[کار آموزی ] ► گزارش کار >راهنمایی

amatori

عضو جدید
درخواست دستور کار آزمایشگاه خاک

درخواست دستور کار آزمایشگاه خاک

سلام بر
بر و بکس عمران :love::love::love::love::love:
از دوستان عمرانی که درس آزمایشگاه خاک را گذروندن تقاضا دارم اگه میشه دستورکار آزمایشگاه خاکشون رو اینجا بذارندکه بتونیم ازش استفاده کنیم. بعضی استادا دستور کار میدن بعضیا کتاب معرفی میکنند. دستور کار خلاصه تره اگه میشه دوستان آپلود کنند تا استفاده کنیم.:heart::heart:
:w36::w36::w36:

:w28::w28::w28::w28:

middbox

کاربر بیش فعال
سلام بر
بر و بکس عمران :love::love::love::love::love:
از دوستان عمرانی که درس آزمایشگاه خاک را گذروندن تقاضا دارم اگه میشه دستورکار آزمایشگاه خاکشون رو اینجا بذارندکه بتونیم ازش استفاده کنیم. بعضی استادا دستور کار میدن بعضیا کتاب معرفی میکنند. دستور کار خلاصه تره اگه میشه دوستان آپلود کنند تا استفاده کنیم.:heart::heart:
:w36::w36::w36:

:w28::w28::w28::w28:

سلام دوست عزیز از اونجایی که درس بسیار مهمیه ما میذاریم به عهده استادتون و خودتون....

سعی کنید خوب خودتونو به چالش بکشید...

درس رو بفهمید و یاد بگیرید ....

بعد از گذروندن درستون متوجه میشید چقدر بدردتون میخورده و اونوقته که میتونید به سوالات بقیه پاسخ خوبی بدید...

مرجع رو بذارید به عهده استادتون باشه...

amatori

عضو جدید
سلام دوست عزیز از اونجایی که درس بسیار مهمیه ما میذاریم به عهده استادتون و خودتون....

سعی کنید خوب خودتونو به چالش بکشید...

درس رو بفهمید و یاد بگیرید ....

بعد از گذروندن درستون متوجه میشید چقدر بدردتون میخورده و اونوقته که میتونید به سوالات بقیه پاسخ خوبی بدید...

مرجع رو بذارید به عهده استادتون باشه...

ممنون که پاسخ دادید :gol::gol::gol::gol::gol:

ولی خودم کتاب آزمایشگاه خاک دکتر علی محمد اسکروچی رو که استاد معرفی کرد دارم ولی دنبال یه دستورکار هستم که روند آزمایش ها را خیلی قشنگ توضیح داده باشه توی کتاب آزمایش هایی هست که دوبار توضیح داده شدند خلاصه دنبال یک دستورکار خلاصه و مفید هستم کتاب رو خوندم یک دستورکار جمع وجور می خوام .ممنون:w28::w28::w28::w28:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر
بر و بکس عمران

ممنون که پاسخ دادید :gol::gol::gol::gol::gol:

ولی خودم کتاب آزمایشگاه خاک دکتر علی محمد اسکروچی رو که استاد معرفی کرد دارم ولی دنبال یه دستورکار هستم که روند آزمایش ها را خیلی قشنگ توضیح داده باشه توی کتاب آزمایش هایی هست که دوبار توضیح داده شدند خلاصه دنبال یک دستورکار خلاصه و مفید هستم کتاب رو خوندم یک دستورکار جمع وجور می خوام .ممنون:w28:

در بخشدرخواست ها .پاسخ داده شد

با سپاس.

علیرضا_70

عضو جدید
گزارش

گزارش

سلام دوستان.به یه گذارش کارآموزی نیاز دارم تا از روش الگوبرداری کنم.اگه میشه کمک کنید.ممنون.:)

آخرین ویرایش:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من براي شما يه لينك دانلود گزارش كاراموزي ساختمان فلزي رو قرار ميدم كه دانلود كنيد

لينك دانلود.

http://www.farsnevis.com/ پسورد فايل

در ضمن اين تاپيك هاي كه براي شمادر زير قرار ميدهم سر بزنيد و مطالعه كنيد

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/402577-جزوات-درسی-و-گزارش-کارآموزی-عمران

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/77747-پروژه-گزارش-کار-رشته-عمران

آخرین ویرایش:

علیرضا_70

عضو جدید
دوست من براي شما يه لينك دانلود گزارش كاراموزي ساختمان فلزي رو قرار ميدم كه دانلود كنيد

لينك دانلود.

http://www.farsnevis.com/ پسورد فايل

در ضمن اين تاپيك هاي كه براي شمادر زير قرار ميدهم سر بزنيد و مطالعه كنيد

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/402577-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/77747-پروژه-گزارش-کار-رشته-عمران

از لطفتون ممنونم دوستان.:gol::gol:

Sasan shah

عضو جدید
درخواست و راهنمایی > گزارش کار > کارآموزی

درخواست و راهنمایی > گزارش کار > کارآموزی

سلام مهندسا
من این ترم کارآموزی تو یه شرکت راهسازی بودم و به یه گزارش کارآموزی احتیاج دارم
تو نت بیشتر برای سازه بتنی و فولادی بود
اگه کسی گزارش داره لطفا برام بفرسته

مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

honey2009

کاربر بیش فعال
آغا یه سوال:
کارآموزی کجا بریم بهتره؟
شما از اینکه رفتی تو این شرکت راضی بودی؟

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
آغا یه سوال:
کارآموزی کجا بریم بهتره؟
شما از اینکه رفتی تو این شرکت راضی بودی؟

--------------------------------------------------------------------
کاراموزی هر جا که تونستید برید-از سر ساختمون گرفته تا راه گرفته و ... ولی چیزی که یلدتون باشه اینه که هر جا که میرید سرتون بالا باشه که خدایی نکرده به صورتتون میلگرد یا هر چیزه دیگه ای برخورد نکنه-کفش هم کفش سر بسته ی محکمی بپوشید که روی پاتون اگر چیزی افتاد صدمه ی کمتری ببینید
با کارگرا بخصوص بخصوص با آرماتوربندها و یا جوشکارها صحبت نکنید چون فردا روز مهندس ناظر بهشون گیر بده میگن مهندسی که از طرف شما اومده تایید کرده

honey2009

کاربر بیش فعال
--------------------------------------------------------------------
کاراموزی هر جا که تونستید برید-از سر ساختمون گرفته تا راه گرفته و ... ولی چیزی که یلدتون باشه اینه که هر جا که میرید سرتون بالا باشه که خدایی نکرده به صورتتون میلگرد یا هر چیزه دیگه ای برخورد نکنه-کفش هم کفش سر بسته ی محکمی بپوشید که روی پاتون اگر چیزی افتاد صدمه ی کمتری ببینید
با کارگرا بخصوص بخصوص با آرماتوربندها و یا جوشکارها صحبت نکنید چون فردا روز مهندس ناظر بهشون گیر بده میگن مهندسی که از طرف شما اومده تایید کرده

وااااای ممنون از راهنماییهاتون...
عالی بود

amatori

عضو جدید
آزمایشگاه تکنولوژی بتن

آزمایشگاه تکنولوژی بتن

سلام
از دوستان عمرانی کسی هست که گزارش کار های آزمایش های تکنولوژی بتن دانشگاه شریف ، امیرکبیر تهران و اینجور دانشگاه ها را داشته باشه؟
ممنون میشم اگه کسی داره توی تایپیک بگذاره یا این که به ایمیلم بفرسته.
amator_fatemeh_matin@yahoo.com

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,
سلام
از دوستان عمرانی کسی هست که گزارش کار های آزمایش های تکنولوژی بتن دانشگاه شریف ، امیرکبیر تهران و اینجور دانشگاه ها را داشته باشه؟
ممنون میشم اگه کسی داره توی تایپیک بگذاره یا این که به ایمیلم بفرسته.
amator_fatemeh_matin@yahoo.com

مشاهده پیوست betonaz.pdfمشاهده پیوست az-beton.zip

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sina rezaei amin

عضو جدید
دوستانی که دفتر طراحی نواحی گوهردشت مشغول هستن کاراموز می پذیرند؟

ha ni

عضو جدید
سلام.کتاب نقشه برداری دیانت خواه ویا شمس نوبخت رو از کجا دانلود کنم؟

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام.کتاب نقشه برداری دیانت خواه ویا شمس نوبخت رو از کجا دانلود کنم؟

سلام دوست من .......... این کتابهایی که شما درخواست کردیم ............ به جهت رعایت حقوق کپی رایت ............... قابلیت دانلود نداره ..........و بایستی از کتاب فروشی ها تهیه فرمایید .

am4818

عضو جدید
دوستان من پروژه کاراموزی فلزی لازم دارم با عکس لازم دارم کمکم کنید:w10::w10::w10::w10::w10::cry:

HHH777

عضو جدید
راهنمایی در مورد کارآموزی

راهنمایی در مورد کارآموزی

خوشحالم از اینکه سوالم رو در سایتی مطرح میکنم که کاربرای اون با نهایت دلسوزی پاسخ میدن
بنده دانشجوی ترم آخر مهندسی عمران ساکن تهران هستم در ترم آینده ( مهر ماه) باید درس کارآموزی رو بگذرونم
از اونجایی که در دوران دانشگاه کم تر سر پروژه های عمرانی حاضر بودم و تجربه محدودی از کارهای اجرایی دارم میخواستم از دوران کاراموزیم بهترین استفاده رو ببرم
میخواستم اطلاعات جامعی درباره اینکه در کدوم شرکت و سازمان ها میتونم مشغول شم و چه کارهایی باید انجام بدم داشته باشم ( اطلاعاتم خیلی کمه )
از دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنن
با تشکر از محبتتون

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشحالم از اینکه سوالم رو در سایتی مطرح میکنم که کاربرای اون با نهایت دلسوزی پاسخ میدن
بنده دانشجوی ترم آخر مهندسی عمران ساکن تهران هستم در ترم آینده ( مهر ماه) باید درس کارآموزی رو بگذرونم
از اونجایی که در دوران دانشگاه کم تر سر پروژه های عمرانی حاضر بودم و تجربه محدودی از کارهای اجرایی دارم میخواستم از دوران کاراموزیم بهترین استفاده رو ببرم
میخواستم اطلاعات جامعی درباره اینکه در کدوم شرکت و سازمان ها میتونم مشغول شم و چه کارهایی باید انجام بدم داشته باشم ( اطلاعاتم خیلی کمه )
از دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنن
با تشکر از محبتتون

با سلام خدمت شما دوست گرامي

اگه بخوام ساده خدمت شما عرض بكنم به نظرم يك شركت دوست يا فاميل و غيره پيدا كنيد ميتونيد از طريق شركت وارد محيط كارگاه بشد و از نزديك با كارهاي اجرايي و مباحثهاي عمراني داخل محيط كارگاه آشنا بشد. سازمان رو نميدونم اما زياد سره تون رو شلوغ نكنيد همون يك شركت خوب پيدا كنيد كافي هست. اينطور ميتونيد با يك تير 2 نشان بزنيد هم ميتونيد كاراموزي خودتون رو به پايان برسونيد و هم ميتونيداز نزديك با كارهاي عملي كارگاه آشنا بشد و براي تجربه اونها رو انجام دهيد. كارهاهم ميتونيد بيشتر با نرم افزار ها كار كنيد و نحوه بتن ريزي داخل كارگاه و مباحثات مربوط به آْرماتور بندي و غيره..

اين تاپيك جامع رو مطالعه كنيد داخل در مورد اين موضوع زياد گفتگو شده موفق باشيد

مهم : درخواست و راهنمایی > گزارش کار > کارآموزی

HHH777

عضو جدید
از پاسختون ممنونم
اون تاپیکو قبل از ارسال سوالم مطالعه کرده بودم مربوط به گزارش کار آموزی بود و پاسخی در ارتباط با سوال من نداشت

farhad mojiri

عضو جدید
سوله سازی

سوله سازی

لطفا در باره سوله سازی یا گزارش کار آموزی آن برام بفرستید دوستان عمرانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farhad mojiri

عضو جدید
'گزارش کار آموزی

'گزارش کار آموزی

لطفا اگه گزارش کار آموزی در باره سوله سازی و جوشکاری آن دارید بفرسید با تشکر farhadmojiri7@gimail .com

jesmi

عضو جدید
[در خواست گزارش کار کار آموزی در مورد ساختمان بتنی]

[در خواست گزارش کار کار آموزی در مورد ساختمان بتنی]

فوری فوری
به یک گزارش کار ساختمان بتنی همراه با عکس نیاز دارم

farhad mojiri

عضو جدید
'گزارش کار آموزی

'گزارش کار آموزی

سلام دوستان لطفا اکه گزارش کار آموزی از سوله سازی و جوشکاری آن دارید اشتراک بگذاری ممنونتون هستم farhadmojiri7@gmail.com

farhad mojiri

عضو جدید
کارآموزی گزارش

کارآموزی گزارش

لطفا اگر گزارش کار آموزی از سوله سازی وساخت وجوشکاری آن دارید حقیر را بی نصیب نگذارید ممنون