>>>>>>>>>>کانون متخصصین تالار مکانیک<<<<<<<<<<

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوستان مسلما هر کاربری یه تخصصی داره،من میخواستم پیشنهاد بدم همه دوستان بیان وبه طور اختصار تخصصشون را اینجا عنوان کنند تا هم یه آمار گیری خوبی باشه هم یه شناسنامه برای تالار باشه و هم اینکه در مواقع ضروری برای حل مشکلات احتمالی بدونیم باید به چه کسی رجوع کرد
با تشکر

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1

1- مدرک و رشته: کارشناس مکانیک خودرو

2- سابقه کار و مسئولیت ها: گروه بهمن و انبار نفت به عنوان سرپرست

3- نرم افزار و میزان تسلط:
AUTO CAD AUTO FORM matlab varie cad CATIA Solidworks
ANSYS
4- زبان و میزان تسلط: انگلیسی Reading – Writing – Speaking – Conversation

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): هر آنچه به مکانیک مربوط میشه

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2_شاید یکی از ضعفای من تا الان که دانشجوی ارشد تبدیل انرژی هستم این باشه:

((((((((تخصص))))))))

من هیچ تخصصی فعلا ندارم،ولی تو این چند ماهی که گذشت از کارهای پژوهشی خیلی خوشم آمد،خصوصا به صنعت ربط داشته باشه.من تقریبا از همه چیز یه چیزایی میدونم ولی تخصص ندارم و از این چیزی که

هستم احساس خوبی ندارم(درد و دل یه مهندس)،امیدوارم وضع بهتر بشه.

یا علی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir_22424

عضو جدید
3_سلام.اندک تجربه من در زمینه ساخت ماشین آلات صنعتی مانند خرد کنها و همچنین ساخت ماشین الات خطوط کشتار و تاحد کمی در خصوص هیدرولیک وپنوماتیک وبالا برها ومدیریت پروژه در داخل ویک کوچیک هم خارج از کشور داشتم تا حدی با سرد خانه ها اشنایی دارم با نرم افزار سالید کار میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
سلام
لطفا طبق این فرمت اطلاعات خود را وارد کنید و هر چه بیشتر پر کنید بهتره دیگه :):

1- مدرک و رشته:

2- سابقه کار و مسئولیت ها:

4- زبان و میزان تسلط:

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک):

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی):

7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان:

8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم):

9- لینک رزومه:

10- دیگر موارد سودمند:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

1- مدرک و رشته:

4- زبان و میزان تسلط:

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی):

9- لینک رزومه:

10- دیگر موارد سودمند:

بسیار عالی
ممنون یوسف عزیز
کاملا موافقم و از همه خواهش میکنم که طبق این فرمت تخصصشون رو بگن تا طبق پیشهاد یوسف در یه فایل اکسل گرداوری کنیم و دردسترس اونایی که دوس دارن قرار بدیم
با سپاس

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
حرکت خوبیه و امیدوارم مثمر ثمر هم باشه
سلام
یوسف جان شما هم تخصص هاتو مینوشتی خوب بود

این هم بر اساس فرمتی که ارائه شده:)

1- مدرک و رشته:
مهندسی مکانیک--- کارشناسی

چند ماه در قسمت طراحی تراکتورسازی کردستان مشغول بودم
و در حال حاضر در یک شرکت ساختمانی به عنوان مسئول بخش تاسیسات مشغول به کار هستم
نرم افزارهای mechanical , solidwork , catia ,3d max, auto cad به دلیل علاقه :)(در حد لالیگا)
نرم افزار carrier رو تسلط کامل دارم
با نرم افزارهای abaqus و ansys هم آشنا هستم
نرم افزارهای loop و epanet
python, android
4- زبان و میزان تسلط:
انگلیسی در حد متوسط:|
کار با دستگاه های فرز کاری و تراشکاری علاوه بر موارد گفته شده:دی
....
بستگی به نوع همکاری داره این:دی
تمامی موارد انجاام شده
9- لینک رزومه:
...؟!
10- دیگر موارد سودمند:
یادم بیاد اضافه مینم:)

آخرین ویرایش:

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
1- مدرک و رشته:دانشجوی لیسانس گرایش سیالات

2- سابقه کار و مسئولیت ها: به طور رسمی کار نکردم...اما گاهی تو کارگاه ریخت و خم آلومینیوم سرک کشیدم

3- نرم افزار و میزان تسلط: نرم افزارهای فلوئنت و گمبیت رو ه طور نسبی مسلط هستم...ویژوال ستدیو (زبان برنامه نویسی C)هم در خد متوسط بلدم

4- زبان و میزان تسلط:انگلیسی Reading – Writing – Speaking – Conversation

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک):نمیدونم بشه اسمشو مهارت گذاشت یا نه، اما علاقه وافر و استعداد نستا خوبی در زمینه ی ریاضیات دارم

اینم مال من :D

kimia63

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
1- مدرک و رشته: کارشناسی ارشد مکانیک / طراحی کاربردی/ دانشجوی دکترا/ مدارک مهندسی خودرو از کارخانه پژو فرانسه

2- سابقه کار و مسئولیت ها: عضو هیئت علمی دانشگاه(آزاد سراسری پیام نور) کارشناس فنی ایرانخودرو مدرس دروس مکانیک و ریاضیات غیر دانشگاه سرپرست تیم روبوتیک

3- نرم افزار و میزان تسلط: سالید/ویژوال نسترن/کاس موس دیزاینر اکسپرس/کتیا /اتوکد/ مکانیکال/ ورکینگ مدل/برنامه نویسی جاوا/ سی c++/ \پایتون/ و....
4- زبان و میزان تسلط: انگلیسی در حد نسبتا خوب کارمو راه میندازه /المانی در حد مکالمه / فرانسه بلدم

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): تعمیر انواع ایسیو/ روشن کردن هر چی خودرو جنازه (هرجور شده راهش میندازم)/

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی): ساخت انواع روبوت(کار کردم و دارم کار هم میکنم) دنبال رفتن اونطرفیا واسه کسب تجربه

7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان: هرجور که بتونم

8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم): ساخت بازوی ماهر و...

چقد حرف زدم شرمنده مختون پوکید

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
1- مدرک و رشته:دانشجوی کارشناسی ارشد ساخت و تولید دانشگاه صنعتی امیرکبیر(رتبه 11 کشوری)

همکاری در زمینه طراحی ونقشه کشی با شرکت کیان اندیش مهرگان(تولید کننده مبلمان شهری و لوازم بازی),همکاری در زمینه برنامه نویسی واپراتوری ماشین تراشCNC با گروه صنعتی قائم تولید کننده قطعات صنعتی ونظامی , طراحی وبهنیه سازی قالب فورج کپه شاتون و دسته شاتون خودرو پراید برای شرکت خودکفا ابزار اصفهان
طراحی وبهنیه سازی قالب سه راهی برنجی گروه صنایع گیتی پسند اصفهان,هم اکنون رییس هیئت مدیره یک شرکت تولیدی هستم

3- نرم افزار و میزان تسلط:solidwork,catia,deform.abaqus همگی تسلط

4- زبان و میزان تسلط:خواندن نوشتن خوب

مدرک مهارت فنی حرفه ای در رشته تراشکاری درجه2 ,مدرک مهارت فنی حرفه ای در رشته تراشcnc؛مهارت فنی حرفه ای در رشته فرزcnc،مهارت فنی حرفه ای دررشته عملیات حرارتی و کلید فولاد ,مهارت فنی حرفه ای دررشته طراحی صنعتی با CATIA؛دارای 4 مقاله داخلی و یک مقاله خارجی(ISI)

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی):طراحی و تحلیل قالب های فورج،برنامه نویسیcnc

7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان:در همه زمینه های دارای تخصص+مشاوره کنکور ارشد

ساخت یک نمونه بیمتال به روش جوشکاری اصطکاکی؛بررسی اتصال فلز مس به آلومینیوم به روش جوشکاری مقاومتی؛ساخت نمونه مواد هدفمند(FGM) به روش متالورژی پودر,· طراحی و ساخت دستگاه مولتی اسپیندل و کسب رتبه دوم کشوری

9- لینک رزومه: این تقریبا کل رزومم بود

10- دیگر موارد سودمند:
:)

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
1- مدرک و رشته: لیسانس مکانیک سیالات

2- سابقه کار و مسئولیت ها:یک سال با یه شرکت استاندارد همکاری کردم

3- نرم افزار و میزان تسلط: سالید ورک و کریر خوب متلب معمولی

4- زبان و میزان تسلط:انگلیسی معمولی

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): دوره ICDL و طراحی تاسیسات

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی): طراحی و ساخت خودرو و طراجی تاسیسات

8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم): طراحی و ساخت خودرو هیبریدی ( با یک گروه 30 نفره )

9- لینک رزومه:

10- دیگر موارد سودمند:

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
1- مدرک و رشته:
لیسانس مکانیک

کارآموزی: شرکت برودتی حرارتی نیک

Solid Works, Ansys, Adams/Aview, Matlab, EES, Festo FluidSim, CodeVision, Protel DXP, a bit Catia, همه به میزانی که خودم مشکلات خودمو حل کنم

4- زبان و میزان تسلط:
انگلیسی IELTS Academic 6.5
آلمانی A2-1

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی): دینامیک و کنترل خودرو، رباتیک، اتوماسیوت صنعتی، خودرو بدون سرنشین،

reza_esi13

عضو جدید
1- مدرک و رشته: كارشناسي مهندسي مكانيك - طراحي جامدات

2- سابقه کار و مسئولیت ها: سرپرست مهندسي فروش شركت پويا پايپ - اصفهان - مدرس كارگاه آموزشي گرمايش از كف و لوله كشي 5 لايه شركت پويا پايپ - مهندس ناظر مكانيك پايه 3 سازمان نظاممهندسي اصفهان - 5 ترم مدرس كارگاهي دروس جوشكاري در دانشگاه آزاد مجلسي - مهندسي فروش شركت آرين پايپ ( در خصوص سيستم هاي تاسيساتي ساختمان )

3- نرم افزار و میزان تسلط: : AutoCad - Catia - Solidwork - Carrier -Persian HVAC - Office

4- زبان و میزان تسلط: انگليسي ( متوسط )

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): گواهينامه فني و حرفه اي اصفهان : تعمير پكيج ديواري - تعمير كولر گازي
گواهينامه آموزشي شركت تاسيسات گستران اصفهان : طراحي كانال - طراحي موتورخانه - طراحي جامع تاسيسات - طراحي گرمايش از كف
گواهينامه آموزشي فني و حرفه اي بروجن : اتومكانيك - برق خودرو - ماشين نويسي

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی): در تمام زمينه هاي مهندسي مكانيك دوست دارم فعاليت داشته باشم ،‌به خصوص كار فني و مهندسي - من دوست دارم در شركتي فعاليت كنم كه نظم حرف اول را بزنه. ( يه جورايي ارتش را خيلي دوست دارم )

7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان: در خدمت هستيم

8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم): بنده در پروژه هاي مسكن مهر و يا انبوه ساز به عنوان ناظر تاسيسات مكانيكي از طرف شركت توليد كننده آرين پايپ و پويا پايپ بوده ام. در مورد نظارت در سازمان نظام مهندسي نيز چند ساختمان به عنوان ناظر تاسيسات در دستور كار دارم

9- لینک رزومه: http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=1bb09ddd5ac067188610843eb8435819

10- دیگر موارد سودمند: اينجانب داراي فوق ديپلم جوشكاري از مركز پژوهش و مهندسي جوش ايران - تهران ، نيز هستم

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- مدرک و رشته: دانشجو دکتری، مکانیک، طراحی کاربردی

2- سابقه کار و مسئولیت ها: طراحی صنعتی در شرکت های مختلف

3- نرم افزار و میزان تسلط: زیاده، ولی برای طراحی معمولاً از SolidWorks، برای تحلیل معمولاً از ABAQUS، برای برنامه نویسی معمولاً MATLAB و برای کارهای عمومیم از INVENTOR استفاده می کنم.

4- زبان و میزان تسلط: مدرک زبان وزارت علوم

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): حل مشکلات صنعتی به کمک علوم مهندسی مکانیک

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی): با مکانیک هیچ کاری نشد نداره، فقط جرات می خواد.

7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان: یه بار اومدیم کار بچه ها رو راه بندازیم و البته هزینش رو هم بگیرم سریع ساعت 4 صبح برام اخطار مهم اومد.

8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم): طراحی و ساخت ماشین آلات

9- لینک رزومه: حوصله آپلود کردنش نبود، با عرض پوزش.

10- دیگر موارد سودمند: توکل به خدا

آخرین ویرایش:

chego

کاربر فعال
مدرک:کارشناسی سیالات
سابقه کار:4ماه کارشناس ایران خودرو- دو سال وسه ماه در پارس جنوبی فاز 17و18
تخصص: نصب تجهیزات و استراکچر
نرم افزار:اتوکد - اپانت - کریر -یه خرده کتیا و پایپ فلو
زبان انگلیسی :متوسط
علایق :نیروگاه و تولید انرژی -توربین گاز (روش کار میکنم که شاید بتونم یه کتاب گرداوری کنم)

mr ali

عضو جدید
1- مدرک و رشته:
كارداني مكانيك ماشين آلات-لیسانس مکانیک جامدات​

فعاليت در زمينه آسانسور از سال 83​

اتوكد​

4- زبان و میزان تسلط:
انگلیسی معمولی​

برگزاري دوره هاي آموزشي آسانسور​

برگزاري دوره هاي آموزشي آسانسور​

پايان نامه در زمينه آسانسور​

9- لینک رزومه:

10- دیگر موارد سودمند

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1 - نرم افزار :
ABAQUS - SOLID WORKS - INVENTOR - CATIA - MATLAB - DEFORM - XSTEEL - SYSWELD - PROCAST

2 - زبان خارجه :
انگلیسی تافل
روسی متوسط

3 - سابقه کار :
ناظر پروژه ایزوماکس و هیدروژن پالایشگاه اصفهان
ناظر پایپینگ پروژه ملی بنزین سازی پالایشگاه اصفهان
ناظر طرح توسعه پروژه طرح توسعه مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
ناظر مکانیک مجتمع فولاد سبا اصفهان
سرپرست پروژه ملی کوره اند چهارم مس سرچشمه کرمان
مدیر تولید کارخانجات ریسندگی و بافندگی اذر
مدرس و آزمونگر علمی اداره کل فنی و حرفه ای استانهای تهران، اصفهان و کرمان
کارشناس ارشد طراح در یکی از ارگانهایی که اینجا نمیشه اسمشو اورد !

4 - مقالات و کنفرانسها :
حضور در کنفرانس ملی نواوریهای مهدسی مکانیک اهواز به صورت سخنرانی
حضور در کنفرانس ملی مهندسی مکانیک شیراز به صورت سخنرانی
حضور در کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت بصورت سخنرانی
چاپ 14 مقاله در نشریه ی تخصصی پردازش ( پرتیراژترین نشریه تخصصی صنایع فلزی کشور )
چاپ مقاله در نشریه تخصصی چدن و فولاد
چاپ مقاله ISI به ایمپکت فکتور 1.044

5 - مدارک :
موتور و گیربکس سایپا
انژکتور سایپا
سیستم تهویه سایپا
برق و تزئینات سایپا
فرز و تراش CNC
متالوگرافی فلزات آهنی
متالوگرافی فلزات غیر آهنی

6 - مدارک بین المللی:
HSE از شرکت CCPL کشور نروژ
HSE PLAN از شرکت CCPL نروژ
ISO9001:2008 از CCPL نروژ
ISO 14001 از نروژ
پایپینگ صنعتی از آلمان

7 - متخصص در استحکم بخشی شیت متالها به روش نانو- SPD - UFD

بقیشم یادم نمیاد.
موفق باشید و سربلند

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام لطفا طبق این فرمت اطلاعات خود را وارد کنید و هر چه بیشتر پر کنید بهتره دیگه :): 1- مدرک و رشته: مهندس مکانیک،گرایش تاسیسات 2- سابقه کار و مسئولیت ها: دبیر انجمن رباتیک،کار اموزیام کمباین سازی اراک،مدتی تو ی کارخونه یخچال سازی کار میکردم تجربه مفیدی بود 3- نرم افزار و میزان تسلط:کتیا،متوسط،متلب متوسط ب پایین،اتوکد متوسط، لوپ کد خوب، 4- زبان و میزان تسلط:متوسط ب پایین،بد نیست البته 5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): 6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی):دارم رو مقاله کار میکنم،امیدوارم اکسپت بشه 7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان:نرم افزار ،مقاله 8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم):پروژه تفریحی با لوپ کد زیاد انجام دادم،گرمایش از کف، برای استاد و پروژههای دانشگاهی دوستامم همینطور 9- لینک رزومه: 10- دیگر موارد سودمند:
.......................

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
1- مدرک و رشته:مهندسی مکانیک سیالات

2- سابقه کار و مسئولیت ها:وارد بازار کار نشدم هنوز و تازه فارغ التحصیل شدم

3- نرم افزار و میزان تسلط:کتیا،سالید،متلب،کریر،فرترن همه اینا در حد یه دانشجوی کارشناسی و پروژه هام رو راه مینداخت

4- زبان و میزان تسلط:درحد متوسط اما دارم شدید روش کار میکنم

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک):رباتیک،مکاترونیک،تعمیر خودرو(تفریحی) همینا متاسفانه

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی):علاقه شدید به طراحی خصوصا با سالید،علاقه وافری به تاسیسات و چند تا پروژه بازم درحد کارشناسی انجام دادم اگه کار تاسیساتی برام جور بشه دیگه ته آرزوهامه

7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان:درهمین حد که تو تاپیک نرم افزار هستم راضیم میکنه!!!

8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم):همون چند تا پروژه طراحی اجزا و تاسیسات و انتقال تمام تلاش من برای مهندس شدن بوده:cool:

9- لینک رزومه:

10- دیگر موارد سودمند: هیچی دیگه،با آرزوی موفقیت برای همه مهندسین مکانیک خصوصا خانوم مهندسای مکانیک که به نظرم داره درحقمون ظلم میشه
خیلی از ما خانوما از آقایون مکانیک باهوش تر و بااستعدادتریم اما به صرف خانوم بودن تمام مهارت هامون رو زیر سوال می برن که چی؟که ما خانوما قدرت تصور و طراحی نداریم!!!انقدر که با همه علاقه م به این رشته مدتیه که پشیمونم چرا 7سال پیش رشته ریاضی رو انتخاب کردم و الان متوجه میشم که پدرم درست میگفتن که من هرچی ام بااستعداد باشم باید به طرز فکر جامعه و قواعدش هم توجه کنم و نمیتونم بااین همه فکر بجنگم و سخته ثابت کنم که واقعا من هم مهندسم(عجب درددلی بود الان میدونم همتون برام کار جور میکنین:biggrin:)

amir.kh1360

عضو جدید
با سلام دوستان فوق الذكر اساتيد من هستند،راستش خجالت ميكشم چيزي بنويسم...
1- مدرک و رشته: كارشناسي مكانيك (ساخت و توليد)

2- سابقه کار و مسئولیت ها: 10 سال شركت هواپيما سازي

3- نرم افزار و میزان تسلط: برنامه هاي CAD/CAM بيشترين تسلط كه در آموزشگاهها هم تدريس ميكنم،برنامه نويسي با نرم افزلر mastercamجهت ماشينهاي CNC

4- زبان و میزان تسلط: انگليسي متوسط

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): جوشكاري،تراشكاري،فرزكاري، اپراتوري و برنامه نويسي cnc و طراحي و نقشه كشي و ...

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی): به دلايلي معذورم بگم.

7- علایق جهت همکاری با تالار مهندسی مکانیک باشگاه مهندسان: هر كاري كه در توانم باشه در بست در خدمتم.

8- پروژه های انجام داده شده (بزرگ/کوچک/تجاری/تفریحی واسه دل خودم): خيلي زياده شايدم براي شما خنده دار باشه.

9- لینک رزومه: اگه نياز بشه ارسال ميكنم..

10- دیگر موارد سودمند: فكر كنم ديگه خودستايي كافي باشه.

alisooshiant

عضو جدید
1- مدرک و رشته: کارشناسی مکانیک طراحی جامدات

2- سابقه کار و مسئولیت ها: بازرس فنی

3- نرم افزار و میزان تسلط: autocad-solidwork - spectrapro

4- زبان و میزان تسلط: انگلیسی در حد متوسط

5- مهارت ها (با مدرک / بدون مدرک): انالیز ارتعاشات صنعتی و عیب یابی تجهیزات دوار - بازرسی جوش - ضخامت و سختی سنجی پایپینگ و مخازن -

6- علایق خاص مهندسی (روی آن کار کرده ام/ روی آن کار نکرده ام / به دنبال .... موقعیت شغلی یا تحصیلی): انالیز ارتعاشات و بالانس

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود!

1- مدرک و رشته:
Bs:مکانیک /حرارت و سیالات (چمران)
Msc:تبدیل انرژی-رئولوژی (تهران)
research advisor(provisionally) :Ontario - utoronto

مشاوره پروژه های نفتی و پتروشیمی و سازه ای
Piping Admin
massive construction
HVAC
...
PDMS & CAESAR II :EXC
ANSYS FLUENT & CFX -Matlab:Good
....
4- زبان و میزان تسلط:
English :tfl
Deutsch: gut
...

....!

Turbomachinary - MR fluids - Biofluidix - non-newtonian Flds-....

تا یار چه را خواهد و میلش به چه باشد !! (اقتباسی!)

Secret!

9- لینک رزومه:
چیزی برای ارائه نیست!

10- دیگر موارد سودمند:
مراقب خودتون باشید!

بالا