کتابها و نرم افزارهای مورد نیاز خود را در این تاپیک درخواست کنید

mohsen1979

عضو جدید
ba salam
mamnon az in ke link haye kheili khobi ro to in post gozashtid. vaghean mofideh.

man natonestam 2 ketabe zir ro download konam, linkeshoon kar nemikone. mitonid dobare in ro to site begzarid.

ba sepas.
Mohsen

Improve Your English: English in Everyday Life

Improve Your English: English at Work

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ba salam
mamnon az in ke link haye kheili khobi ro to in post gozashtid. vaghean mofideh.

man natonestam 2 ketabe zir ro download konam, linkeshoon kar nemikone. mitonid dobare in ro to site begzarid.

ba sepas.
Mohsen

Improve Your English: English in Everyday Life

Improve Your English: English at Work

لطفا درخواستهای خود را در تاپیک مشخص شده مطرح نمایید و فارسی تایپ کنید.

لینک دانلود هر دو کتاب

Password : www.www.www.iran-eng.ir

daneshjoo1368

عضو جدید
دانلود ديكشنري

دانلود ديكشنري

سلام دانلود ديكشنري تخصصي براي گروه مهندسي شيمي؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
The Facts On File Dictionary Of Chemistry

سلام دانلود ديكشنري تخصصي براي گروه مهندسي شيمي؟

Publisher: Facts On File Dictionary Of Chemistry
Book: Pages:310
Date: 2005
Format: PDF
Size: 2 MB​
Quote:

Newly revised and expanded, The Dictionary of Chemistry is clear, concise, and informative. All the basics of chemistry are here--the elements, groups of compounds, formulas, equations, chemical processes, laboratory techniques, and instruments. It contains more than 2,500 entries and includes modern chemical nomenclature and the most up-to-the-minute information on the properties of elements.

Over 250 new entries have been added, including: Buckminsterfullerene Fullerite Nanotubes Quasicrystal Supramolecular chemistry Crown either.​

bplus

عضو جدید
دانلود کتاب آموزش زیبا نویسی خط انگلیسی

دانلود کتاب آموزش زیبا نویسی خط انگلیسی

از دوستان خواهش میکنم اگر PDFی راجع به خوش خط نویسی زبان انگلیسی وجود داره، در این قسمت قرار بدهند، منظور بنده از خوش خط نویسی، نوشتن خط پیچی لاتینی نیست منظورم اینه که زبان انگلیسی رو مثل کلاس اولی ها ننویسیم و زیبا بنویسیم (البته اگر آموزش خط پیچی هم بزارید خیلی ممنون میشم ولی اصل کار اونه!:biggrin:). در ضمن اگر فقط اسم کتاب هم بلد بودید میتونید در اینجا مطرح کنید تا خودم/بقیه اون رو از اینترنت پیدا کنیم و در اختیار بقیه بگذاریم.:)

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
از دوستان خواهش میکنم اگر PDFی راجع به خوش خط نویسی زبان انگلیسی وجود داره، در این قسمت قرار بدهند، منظور بنده از خوش خط نویسی، نوشتن خط پیچی لاتینی نیست منظورم اینه که زبان انگلیسی رو مثل کلاس اولی ها ننویسیم و زیبا بنویسیم (البته اگر آموزش خط پیچی هم بزارید خیلی ممنون میشم ولی اصل کار اونه!:biggrin:). در ضمن اگر فقط اسم کتاب هم بلد بودید میتونید در اینجا مطرح کنید تا خودم/بقیه اون رو از اینترنت پیدا کنیم و در اختیار بقیه بگذاریم.:)
سلام

فکر کنم کتابای زیر بتونه کمکتون کنه
کتاب اولیه قشنگ نشون میده که هر کدوم از حروف رو چه جوری باید نوشت

The Complete Book of Handwriting
http://ifile.it/hk6wrl

change your handwriting
http://yourfiles.to/?d=F17F684639

موفق باشید

glad75

عضو جدید
سلام من کتاب لاتین شیعه در اسلام علامه طباطبایی و یک دایره المعارف اسلامی نیاز دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

آخرین ویرایش:

Silverlight

عضو جدید
WHICH PATH TO PERSIA?

WHICH PATH TO PERSIA?

سلام به همه
دوستانی توانایی ، وقت و حوصله ترجمه متون انگلیسی دارن ، اگر زحمت ترجمه این سند رو بکشند به نظرم می تونه باشه
درباره محتوای اون حرفی نمی زنم با مطالعه ابتدای اون می تونید با ماهیتش آشنا می شوید

پیوست ها

• 06_iran_strategy.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

mycobacter

عضو جدید
کتابهای مورد نیاز خود را در این تاپیک درخواست کنید

سلام.من دنبال یه کتاب برای ترجمه متون تخصصی میکروبیولوژی هستم.لطفا راهنمایی کنید.مرسی.

fazel2000

عضو جدید

با سلام
در بی بی سی برای آموزش زبان اخبار می گذارند،میشه آنها را دانلود کرد اگه می تونین فایلهایشان را بگذارید
با تشکرش

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام
در بی بی سی برای آموزش زبان اخبار می گذارند،میشه آنها را دانلود کرد اگه می تونین فایلهایشان را بگذارید
با تشکرش

سلام

اگه مستقیم میتونید دانلود کنید به لینک زیر برید و اگه نمیتونید به تاپیکی که من زدم و همونا رو تو فورشیرد آپلود کردم برید و از اونجا دانلود کنید

این تاپیکم
دانلود پادکست های زبان انگلیسی با لهجه بریتانیایی

این سایت اصلی
http://www.bbc.co.uk/podcasts

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دنبال ديكشنرى اصطلاحات american,British هستم میشه برام پیدا کنید هر جا میگردم پیدا نمیشه

infrequent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دنبال ديكشنرى اصطلاحات american,British هستم میشه برام پیدا کنید هر جا میگردم پیدا نمیشه

سلام
مطمئن نیستم به دردتون بخوره ولی این رو پیدا کردم.
اینجا نمیذارمش به خاطر زیادی مطلبش.
فقط لینکشو میزارم.
لینک
امیدوارم که مفید باشه .......

باران1365

عضو جدید
American English File Starter MultiPack A
Author: Oxenden
Publisher: Oxford University Press, USA
Publication date: 2010-04-26
ISBN: 0194774058
Format / Quality: PDF
Size: 42 MB
Four-skills American English course with a communicative methodology, engaging texts, and a strong pronunciation syllabus - designed to get students speaking.​

Download
Mirror
No Password​
سلام چه طوری دانلود میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
American English File Starter MultiPack A
Author: Oxenden
Publisher: Oxford University Press, USA
Publication date: 2010-04-26
ISBN: 0194774058
Format / Quality: PDF
Size: 42 MB
Four-skills American English course with a communicative methodology, engaging texts, and a strong pronunciation syllabus - designed to get students speaking.​

Download
Mirror
No Password​
سلام چه طوری دانلود میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

متاسفانه پاک شده

لینک جدید

http://www.mediafire.com/?p0vgadepdbegte6

ahmad7402

عضو جدید
سلام خسته نباشید ، درخواست کتابmacmillan) ready for fce coursebook) رو داشتم یک فایل pdf ازش دارم ولی کیفیتش خیلی پائینه 13 مگ هست حجمش و به درد چاپ کردن نمیخوره ، متاسفانه نتونستم فایل اصلیش رو که با کیفیت هست پیدا کنم ، کتاب هم اصلیش تو بازار نیست چون تحریم شدیم و قیمت دلار رفته بالا . لطف میکنید اگه کمکم کنید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام خسته نباشید ، درخواست کتابmacmillan) ready for fce coursebook) رو داشتم یک فایل pdf ازش دارم ولی کیفیتش خیلی پائینه 13 مگ هست حجمش و به درد چاپ کردن نمیخوره ، متاسفانه نتونستم فایل اصلیش رو که با کیفیت هست پیدا کنم ، کتاب هم اصلیش تو بازار نیست چون تحریم شدیم و قیمت دلار رفته بالا . لطف میکنید اگه کمکم کنید

سلام

این لینک داره که حجمش 49 مگ هست

http://www.uloz.to/xomb234/ready-for-fce-updated-edition-2008-coursebook-pdf

ahmad7402

عضو جدید

shfpr

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
کسی فایل کتاب interchange teacher آبی را داره؟

atige

عضو جدید
درخواست کتاب new head way per inter

درخواست کتاب new head way per inter

من شدیدا به کتاب
new head way pre inter mediate احتیاج دارم
خواهشا اگه کسی پی دی افشو داره اینجا اپلود کنه
البته ویرایش اول و دوم باشه (سوم و چهارم به دردم نمیخوره!!)

بالا