کافی شاپ باشگاه مهندسان

Reyhana.A

کاربر بیش فعال
اب میوه طبیعی(پرتغال- انار -انبه -طالبی- البالو -انگور)

اسموتی (سیب ترش- لیمونات -توت فرنگی و شاه توت-اناناس و توت فرنگی-تامارین-هاوایی-معجون-پوره ی هندوانه با یخ خرد شده)

بستنی (کوپ خامه و شکلات-بستنی و جله-بستنی و میوه فصل-شگفتی(سورپرایز) )

گلاسه (گلاسه میوه ای-گلاسه کلاسیک-کافه گلاسه-شکلات گلاسه-اورنج گلاسه-کافه گلاسه با قهوه)

کیک و شیرینی (پیراشکی بستنی-پیراشکی-کیک مخصوصه روز-کیک هویج-کیک میوه ای-کیک شکلاتی و فندق-شیرینی روسی-باسلوق-باقلوا-رولت خرما وکنجد-گاتا-شکلات مارزیپان)

قهوه و نوشیدنی(اسپرسو-اسپرسو شدرانو-امریکانو-فرانسه-کاپوچینو-لاته-موکا-موکارامل-هات چاکلت-هات چاکلت و بستنی-ترک- شیر کاکائو-شیر نسکافه-چای-چای سبز-نوشیدنی مکزیکی-شیر وانیلی گرم-نوشیدنی آبی)

انواع کاپوچینو (کاپوچینو ایرانی با کف قهوه-کاپوچینو ایرلندی-کاپوچینو ایتالیایی با کف شیر)

پاستای داغ (وچی-مخصوص-تاباسکو)

اسنک (قارچ و ذرت و پنیر-جامبون-هات داگ)

سالاد (بشقاب میوه فصل-پاستانوچی-پاستاج ماهی تن-یونانی)

نوشیدنی خنک (ماءالشعیر مخصوص-ماءالشعیر-نوشیدنی انرجی زا-اب معدنی-دوغ _نوشابه)

صبحانه (املت-املت مخصوص-سوسیس-نیمرو-املت سبزیجات-سوسیس و تخم مرغ-صبحانه ایرانی-صبحانه فرانسوی)

ساندویچ (پنیر-جامبون-سینه بوقلمون دودی-ماهی تن-هات داگ گرم-هات داگ و جامبون-کوکتلمرغ-کوکتل گوشت)

همراه با قلیون :

دو سیب

پرتقال

هلو

نعنا

نعنا لیمو

و....

سلام دوستان خوش امدید

هر چی خواستید بگید حاضر میشه براتون اینجا به عنوان پاتوق هستش
مجوزم گرفتم و دخترهای باشگاه هم میتونن بیان یعنی دختر و پسر باهم میتونن بشینن (با فاصله)و در مورد هر چی که دوست دارن صحبت کنن
شرمنده از اینکه منوی غذا زیاد نیست چون تازه راه انداختم کمه انشاا... با کمک شما بیشترم میشه

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...یه اسپم گاه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوشبختم من یک اسپمرم حالا بعدا منو میشناسی.....
الان زیاد غذا خوردم چیزی میل ندارم مهندس........
ولی شما هم اگه به اسپم علاقه داری بیا اسپمگاه خودم با اسپمرای بزرگ باشگاه آشنا شو....
اسپمگاه امشب باشگاه بیاین تو تا پر نشده2

Reyhana.A

کاربر بیش فعال
سلام
هرچی دوس داشتین بگید براتون بیارم
با تشکر مدیریت

Reyhana.A

کاربر بیش فعال
یک جانی واکر بلو please

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار