[کار آموزی ] ► گزارش کار >راهنمایی

nafiseh-civil

عضو جدید
please help me

please help me

سلام مدیرای تالار! خواهش می کنم کمکم کنید.گزارش کار آموزیم ناقصه یک هفته ی دیگه هم باید تحویلش بدم.گزارشم درمورد اجرای یه ساختمان بتنی قسمت راه پلش ناقص مونده.اگر کسی وقتشو داره که حتی تلفنی سوال های منو جواب بده و من گذارشمو کامل کنم ممنون میشم.لطفا اگر خواستید این کمکو به من بکنید یه شماره یا حتی ایمیلتونو برای من بفرستید.مرسییییییییییییییییییییییییی یه دنیا.....................................................نفیسه
nafise3721@yahoo.com

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام مدیرای تالار! خواهش می کنم کمکم کنید.گزارش کار آموزیم ناقصه یک هفته ی دیگه هم باید تحویلش بدم.گزارشم درمورد اجرای یه ساختمان بتنی قسمت راه پلش ناقص مونده.اگر کسی وقتشو داره که حتی تلفنی سوال های منو جواب بده و من گذارشمو کامل کنم ممنون میشم.لطفا اگر خواستید این کمکو به من بکنید یه شماره یا حتی ایمیلتونو برای من بفرستید.مرسییییییییییییییییییییییییی یه دنیا.....................................................نفیسه
nafise3721@yahoo.com

سلام خدمت نفيسه خانم
دوست عزيز سوالاتي كه در مورد تكميل پروژه ي كار اموزي خود داريد ، اينجا بگيد تا همه ي دوستان تا اونجا كه ميتونند كمك كنند ، اينطوري پروژه كامل ميشه ، و همچنين ممكنه سوال شما ، سوال ساير دوستان هم باشه ، براي سوال ايشان هم شايد پاسخي داده شد .

موفق باشيد
با تشكر :gol:

reza2011

عضو جدید
nafise3721@yahoo.com

نفيسه خانم در صورت تمايل ميتونيد با من از طريق ايميل زير در ارتباط باشيد :

reza.ls2011@gmail.com

سیروس رضایی

عضو جدید
سلام یک سوال مهم؟

سلام یک سوال مهم؟

ضمن سلام به همه دوستان . میخواستم بدونم آیا من میتونیم بادانشگاههای سراسری تهران ارتباط داشته باشم مثلا در کلاس های کارگاهی مثل ازمایشگاه بتن، ازمایشگاه خاک و.....یا بازدید های دانشجویان دانشگاه از پروژهای مختلف شرکت کنم ممنون میشم اگ کسی در این زمینه راهنمایی ام کنه.ایا کسی از بین شما دوستان این کار رو انجام داده یانه؟یا اینکه اصلا دانشگاه های معتبر اجازه همچین کاری رو به دانشجویان دانشگاه های دیگه میدن یا نه؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
ضمن سلام به همه دوستان . میخواستم بدونم آیا من میتونیم بادانشگاههای سراسری تهران ارتباط داشته باشم مثلا در کلاس های کارگاهی مثل ازمایشگاه بتن، ازمایشگاه خاک و.....یا بازدید های دانشجویان دانشگاه از پروژهای مختلف شرکت کنم ممنون میشم اگ کسی در این زمینه راهنمایی ام کنه.ایا کسی از بین شما دوستان این کار رو انجام داده یانه؟یا اینکه اصلا دانشگاه های معتبر اجازه همچین کاری رو به دانشجویان دانشگاه های دیگه میدن یا نه؟

با سلام
ورودتون به تالار رو خوش آمد ميگم .

در مورد سوالتون ، در مورد تهران دقيق نميدونم ، ولي در تبريز ، اگر با استاد مورد نظر اون درس در ارتباط باشيد ،يا يك نفر شما رو به ايشون معرفي كنه ، ميتونيد در كلاس ها شركت كنيد .
در ضمن فكر نكنم ، دانشگاه در اين مورد ، اشكالي بگيره !!

با تشكر

#roya#

عضو جدید
گزارش كار

گزارش كار

لطفا گزارش كاراي سنگو برام بفرستين.مقاومت فشاري سنگ -مقاومت ضربه اي سنگ- درصد جذب اب سنگ-درصد ساييدگي- وزن مخصوص و وزن حجمي سنگ
(خيلي فوريه
:cry:)
:gol:با سپاس فراوان:gol:

middbox

کاربر بیش فعال
لطفا گزارش كاراي سنگو برام بفرستين.مقاومت فشاري سنگ -مقاومت ضربه اي سنگ- درصد جذب اب سنگ-درصد ساييدگي- وزن مخصوص و وزن حجمي سنگ
(خيلي فوريه

دوست عزیز به باشگاه خوش آمدید

هر کدوم از گزارش کارها رو باید جداگانه ارائه بدید ، اگه یه جستجو کنید به راحتی گزارش کار های مربوطه رو از گوگل پیدا میکنید

reza2011

عضو جدید
(خيلي فوريه

گزارش کار از مکانیک سنگ تخمين مقاومت فشاري با چكش اشميت

هدف آزمايش:

اين آزمايش براي تعيين سختي سنگ با استفاده از چكش اشميت در صحرا و يا آزمايشگاه بكار مي رود. با استفاده از اين سختي مي توان خصوصيات ديگر سنگ را مانند مقاومت فشاري آن، تخمين كرد. اين روش كه توسط انجمن بين المللي مكانيك سنگ ISRM به صورت استاندارد در آمده است. در مورد سنگ هاي خيلي نرم يا خيلي سخت داراي محدوديت هايي بوده است و نتايج قابل اطميناني ارائه نمي دهد

وسايل مورد نياز:

+ چكش اشميت

پلانژر(ميله چكش) روي نمونه قرار گرفته وبا فشار دادن چكش به سنگ، به داخل بدنه فرو مي رود. اين عمل باعث فشرده شدن فنر داخل چكش مي گردد. ضامن فنر در سطح انرژي تراكمي مشخصي آزاد شده و به وزنه اي كه بالاي پلانژر قرار دارد ضربه وارد مي كند. ارتفاع واجهش وزنه از روي خط كش قرائت مي شود و به عنوان مقياسي براي تعيين سختي استفاده مي شود. اين وسيله قابل حمل بوده و در همه جا قابل استفاده است. مدلهاي گوناگوني از چكش اشميت با سطوح انرژي متفاوتي ساخته شده است. براي مثال چكش نوع L انرژي ضربه اي معادل 74/0 نيوتن متر توليد مي كند.

+ قاعده فولادي

قاعده فولادي به وزن حدودي 20 كيلوگرم كه نمونه را محكم در داخل خود نگه مي دارد. نمونه هاي استوانه اي شكل داخل يك غلافV شكل يا استوانه اي شكل با شعاعي برابر شعاع مغزه قرار مي گيرند.

+ آنويل(سندان) فولادي استاندارد براي كاليبره كردن چكش.

نمونه مورد آزمايش بايد معرف سنگ مورد مطالعه باشد. در صورت امكان بهتر است كه از قطعات بزرگتر براي آزمايش استفاده شود. چكش اشميت نوع بايد روي مغزه هاي (54 ميلي متر) يا بزرگتر و يا نمونه هاي بلوكي شكل كه هر ضلع آنها حداقل 6 سانتي متر باشد مورد استفاده قرار گيرد.

مراحل انجام آزمايش:

الف)چكش اشميت قبل از هر آزمايش توسط يك آنويل (سندان) استاندارد، كاليبره مي شود. ميانگين ده قرائت روي آنويل استاندارد محاسبه شده و از آن براي تعيين ضريب تصحيح استفاده مي شود.

ب)سطحي از نمونه كه زير پلانژر قرار مي گيرد بايد كاملا صاف و پرداخته شده باشد (چه در صحرا و چه در آزمايشگاه). اين سطح و همچنين ماده سنگي زير آن از هر گونه ناپيوستگي موضعي مربوط به توده سنگ باشد.

پ)قطعات مجزا و سنگ را بايد محكم به يك پايه صلب بست تا نمونه در طي آزمايش از هرگونه تكان يا لرزش محفوظ باشد.

ت)مقدار سختي بدست آمده بستگي به راستاي قرار گيري چكش دارد. طبق پيشنهادISRM بهتر است كه چكش در يكي از سه وضعيت قائم به سمت بالا، افقي و يا قائم به سمت پايين قرار بگيرد.

در هر حالت مقدار انحراف چكش نبايد بيشتر از مثبت و منفي 5 درجه باشد. در صورتي كه امكان انجام آزمايش در هيچ يك از جهات ذكر شده نباشد مي توان آزمايش را با زاويه اي دلخواه انجام داد و سپس نتايج را براي حالات قائم و يا افقي تصحيح نمود. منحني تصحيح معمولا توسط كارخانه سازنده چكش ارائه مي شود. زاويه قرارگيري چكش و هرگونه تصحيح انجام شده روي نتايج بايد يادداشت و گزارش گردد.
ث)دست كم 20 آزمايش مجزا بايد روي هر نمونه سنگ انجام گيرد. نقاط مورد آزمايش بايد حداقل به اندازه قطر پلانژر از هم فاصله داشته باشند. درصورت ايجاد هرگونه درزه و ترك بر اثر ضربه وارده، نتايج آزمايش باطل و نمونه مربوطه براي آزمايش هاي بعدي غير قابل استفاده خواهد بود. وجود هرگونه خطا در آماده سازي نمونه و روش آزمايش باعث ايجاد مقادير پايين تر سختي مي شود.

محاسبات:

ضريب تصحيح قرائت ها با توجه به كاليبراسيون چكش از رابطه زير بدست مي آيد:

مقدار سختي استاندارد ويژه سندان

---------------------------------------------------------- = ضريب تصحيح

ميانگين 10 قرائت انجام شده روي سندان كاليبراسيون​

براي تعيين سختي اشميت با توجه به اينكه احتمال وجود خطا در مقادير پايين بيشتر است، ابتدا نيمي از داده ها كه كمترين مقدار را دارند حذف شده و از بقيه داده ها ميانگين گرفته مي شود. اين ميانگين در ضريب تصحيح ضرب شده و عدد حاصل به عنوان سختي واجهشي اشميت در نظر گرفته مي شود.با استفاده از سختي واجهشي اشميت ، مي توان بر اساس جداول ارائه شده توسط كارخانه سازنده و زاويه برخورد چكش به نمونه ، مقاومت فشاري سنگ را تخمين زد.

nafas_70

عضو جدید
کمک کارآموزی

کمک کارآموزی

من ترم 6 عمران آبم ولی هنوز فولاد2 و بتن2 و درس های طراحی آب رو پاس نکردرم به نظرتون این تابستون میتونم برم کارآموزی یا بهتره ترم بعد که اینا رو پاس کردم برم؟
و یه راهنمایی دیگه هم بکنین به نظرتون کجاها برم کارآموزی بهتره؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با این تفاسیر که فرمودید ترم های آینده برید شرکت های مربوط به پیمانکاری فاضلاب یا رودخانه و مسیل و ..

irandac

عضو جدید
ُسلام از اینجا می تونید هر گزارش کارآموزی که بخواهید دانلود کنید

www.irandac.com

mohammadali51

عضو جدید
سعی کن خودت گزارش از کارت تهیه کنی بازده ای اینکار برای آینده ات خیلی مفیده .

ac.ahmadi87

عضو جدید
کارآموزی

کارآموزی

سلام دوستان. کسی گزارش کارآموزی شهرداری داره.اگه هست لطفا خبر بدید.مرسی:gol:

k.yasy

عضو جدید
درخواست گزارش کار آزمایشگاه

درخواست گزارش کار آزمایشگاه

سلام دوستان
امیدوارم حال همتون خوب باشه
من نیاز وری به گزارش کار مصالح ساختمانی داشتم........

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و کمک فوری... ( گزارش کارآموزی)

سلام و کمک فوری... ( گزارش کارآموزی)

سلام دوستان مهندس!:smile:
من یه گزارش کارآموزی راجع به ساختمانهای بتنی حدود 70-80 صفحه ای میخوام!
کسی داره؟
ببخشید ممنون میشم این لطف و بکنید.:gol:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون و متشکر از این همه جواب موندم از کدوم استفاده کنم!!!:w20:

NEGINNN

کاربر بیش فعال
سلام معمولا اینجا جواب نمیگیری به سایت ایران سازه یا ایران عمرانم یه سری بزن.......
از این نظر اونجاها رو بهت توصیه میکنم......

reza2011

عضو جدید
کسی داره؟

سلام . خدمت شما :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/349579-گزارش-کارآموزی-ساختمان-اسکلت-بتنی(قابل-ویرایش)

سلام معمولا اینجا جواب نمیگیری به سایت ایران سازه یا ایران عمرانم یه سری بزن.......

دوست عزيز بهتره جو منفي ايجاد نكنيد . اولا شما چرا خودت به اين دوستمون جواب نميدي ؟ دوما اينجا يك عده هستن كه تا جاي ممكن جوابگوي دوستان هستند .

آخرین ویرایش:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون دوست عزیز لطف کردین.

middbox

کاربر بیش فعال
کسی داره؟

خیلی ممنون و متشکر از این همه جواب موندم از کدوم استفاده کنم!!!:w20:

اینجا جاییه واسه تبادل علم و دانستنیهامون ، نه اینکه هر وقت کسی پروژه ای لازم داشت بیاد اینجا و موقعی که کارش درست شد بره پشت سرش هم نگاه نکنه...

پروژه رو باید خودت انجام بدی ، حالا آقا رضا در اختیارتون قرار دادن ولی اگه من بودم اصلا همچین کاری نمیکردم ، چون واقعا یه جور خیانته ... اول به خودت.... بعد به بقیه...

اومدی این رشته یه چیزی یاد بگیری نه اینکه کپی بزنی تحویل بدی به استاد...

گیریم نمرشم گرفتی ، خود گزارش نویسی خیلی مهمه باید بتونی یه شرح درست از مراحل یه پروژه بنویسی ، قطعا نیازتون میشه و اون موقع میفهمید چیکار کردید با خودتون...

انجام پروژه ها از درسهایی که میخونید مهمتره.....

موفق باشید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza2011

عضو جدید
صحبت هاي دوست عزيزم ميدباكس رو 100% تاييد ميكنم ضمن اينكه هميشه و در همه جا گفتم كه اگر اين گونه پروژه ها در اينترنت هست يا توسط من و ساير دوستان به شما معرفي ميشه صرفا جهت نمونه و الگو گيري هست و اميدوارم پروژه اصلي رو خود شما با تلاش و همت بالا انجام بدي .

aa-amini

عضو جدید
مراحل ساخت یک ساختمان بتنی

مراحل ساخت یک ساختمان بتنی

من مراحل ساخت یک ساختمان بتنی از ابتدا تا انتها+ تعداد کارکنان و تعداد روزهای کارکردن اونا رو میخام اگه کسی داره لطفا بفرسته.مرسی

ar1100

عضو جدید
من مراحل ساخت یک ساختمان بتنی از ابتدا تا انتها+ تعداد کارکنان و تعداد روزهای کارکردن اونا رو میخام اگه کسی داره لطفا بفرسته.مرسی

با سلام . مطالبتون رو از سایتها و آدرس های زیر میتونید استخراج کنید .
http://architectsoft.blogfa.com/post-7.aspx

http://www.soaa.ir/thread8410.html

http://www.iransaze.com/ftopict-19724.html

http://www.prozhe.com/دانلود-گزارش-کارآموزی-سازه-بتنی

این آخری یک گزارش کارآموزیه . امیدوارم بدردتون بخوره

آخرین ویرایش توسط مدیر: