کافیست انار دلت ترک بخورد...! دلم میخواد برگردم پیشت....

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=times new roman,times,serif]شیخ رجب علی خیاط عارف بزرگ می فرماید:[/FONT][FONT=times new roman,times,serif] پیش از آنکه منزل عوض کنید. آرزوهای مرده ها را عملی کنید:

آنان آرزو می کنند،

[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]که حتی برای یک لحظه به دنیا برگردند[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]

وعملی مورد رضایت خداوند انجام دهند ...
[/FONT]

----------------------------------------------
[FONT=times new roman,times,serif]پ.ن: امام علی-ع: فرصتها چون ابرها می گذرند، پس فرصتهای نیک را غنیمت شمارید.[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]نهج البلاغه،حکمت شماره 20[/FONT]

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندا​
بلندای دعایت را​
عطایم کن​
تو ای معشوقه ی عالم​
از این پس​
عاشقی را پیشه ام فرما​
خدایا​
راستش من آدمیزادم​
گاه گاهی گر گناهی میکنم طغیان مپندارش​
کریما من گنه کارم​
تو بخشنده​
بگو آیا امید بخششم بی جاست؟!​
خودت گفتی بخوان​
میخوانمت اینک​
مرا دریاب​
به چشمانی که می جوید تو را​
نوری عنایت کن​
دو دست خالی ام را​
رحمتی دیگر عطا فرما​

ܓ✿ http://delname.blog.ir/

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز

میگفت:اگر خداوند را می خواهید بجویید در زمین و آسمان نیابید
که پیدا نمی شود
چون خود رحمانش فرمودند:
زمین و آسمان وسعت مرا ندارد دل مؤمن جایگاه من است
.
.
میگفت:برخی که خیلی گناه دارند می گویند یعنی خدا من را می بخشد؟

آنها نمی دانند وقتی که به این حال میرسند یعنی اینکه بخشیده میشوند...
حاج اقا دولابی..

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تمام عاشقان را دستگیرند
گر توبه کردی توبه ات را میپذیرند

raspina.

عضو جدید
خدایا....
خدایا دیروز به فرشته سه ساله امام حسین ، به حرمت اون فرشته پاک خواستم دستم را بگیری و تو گرفتی.
تو را به فرشته ی کوچولو هممون را ببخش و دستامون بگیر.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=3][FONT=&quot]به فرشته‌های روی شانه‌هایت نگاه کن. همان فرشته‌هایی که وقتی خیلی کوچک بودی آن‌ها را شناختی. یکی روی شانۀ راست که خوبی‌هایت را می‌نویسد و یکی روی شانۀ چپ که مسئول نوشتن از بدی‌هاست. نگاهشان کن و دزدکی برگه‌های توی دست‌شان را دید بزن. ببین همین آدمی که این‌جا نشسته و شاید حواسش پی دغدغه‌های معمولِ زندگی‌های امروزی‌ست گل کاشته یا گل خورده است؟ کدامِ این برگه‌ها سپیدترند؟ فرشتۀ روی شانه‌هایت هنوز به درخشندگی روزهای اول‌اند یا اندوهگین، غمناک، دست بر زیر چانه و بی‌حوصله، خودشان را برای نوشتن از اشتباهات تو خسته می‌کنند![/FONT][/h] [h=3][FONT=&quot]همین‌که بدانی روی شانه‌هایت دو فرشته نشسته‌اند یعنی تو تنها نیستی؛ وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوی، صورتت را می‌شوری، صبحانه می‌خوری، لباس می‌پوشی تا بروی سر کار، وقتی سوار ماشین‌ات می‌شوی و میانۀ راه به محبوبت زنگ می‌زنی و شادمانه «صبحت بخیر باد» می‌گویی، وقتی توی اتاق کارت تنهایی و فکر می‌کنی، وقتی حقیقتی را می‌بینی و موقع شهادت دادنش کتمان می‌کنی، وقتی می‌روی توی سلف، لقمه لقمه غذایت را می‌گذاری توی دهانت و هزار و یک تلخی و شیرینی از کوچه‌های ذهنت عبور می‌کنند، دو فرشته نشسته‌اند روی شانه‌هایت و نگاهشان سوی توست. تو می‌روی سر قرار با دوستانت، به سینما، به پارک، به باغ‌وحش، به موزه و با کوچک‌ترین چیزی پقی می‌زنی زیر خنده و هنوز دو فرشته با تواند. تو یک روزِ سخت و دلگیر را می‌گذرانی، یک عصر جمعۀ تمام نشدنی، یک شبِ گریه‌دارِ پر هق هق با دل‌شکستگی بسیار ... و هنوز دو فرشته روی شانه‌هایت نشسته‌اند و نگاهت می‌کنند. تمام آن غُرهایی که سر زندگی می‌زنی، شکایت‌هایی که به خدا می‌کنی، بد و بیراهی که به آدم‌ها می‌گویی را می‌شنوند و کنارت هستند؛ درست روی شانه‌هایت نشسته‌اند، تو را می‌نویسند و مراقب تو هستند. آن‌ها نگهبان روح و تمام تواَند. دو فرشتۀ مراقب که گاهی تو را میان بازوانشان می‌فشارند تا آسیبی نبینی، تیغ توی دست‌هایت نرود، روی برف‌های زمستانی لیز بخوری اما زمین نخوری، بتوانی در جریان یک تصادف و اتفاق، کمترین آسیبِ ممکن را ببینی؛ چون قرارشان از روز اول همین بوده که نگذارند صدمه‌ای به وجودت برسد، که خطر را از بیخ گوش‌هایت بگذرانند و مراقبت باشند. به فرشته‌های روی شانه‌هایت نگاه کن و حواست باشد «جمعی از فرشتگان حافظان بندگان، جمعی دیگر دربانان بهشت خداوندند. ... »*. تو فرشته‌های خاصّ خودت را داری ... تو تنها نیستی ...[/FONT][/h] [h=3][FONT=&quot]*نهج‌البلاغه – خطبه نخست.[/FONT][/h]

منبع: پرهون | http://printemps.blog.ir