maryamgholami

عضو جدید
salam mamnon az inke in ketb ro moarefi kardid man in ketab o lazem daram ama mikham shomare telephon e posht e ketab ro ham benevisid akhe man natoonestam in ketab o bekharam hanooz.
ba tashakor:gol:

salehzamani

عضو جدید
سلام بر دوستان عزير، من زمانی نژاد هستم همونی که مولف اين کتابه. از نظراتتون ممنون هستم. دوستانی که می خوان اين کتابو تهيه کنن يا پيشنهادی راجع به کتاب دارن می تونن با شماره من 09122096399 تماس بگيرن. ضمنا" برای علاقه مندان به آموزش تعميرات تجهيزات پزشکی يه خبر دارم و اون اينکه ما علاوه بر تدريس در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ايران يه مرکز تدريس خصوصی و نيمه خصوصی تجهيزات پزشکی هم تو جمالزاده داير کرديم. اگه مايل بودين با شماره من تماس بگيرين تا اطلاعات کاملتری رو خدمتتون بدم. به امید دیدار.

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام بر دوستان عزير، من زمانی نژاد هستم همونی که مولف اين کتابه. از نظراتتون ممنون هستم. دوستانی که می خوان اين کتابو تهيه کنن يا پيشنهادی راجع به کتاب دارن می تونن با شماره من 09122096399 تماس بگيرن. ضمنا" برای علاقه مندان به آموزش تعميرات تجهيزات پزشکی يه خبر دارم و اون اينکه ما علاوه بر تدريس در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ايران يه مرکز تدريس خصوصی و نيمه خصوصی تجهيزات پزشکی هم تو جمالزاده داير کرديم. اگه مايل بودين با شماره من تماس بگيرين تا اطلاعات کاملتری رو خدمتتون بدم. به امید دیدار.

آقای مهندس عزیز ورودتون رو به تالار تبریک می گم . امیدوارم که بتونیم تو این تالار از تجربیات ارزنده شما استفاده کنیم .

sn25

عضو جدید
سلام دوستان
کتاب های مثل این کتاب را سراغ دارید که برای شروع خوندن خوب باشه؟
با تشکر

futureme8

عضو جدید
سلام دوستان

خیلی ممنون از شما به خاطر معرفی این کتاب، من برای خرید این کتاب با انتشارات و حتی مولف اون تماس گرفتم، اما این کتاب دیگه چاپ نمی شه خواهشمندم اگر کسی از دوستان این کتاب یا فایل اون رو داره در اختیار بنده بذاره،

بسیار بسیار سپاسگزارم

nazlimelek77

عضو جدید
من یه کتابی رو دیدم و فهرستش رو هم مرور کردم که اونم به نظرم بد نیست برای آشنایی با تجهیزات. مخصوصا برای کسی که می خوان درس بدن : تجهیزات عمومی بیمارستانی و کلینیک های پزشکی

atashfeshan21

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه دوستان عزیز

کسی پی دی اف این کتاب رو داره برام بفرسته؟

یا کتاب های دیگه که در مورد آموزش تجهیزات پزشکی باشه؟

ممنون.

بالا