کار گروهی - تعالی سازمانی

javadazarakhsh

کاربر فعال
با سلام واحترام
بحث تعالی سازمانی و نقش آن در موفقیت سازمانها بسیار پر اهمیت است که متاسفانه در صنایع ایران عزیز کمی مغفول مانده است. در صورتی که تمایل دارید با کمک هم با بحث تعالی سازمانی آشنا بشویم و در این تاپیک به این موضوع بپردازیم. من سلسله مقالاتی در این خصوص دارم و منتظرم تا استقبال از بحث رو ببینم ، اگر دوستان محترم علاقمند بودن بحث رو شروع کنند تا با هم بیاغازیم.
پاینده باشید

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
سلام
خیلی عالیه مهندس
من چیزی که ازش می دونم اینه که توی این مدل اول مهمه که بدونیم شرکت ما کجا هست و تعریف دقیقی داشته باشیم از خودمون و بعد تعیین کنیم که به کجا قصد داریم برسیم !
درسته ؟

meysam_ie

عضو جدید
اتفاقا پروژه مدیریت کیفیتم توی دانشگاه مدل تعالی سازمان efqm بود و وقتی کارآموزش کارخونه بشل موتور تولیدکننده موتور سمند و پراید رفتم از این مدل واسه ارزیابی استفاده میشد
اگه پیاده سازیش درست اجرا بشه کمک زیادی به خودارزیابی سازمانها میکنه.واسه آشنایی بیشتر این فایل pdf رو دانلود کنین ...]

پیوست ها

• (EFQM)~1.PDF
    273.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: mjvm

javadazarakhsh

کاربر فعال
دوستان گلم درود بر شما
یعنی تو این فاروم معظم فقط سه نفر به این بحث علاقه نشون دادند. ببخشید ولی میخوام یک گله کوچیک کنم. تو اینترنت پر از سایت ها و فاروم ها عشقی تفریحی مذهبی و غیره است . آیا لازمه این جور مسایل در اینجا اینقدر پر رنگ باشه؟ صلوات برا فلان و هر کی هر کی دوست داره بیاد بگه .........فلان.......... که نشد فاروم مهندسین ایران. فکر کنم مدیران محترم یک کمی راه رو بیراهه رفتن. مطمئنم فلسفه اولیه تشکیل این فاروم این بحث هایی که الان داغ هستن نبود.

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوستان گلم درود بر شما
یعنی تو این فاروم معظم فقط سه نفر به این بحث علاقه نشون دادند. ببخشید ولی میخوام یک گله کوچیک کنم. تو اینترنت پر از سایت ها و فاروم ها عشقی تفریحی مذهبی و غیره است . آیا لازمه این جور مسایل در اینجا اینقدر پر رنگ باشه؟ صلوات برا فلان و هر کی هر کی دوست داره بیاد بگه .........فلان.......... که نشد فاروم مهندسین ایران. فکر کنم مدیران محترم یک کمی راه رو بیراهه رفتن. مطمئنم فلسفه اولیه تشکیل این فاروم این بحث هایی که الان داغ هستن نبود.

سلام
مهندسش ماخیلی وقت پیش به این نکته رسیدیم !! بعد بنا به ضرب المثل معروف خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو ! بی خیال شدیم !
راستی فقط تو باشگاه این طور نیست !! به نظرمن این ناشی از فضای دانشگاه هست !!!
من هم دوست دارم در این زمینه بدونم !!!

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان گلم درود بر شما
قبل از اینکه شما بیاید اتفاقای زیادی افتاده برای بهبود تالار صنایع . اما اگر صحبتی به غیر از تالار صنایع دارید باید به مدیریت کل سایت انتقاد کنید نه اینجا که کسی نمی بینه .

javadazarakhsh

کاربر فعال
خوب عزیز دلم یه زحمت بکش لینکش رو به مدیر کل بده. من که نمیشناسمش. ممنون میشم