کارگاه ریسندگی

dishira

عضو جدید
سلام
کسی عکس؛فیلم ؛یا گزارش کار کارگاه ریسنگی رو نداره؟

ebrami

عضو جدید
سوال

سوال

سلام بچه ها فرق شانه زني پنبه اي با شانه زني فاستوني چيه؟

TEXTIL

عضو جدید
سلام بچه ها فرق شانه زني پنبه اي با شانه زني فاستوني چيه؟
دستگاه شانه زنی پنبه ای تشکیل شده از 8 هد شانه که به هر هد یک لپ تغذیه میشود و پس ازشانه شدن از هر هد یک عددفتیله شانه شده خارج میشودواین 8 فتیله شانه شده باهم همراه شده واز یک سیستم کشش گذشته کشش میخورند ودر نهایت یک فتیله شانه شده خارج میگردد ولی در سیستم فاستوتی ماشین تشکیل شده از یک هد شانه زنی که به این ماشین حدودا 20 تا24 فتیله تغذیه میشود و در نهایت یک فتیله شانه شده خارج میشود ، سیستم و مراحل شانه زنی در هر دو سیستم شبیه به هم میباشد

ebrami

عضو جدید
خیلی خیلی مچکرم آقا یا خانم textile!! کسی نمونه سوال واسه محاسبه کشش نداره؟توی فلایر یا چندلاکنی؟دیاگرامای انتقال حرکت رو از کجا میشه آورد؟

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام مهندس!!!!

شرمنده بخدا!!!

اطلاعاتی مختصر در مورد کارخانه ریسندگی و بافندگی می خواستم!!!

راسش من کارآموز کارخانه ای هستم که بیشتر مسائل ایمنیش رو بررسی میکنم ولیی واسه تکمیل کردن گزارش کارآموزی باید یک سری اطلاعات داشته باشم!!!

دستگاههایی که تو کارخونه هستند : ولف ، کاردینگ ، گیل ، فینیشر ، رینگ ، دولاکنی ، دولا تاب و ....

در اصل گزارش کارآموزی از یه کارخانه ریسندگی و بافندگی میخوام و جبران میکنم ...:cry:

farzaneh yazdani

عضو جدید
سلام مهندس!!!!

شرمنده بخدا!!!

اطلاعاتی مختصر در مورد کارخانه ریسندگی و بافندگی می خواستم!!!

راسش من کارآموز کارخانه ای هستم که بیشتر مسائل ایمنیش رو بررسی میکنم ولیی واسه تکمیل کردن گزارش کارآموزی باید یک سری اطلاعات داشته باشم!!!

دستگاههایی که تو کارخونه هستند : ولف ، کاردینگ ، گیل ، فینیشر ، رینگ ، دولاکنی ، دولا تاب و ....

در اصل گزارش کارآموزی از یه کارخانه ریسندگی و بافندگی میخوام و جبران میکنم ...:cry:
من می تونمم برات جور کنم بافندگی و ریسندگی با همه یا فقط بافندگی یا ریسندگی در ضمن کجا کار آموزی رفتی چه شهری؟؟؟؟؟؟؟

snitchboys

عضو جدید
من گزارش کار بافندگی 1 رو دارم هر کی خواست بگه
البته مربوط به دانشگاه یزده
محصول سال 1390:D

بالا