کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

• مجموع رای دهندگان
    84

محمد1404

عضو جدید
رشته چند سازه مالک اشتر چطوره؟

رشته چند سازه مالک اشتر چطوره؟

سلام دوستان عیدتون مبارک

راستش من امسال برای ارشد امتحانم بد نشده دوست دارم برم مالک اشتر برای پلیمر گرایش چند سازه ها میخواستم بدونم دوستان نظرشون چیه؟

adaryabaz

عضو جدید
سوالات ارشد دانشگاه آزاد

سوالات ارشد دانشگاه آزاد

سلام دوستان عزیزم:gol: .....
آیا کسی سوالات ارشد مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد سالهای گذشته دارد؟.....

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

marzie polimeri

عضو جدید
سلام چون مصاحبه داره امکان قبولی یه خورده کم هست ولی ایشالا قبول شید بر خلاف نظر دوستمون به نظر من که گرایشه فوق العاده خوبیه.من خودم علاقه زیادی به این گرایش دارم کما اینکه نمره این درسم هم از همه درسهای لیسانسم بالاتر شد!!!!!!برای پایان نامه تون بایستی که ضوع تون کاربردی باشه متوجه منظورم میشید؟بعدم اینکه تا امدن نتیجه ها هنوزخیلی مونده ممکنه مثل سالهای گذشته مالک پذیرش نداشته باشه!!!!

farshidmp123

عضو جدید
help meeee!!!

help meeee!!!

سلام دوستان
من میخوام واسه ارشدپلیمربخونم ولی توپیداکردن منبع خوب مشکل دارم.لطفاکمکم کنید؟
جزوه امیرکبیر؟
کتاب مدرسان شریف؟راهیان ارشد؟
جزوات اساتید؟

marzie polimeri

عضو جدید
تاریخ دقیق کنکور ازاد

تاریخ دقیق کنکور ازاد

سلام از دوستان کسی اطلاع داره تاریخ دقیق کنکور دانشگاه ازاد کی هستش؟ممنون میشم کمکم کنید...

adaryabaz

عضو جدید
انتخاب رشته پلیمر ارشد پلیمر 93

انتخاب رشته پلیمر ارشد پلیمر 93

سلام دوستان عزیز پلیمریست :gol:
از تمام دوستانی که امسال ارشد شرکت کردند تقاضا می شود
برای انتخاب رشته به این تایپک مراجعه کنند....
ازتمام دوستانی که ارشد می خوانند نیز تفاضا می شود
که تجربیات خود را دراین زمینه (دانشگاه ها / کارنامه اولیه/ نهایی) به اشتراک بزارن....
با تشکر امیر دریاباز

elham_alk

عضو جدید
سلام
من ارشد پلیمر امیرکبیر رو دارم. میخوام بعد 8 سال بخونم برای دکترا. متاسفانه جزوه هامو پیدا نکردم. شما می تونید در این مورد بهم کمک کنید؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من ارشد پلیمر امیرکبیر رو دارم. میخوام بعد 8 سال بخونم برای دکترا. متاسفانه جزوه هامو پیدا نکردم. شما می تونید در این مورد بهم کمک کنید؟

سلام
یعنی بگردیم براتون جزوه هاتونو پیدا کنیم؟:D
جزوه های جدید امیرکبیر رو گیر بیارین.از انتشاراتش یا اشنایی کسی تو خود دانشگاه

khalina

عضو جدید
سلام دوستان عیدتون مبارک
راستش من امسال برای ارشد امتحانم بد نشده دوست دارم برم مالک اشتر برای پلیمر گرایش چند سازه ها میخواستم بدونم دوستان نظرشون چیه؟

من اونجا بودم، چیز جالبی نیست، بیشتر به مکانیک شبیه است و بچه‌های پلیمری سردرگم هستند.

سلام چون مصاحبه داره امکان قبولی یه خورده کم هست ولی ایشالا قبول شید بر خلاف نظر دوستمون به نظر من که گرایشه فوق العاده خوبیه.من خودم علاقه زیادی به این گرایش دارم کما اینکه نمره این درسم هم از همه درسهای لیسانسم بالاتر شد!!!!!!برای پایان نامه تون بایستی که ضوع تون کاربردی باشه متوجه منظورم میشید؟بعدم اینکه تا امدن نتیجه ها هنوزخیلی مونده ممکنه مثل سالهای گذشته مالک پذیرش نداشته باشه!!!!

مصاحبه‌ی خیلی سختی نداره :) کمی تقویم و رساله کافیه.

sevda1370

عضو جدید
سلام بچه ها

کجایین؟؟؟؟از ارشد چه خبر

کنکوریا کجایین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

M_Malek

عضو جدید
سلام
مرسی از تاپیک مفیدتون

دوستان من برای ارشد رتبم 54 شده ... به نظرتون چه دانشگاهیو انتخاب کنم ؟ شبانه امیرکبیر یا روزانه پژوهشگاه ؟
ممنون میشم اطلاعاتتونو رد میون بزارین
با تشکر

marzie polimeri

عضو جدید
سلام بستگی به این داره که میتونید هزینه شبانه رو پرداخت کنید یا نه.چون امسال خیلی افزایش هزینه داشته بعدم شما با 54که حتما صنایع پلیمر تربیت میارید برا چی میخواین شبانه رو انتخاب کنید؟؟درسته پژوهشگاه هم حوبه ولی باز بستگی به علاقه تون داره.

na88na88

عضو جدید
پارسال یا رتبه 62 روزانه امیرکبیرم قبول شدن نمیدونم کدوم گرایش ولی امیرکبیر خوبه
سلام
مرسی از تاپیک مفیدتون

دوستان من برای ارشد رتبم 54 شده ... به نظرتون چه دانشگاهیو انتخاب کنم ؟ شبانه امیرکبیر یا روزانه پژوهشگاه ؟
با تشکر

baran_rm

عضو جدید
یکی رو می شناسم پارسال با رتبه حدود 50 هیچ گرایشی از امیرکبیر نیاورد می گفت زیر 45 گرفته.البته روزانه.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مرسی از تاپیک مفیدتون

با تشکر

سلام
شبانه پولش خیلی میشه هااااااااا.مخصوصا دانشگاههای امیرکبیر و تهران و ....اگه خونه نداشته باشین(مال شهر دیگه ای باشین) که میره نزدیک سه تومن!!
اگکه پول دارین که امیرکبیر بهتر از پژوهشگاه هست مدرکش.حتی شبانه.چون تو مدرک ذکر نمیکنن شبانه خوندی یا روزانه.
چرا دانشگاه تهران رو نمیزنی؟؟

marzie polimeri

عضو جدید
سلام
شبانه پولش خیلی میشه هااااااااا.مخصوصا دانشگاههای امیرکبیر و تهران و ....اگه خونه نداشته باشین(مال شهر دیگه ای باشین) که میره نزدیک سه تومن!!
اگکه پول دارین که امیرکبیر بهتر از پژوهشگاه هست مدرکش.حتی شبانه.چون تو مدرک ذکر نمیکنن شبانه خوندی یا روزانه.
چرا دانشگاه تهران رو نمیزنی؟؟

چون امیرکبیر بهتر از تهران هستش

sevda1370

عضو جدید
چون امیرکبیر بهتر از تهران هستش

امیر کبیر اولین رتبه رو بین دانشگاه ها از نظر رشته ی پلیمر داره، دانشگاه تهران اونقدر در زمینه ی پلیمر فعال نیست و حرفی برای گفتن نداره.پژوهشگاه رابطه ی بسیار نزدیکی با صنعت داره اگه قصد فعالیت صنعتی رو دارید حتما پژوهشگاه رو انتخاب کنید....

marzie polimeri

عضو جدید
کارنامه نهایی ارشد93

کارنامه نهایی ارشد93

سلام من از همین تریبون از همه دوستان بابت اشتباهی که کردم معذرت میخوام بالاخص اقای سعید پلیمر گویا امسال اساتید بزرگوار اشتباهات خودشون رو پذیرفته اند و کلید نهایی رو با تصحیح اعلام کردن ولی پارسال خیلی غلط داشت.ظاهرا اساتید ،امسال متنبه شده اند.:biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلاح کردن.ولی به نظرم نه همشو
من هنوز روی اون دو تای الاستومر اعتراض دارم.ولی اخر همون 29 درصد زدن برا من.دیگه حالا که گذشت.شکر خدا رتبم بد نشد.ایشالا سالای دیگه شاهد سوال و جوابهای درست از طرف سازمان سنجش باشین حق هیشکی ضایع نشه

marzie polimeri

عضو جدید
حالا جالب اینجاست که بعضی از دوستان با این کلید رتبه های خوب میارن؟؟؟بعدم باورشون میشه که خودشون با تلاش خودشون به اینجا رسیدن؟مگه نه؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا جالب اینجاست که بعضی از دوستان با این کلید رتبه های خوب میارن؟؟؟بعدم باورشون میشه که خودشون با تلاش خودشون به اینجا رسیدن؟مگه نه؟؟؟
دیگه خیلیم تخلیه که ایقده اشتباه بدن کلیدا رو که ی نفر رتبه خیلی خوبی بیاره! کلا به نظر من که اون دوتای الاستومر رو باید تصحیح میکردن.از بقیشون خبری ندارم

1818155

عضو جدید
در ازمون دکترا مهندسی صنایع پلیمر معمولا چه سوالاتی متداول می باشد.
سپاس

marzie polimeri

عضو جدید
دوتا الاستومر دوتا اصول دوتا پدیده دوتا کنترل........همینجوری دو تا دو تا میشه ده تا!!!!ده تا غلط رتبه رو کن فیکون میکنه ساده ای ها.....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوتا الاستومر دوتا اصول دوتا پدیده دوتا کنترل........همینجوری دو تا دو تا میشه ده تا!!!!ده تا غلط رتبه رو کن فیکون میکنه ساده ای ها.....

من که کلا اصول رو نزدم
توی الاستومر هم که حقم ضایع شد
پیدیده هم کلا 3 درصد زدم!!!
کنترل رو نمیدونم دیگه کدوماش غلط بودن

mehran 1372

عضو جدید
سلام،من دانشجوی کارشناسی پلیمرم،درباره بازار کار،درآمد،کلا در این مورد،هرکی میتونه کمک کنه به ایمیلم بفرسته
واطلاعات درباره ارشد واینکه بهتره ادامه تحصیل بدم یا نه

آخرین ویرایش توسط مدیر: