کارگاه فتوشاپ!

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
اینم نمونه کار رندر + فتوشاپ

پیوست ها

• T-ANDO-HOUSE-YEGANEGI-WEB.jpg
    T-ANDO-HOUSE-YEGANEGI-WEB.jpg
    70.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

peyman kamaly

کاربر بیش فعال
نمونه کار پرزانته راندو دستی که با photo shop ویرایش شده

nino

مدیر بازنشسته
مرسی:smile:. منم نتونستم شفافیت عکس رو کم کنم . ترانسپارنس رو پیدا نکردم:redface:. دوست دارم بتونم با فتو شاپ راندو رو یاد بگیرم .............آرزو بر جوانان عیب نیست:cry: هست؟:biggrin:
من اینجوری شفافش کردم درسته ؟؟؟
تو تولبار لایه ها opacity رو کم کردم . همینجوریه مارال جان ؟؟؟؟:w20::w20:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاراي من

کاراي من

سلام دوستان , من الان چند سالي هست که تو کار فتوشاپ هستم , حالا به نظر خودم که کارام خوبه , کاراي زيادي هم تا حالا کردم که دوتاش که مربوط به معماري هستش رو براتون ميذارم (بعدا هم کارايي ميذارم).

اين پرسپکتيو يک نقطه اي از آشپزخانه هست که مشخص کردم البته با مداد ترسيم شده که تو فتوشاپ رنگيش کردم

اين يکي هم که سه نماش بالاست و پرسپکتيو کل هم که اين وسطه و اينو هم تو فتوشاپ رنگيش کردم

shina_Aty

عضو جدید
سلام به همه
دو تا خواهش داشتم
.لطفا وقتی می خواین پوستر هاتون رو بزارین پوستر هاتون رو بزارین رو 60 تا تصاویر زود باز بشن
.فایل ACAD رو با چه فرمتی میارین که بصورت گرافیک برداری باشه
3.اگه میشه سایتی رو برایBACK GRUND حرفه ای معرفی کنید(البته شد سه تا)

hani_0t

عضو جدید
با سلام
دوستان چرا تاپیک به این خوبی درش تخته شده؟؟؟
فعلا من یکی از کارامو میزارم
امیدوارم بقیه هم نظرشونو بگن و هم کاراشونو اینجا بزارن

شیت پروژه انسان طبیعت معماری
استاد : مهندس فولادیان
همونطور که میدونید کار خانم سفلایی هست
به دلایلی هم اسم بحرین رو تو کارم نذاشتم
اگر هم دقت کنید یه چیزایی از توش پیدا می کنید !!!
بدلیل آگاهی نداشتن از زمان تحویل پروژه یه شب تا صبح وقت داشتم:surprised:
که خوشبختانه تونستم تو همون فرصت کم شیتو ببندم;)
دوستان نظر یادتون نره
خیلی ممنون
موفق باشید

آخرین ویرایش:

hani_0t

عضو جدید
سلام
بهتره که کارات از دو نوع مختلف یعنی دست و کامپیوتر نباشه
شما راندوهای خودتونو اسکن کنید بعد با چند تا حرکت تو فتوشاپ بهش رنگ و لعاب بدین
من خودم با دست رانو نمی کنم که نمونه کار نشونتون بدم
اما چندتا لینک در این باره داشتم ، دعا کن پیداشون کنم
هر وقت پیدا کردم اینجا قرار میدم
راستی با حالت اسکیسی auto cad هم خیلی کارای جالبی می شه کرد
موفق باشید

hani_0t

عضو جدید
سلام منظورتون از حالت اسکیسی چیه ؟ میشه بیشتر تتوضیح بدین؟

به این مسیر برید:
view \ visual styles \ visual styles manager
بعد آخرین حالت تو کادر رو که اسمش realistic هست رو کلیک کنید و apply selected visual styles to current viewport رو بزنید بعد تو تب edge modifiers روی هر دو شکل مقابل اون کلیک کنید تا فعال بشن و بسته به کارتون مقدار مناسبی بهش بدین
and enjoy....;)
فکر کنم آموزش تصویری این کار که بصورت pdf بود رو تو این فوروم دیدم
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

معمارباشی

عضو جدید
ببخشيد ........
ولي اجازه ميديد يه نظري بدم؟
من مي گم بيايد يه تاپيك بزنيم به اسم كارهاي فوتوشاپ شما (البته اگر نداشته باشيم ...)
بعد كارگاه فوتوشاپ مثل كارگاه اسكيس باشه ... يعني با يه موضوع مشخص و زمان مشخص تحويل ...
مثلا يه نفر مسئول دادن موضوع بشه .... يه كار از يه معمار كه همه چي داره (پلان نما چند تا عكس از داخل و سايت و ... كلا هر چيزي كه براي تحويل نيازه ...) بعد همگي روي يه موضوع مشترك كار كنيم ... مي تونيم همين جا راندو هم بكنيم چه كامپيوتري چه دستي ... (به كمك همون عكساي داخلي كه داريم ...)
كلا اين جوري ياد مي گيريم چه جوري همه ي موضوعات رو منتاسب با هم قرار بديم ... تا تعادل شيها به هم نخوره و ...
تازه با روش ها مختلف شيت بستن يه كار مشترك اشنا مي شيم ...
راحتر ايراداي كارا ديده ميشه ...

من پست اول اين تاپيك رو كه خوندم فكر كردم منظور نويسنده پست هميهاست كه گفتم ولي بعدا كه بچه ها كاراشون رو گذاشتن منظور اصلي گم شد ...

نظر شما چيه؟

nino

مدیر بازنشسته
ببخشيد ........
ولي اجازه ميديد يه نظري بدم؟
من مي گم بيايد يه تاپيك بزنيم به اسم كارهاي فوتوشاپ شما (البته اگر نداشته باشيم ...)
بعد كارگاه فوتوشاپ مثل كارگاه اسكيس باشه ... يعني با يه موضوع مشخص و زمان مشخص تحويل ...
مثلا يه نفر مسئول دادن موضوع بشه .... يه كار از يه معمار كه همه چي داره (پلان نما چند تا عكس از داخل و سايت و ... كلا هر چيزي كه براي تحويل نيازه ...) بعد همگي روي يه موضوع مشترك كار كنيم ... مي تونيم همين جا راندو هم بكنيم چه كامپيوتري چه دستي ... (به كمك همون عكساي داخلي كه داريم ...)
كلا اين جوري ياد مي گيريم چه جوري همه ي موضوعات رو منتاسب با هم قرار بديم ... تا تعادل شيها به هم نخوره و ...
تازه با روش ها مختلف شيت بستن يه كار مشترك اشنا مي شيم ...
راحتر ايراداي كارا ديده ميشه ...

من پست اول اين تاپيك رو كه خوندم فكر كردم منظور نويسنده پست هميهاست كه گفتم ولي بعدا كه بچه ها كاراشون رو گذاشتن منظور اصلي گم شد ...

نظر شما چيه؟
عزیم فکر کنم هدف این تاپیک همینی بود که میگی اما نه فقط فتو شاپ
کارهای شما

بالا