کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

• مجموع رای دهندگان
    84

niki89

عضو جدید
سلام خدمت کلیه دوستان عزیز بخصوص علاقمندان به کنکور ارشد پلیمر

با توجه به درخواست دوستان عزیز من رفرنسهای لازم برای درسهای کنکور ارشد پلیمر رو اینجا مینویسم:

1- زبان تخصصی: جزوه کلاسی درس زبان تخصصی دانشگاه امیرکبیر (استاد درس آقای دکتر عارف آذر)
2- شیمی پلیمر: جزوات کلاسی درس شیمی پلیمر دانشگاه امیرکبیر (استاد درس آقای دکتر افشار) توضیح اینکه این درس 1 جزوه چاپی داره که انتشارات کپی میکنه و یه جزوه گفته های استاد سرکلاس هست. اگه جزوه انتشارات مطالعه بشه کافیه، اما مطالعه جزوه کلاسی هم توصیه میشود. در ضمن این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
3- مکانیک سیالات: 3 فصل اول کتاب مکانیک سیالات استریتر و کتاب مکانیک سیالات هولند (این کتاب بصورت جزوه کپی میشه و انتشارات به دانشجوها میده) و جزوه کلاسی درس. (استاد درس آقای دکتر گرمابی) این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
4- ریاضی مهندسی: کتاب کاربرد ریاضی در مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر و ... نوشته آقای دکتر رفیع زاده (استاد درس آقای دکتر رفیع زاده) این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
5- انتقال حرارت: 5 یا 6 فصل اول کتاب انتقال حرارت هولمن (استاد درس آقای دکتر غفاریان)
6- شیمی فیزیک پلیمرها: کتاب شیمی فیزیک نوشته دکتر اسپرلینگ و جزوه چاپی شیمی فیزیک پلیمرها نوشته دکتر محمدی (این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر محمدی) کتاب شیمی فیزیک اسپرلینگ رو هم من توی تاپیک کتابهای مهندسی پلیمر آپلود کردم.
7- رئولوژی پلیمرها: 3 فصل اول کتاب پدیده های انتقال نوشته بیرد (این کتاب رو هم توی تاپیک کتابهای مهندسی پلیمر آپلود کردم) و کتاب رئولوژی ولیکینسون (این کتاب هم بصورت جزوه کپی میشه و انتشارات به دانشجوها میده) و از همه مهمتر جزوه کلاسی رئولوژی دانشگاه امیرکبیر (استاد درس سرکار خانم دکتر گوهرپی)این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
8- خواص مهندسی پلیمرها: کتاب خواص فیزیکی و مهندسی پلیمرها نوشته نیلسون (این کتاب رو هم انشالله بزودی آپلود میکنم) و جزوه کلاسی دانشگاه امیرکبیر (استاد درس: آقای دکتر عارف آذر)
9- کنترل فرآیند: کتاب کنترل فرآیند دکتر نیک آذر و جزوه درسی کنترل فرآیند (این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر رفیع زاده)
10- مهندسی پلاستیک: جزوه کلاسی درس مهندسی پلاستیک به اضافه جزوه چاپی این درس(این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر نازکدست)
11- مهندسی الاستومر: جزوه کلاسی درس مهندسی لاستیک (این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر کتباب)
12- اصول مهندسی پلیمریزاسیون: جلد 1 و 2 کتاب پلیمریزاسیون دکتر حدادی (استاد درس: آقای دکتر حدادی)
13 و 14- با توجه به عوض شدن اساتید درسهای انتقال جرم و کامپوزیت، رفرنسهای این درس عوض شده که در صورت آگاهی پیدا کردن هر چه سریعتر به اطلاع عموم خواهد رسید.

با آرزوی موفقیت همه دوستان
GNMS

یه دنیا ممنونم ازت GNMS عزیز

GNMS

عضو جدید
سلام خدمت کلیه دوستان عزیز بخصوص علاقمندان به کنکور ارشد پلیمر

با توجه به درخواست دوستان عزیز من رفرنسهای لازم برای درسهای کنکور ارشد پلیمر رو اینجا مینویسم:

1- زبان تخصصی: جزوه کلاسی درس زبان تخصصی دانشگاه امیرکبیر (استاد درس آقای دکتر عارف آذر)
2- شیمی پلیمر: جزوات کلاسی درس شیمی پلیمر دانشگاه امیرکبیر (استاد درس آقای دکتر افشار) توضیح اینکه این درس 1 جزوه چاپی داره که انتشارات کپی میکنه و یه جزوه گفته های استاد سرکلاس هست. اگه جزوه انتشارات مطالعه بشه کافیه، اما مطالعه جزوه کلاسی هم توصیه میشود. در ضمن این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
3- مکانیک سیالات: 3 فصل اول کتاب مکانیک سیالات استریتر و کتاب مکانیک سیالات هولند (این کتاب بصورت جزوه کپی میشه و انتشارات به دانشجوها میده) و جزوه کلاسی درس. (استاد درس آقای دکتر گرمابی) این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
4- ریاضی مهندسی: کتاب کاربرد ریاضی در مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر و ... نوشته آقای دکتر رفیع زاده (استاد درس آقای دکتر رفیع زاده) این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
5- انتقال حرارت: 5 یا 6 فصل اول کتاب انتقال حرارت هولمن (استاد درس آقای دکتر غفاریان)
6- شیمی فیزیک پلیمرها: کتاب شیمی فیزیک نوشته دکتر اسپرلینگ و جزوه چاپی شیمی فیزیک پلیمرها نوشته دکتر محمدی (این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر محمدی) کتاب شیمی فیزیک اسپرلینگ رو هم من توی تاپیک کتابهای مهندسی پلیمر آپلود کردم.
7- رئولوژی پلیمرها: 3 فصل اول کتاب پدیده های انتقال نوشته بیرد (این کتاب رو هم توی تاپیک کتابهای مهندسی پلیمر آپلود کردم) و کتاب رئولوژی ولیکینسون (این کتاب هم بصورت جزوه کپی میشه و انتشارات به دانشجوها میده) و از همه مهمتر جزوه کلاسی رئولوژی دانشگاه امیرکبیر (استاد درس سرکار خانم دکتر گوهرپی)این درس بین دانشجویان رنگ و پلیمر مشترک هست.
8- خواص مهندسی پلیمرها: کتاب خواص فیزیکی و مهندسی پلیمرها نوشته نیلسون (این کتاب رو هم انشالله بزودی آپلود میکنم) و جزوه کلاسی دانشگاه امیرکبیر (استاد درس: آقای دکتر عارف آذر)
9- کنترل فرآیند: کتاب کنترل فرآیند دکتر نیک آذر و جزوه درسی کنترل فرآیند (این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر رفیع زاده)
10- مهندسی پلاستیک: جزوه کلاسی درس مهندسی پلاستیک به اضافه جزوه چاپی این درس(این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر نازکدست)
11- مهندسی الاستومر: جزوه کلاسی درس مهندسی لاستیک (این جزوه هم از انتشارات دانشکده پلیمر قابل تهیه است) (استاد درس آقای دکتر کتباب)
12- اصول مهندسی پلیمریزاسیون: جلد 1 و 2 کتاب پلیمریزاسیون دکتر حدادی (استاد درس: آقای دکتر حدادی)
13 و 14- با توجه به عوض شدن اساتید درسهای انتقال جرم و کامپوزیت، رفرنسهای این درس عوض شده که در صورت آگاهی پیدا کردن هر چه سریعتر به اطلاع عموم خواهد رسید.

با آرزوی موفقیت همه دوستان
GNMS

با عرض پوزش از همه دوستان

درس مهندسی الاستومر جزوه چاپی نداره و فقط جزوه کلاسی دارد.

GNMS

لطفا دوستان کارنامه ارشده دولتی و آزادشونو ( چه قبول شده باشن و چه نشده باشن) در این تاپیک قرار بدن تا عزیزانه پشت کنکوری با دیدنه درصد ، نمره کل و نمره آخرین فرد قبول شده بتونن یه برنامه ریزی صحیح داشته باشن .
برای شروع ، نمونه کارنامه یکی از دوستانو قرار میدم . دریافت

واقعا فکر فوق العاده ایه دوست خوبم
امیدوارم باقی بچه ها هم همکاری کنن
این تاپیک خیلی مهم و کاربردیه

سپاس :دی

anahid_25

عضو جدید
سلام. بله كه امكانش هست... خيلي از بچه ها هستن كه از نساجي ميان ارشد پليمر. البته بايد منابع خوبي واسه مطالعه گرد اوري كني. ليست منابع روي اينترنت هست. مي توني اينترنتي خريد هم بكني. يا حق

سلام امسال پلیمر حدود 170 نفر ارشد گرفت گرایش هاش هم بیومتریال های پلیمری،کامپوزیت ها،صنایع پلیمر,نانوپلیمرو علوم وتکنولوژی پلیمر بود.به نظر من گسترده ترین و پرکاربرد ترینش همون صنایع پلیمر هست.در ضمن پلیمر گرایش رنگ کنکور جدا داره درسایی هم که برای کنکورش میاد یک کم فرق داره.

amirrezan95

عضو جدید
سلام GNMS عزیز
شما مطمئن هستین که سوالات رو استادان دانشگاه امیرکبیر طرح میکنند یا استادان پژوهشگاه ؟؟؟
شما خودتون کدوم دانشگاه تحصیل میکنین ؟؟؟

ceaselife

عضو جدید
اما 89 سال گدشته اصفهان هم طراح بوده ببین دروس تخصصی حتما امیر کبیره اما درس حرارت و جرم اینا ممکن هر کدوم از دانشگاها مثل تهران تربیت مدرس یا اصفهان باشه

a_nejati

عضو جدید
ناراحتم

ناراحتم

سلام
من ترم 7 هستم
خیلی استرس دارم
آخه انقد درسا سنگینه که نمیرسم غیر از درسای این ترم درس دیگه ای بخونم
دوست ندارم پشت کنکور بمونم
دوستام میگن با این درس خوندن امسال قبول نمیشیم :cry:

GNMS

عضو جدید
سلام
من ترم 7 هستم
خیلی استرس دارم
آخه انقد درسا سنگینه که نمیرسم غیر از درسای این ترم درس دیگه ای بخونم
دوست ندارم پشت کنکور بمونم
دوستام میگن با این درس خوندن امسال قبول نمیشیم :cry:

a_nejati عزیز با سلام

دوران کنکور دوران سختیه، اما اگه برنامه ریزی کنی حتماً میتونی یه دانشگاه خوب قبول بشی. بچه های پلیمر تقریباً همشون ترم 7 واسه ارشد میخونند. واسه همین فکر نکن که خیلی عقب هستی. در عین حال که تا کنکور هم وقت کافی واسه درس خوندن داری. ضمناً در نظر داشته باش که مهمترین درسهایی که تو کنکور ارشد میآد، درسهای همین ترم 7 (درسهای تخصصی پلیمر مثل پلاستیک، لاستیک و ...) هست. واسه همین اگه نهایت تلاشت رو بکنی که درسهای این ترم رو خوب بخونی و درسهای ترمهای گذشته رو هم دوره کنی، به امید خدا حتماً قبول میشی.
موفق باشی

GNMS

mehraneh-8

عضو جدید
یه کمک بزرگ

یه کمک بزرگ

با سلام
من مهندسی نساجی گرایش مهندسی پوشاک دارم.واسه ارشد دوست دارم صنایع پلیمر امتحان بدم.
متاسفانه به جزوات دانشگاه امیر کبیر دسترسی ندارم.به نظر شما من کتاب های کدوم موسسه را بگیرم که به من کمک کنه؟
واسه دانشگاه ازاد خوندن رئولوپی با پدیده های انتقال کافیه با توجه به کمبود زمان؟
کلا جای هیچ امیدواری هست یا نه بیخیال شم؟
ممنون

reyhaneh88

عضو جدید
سلام.میخواستم بدونم واسه کنکور ارشد رنگ جزوه های خود استاداش و تستای سالای پیش کافیه دیگه؟چجوری باید خوند؟

mhadi257

عضو جدید
کمک فوری
باعرض سلام خدمت مهندسان عزیز.می خواستم راهنماییم کنید که در ترم اول ارشد چند واحد و کدامیک از درسای ارائه شده زیر رو بگیرم بهتره؟ آخه مدرک لیسانسم مهندسی شیمیه و ارشد مهندسی پلیمر قبول شدم
پديده هاي انتقال در سيستم هاي پليمري 3 واحد
خواص مهندسي پليمرها 3 واحد
رياضيات مهندسي 3 واحد
شيمي پليمر 2 واحد
شيمي فيزيک پيشرفته پليمرها 3 واحد
مهندسي الياف 3 واحد
مهندسي فرآيندپليمريزاسيون 3 واحد

آخرین ویرایش:

GNMS

عضو جدید
کمک فوری
باعرض سلام خدمت مهندسان عزیز.می خواستم راهنماییم کنید که در ترم اول ارشد چند واحد و کدامیک از درسای ارائه شده زیر رو بگیرم بهتره؟ آخه مدرک لیسانسم مهندسی شیمیه و ارشد مهندسی پلیمر قبول شدم
پديده هاي انتقال در سيستم هاي پليمري 3 واحد
خواص مهندسي پليمرها 3 واحد
رياضيات مهندسي 3 واحد
شيمي پليمر 2 واحد
شيمي فيزيک پيشرفته پليمرها 3 واحد
مهندسي الياف 3 واحد
مهندسي فرآيندپليمريزاسيون 3 واحد

mhadi257 عزیز با سلام

انتخاب واحد اصولا بستگی به این داره که بخوای در چه زمینه ای پروژه کار کنی، اما یکسری از این درسها تا اونجایی که من میدونم اجباریه و اختیاری نیست. اما اگه من باشم، ریاضی مهندسی، خواص مهندسی پلیمرها، پدیده های انتقال و شیمی فیزیک پلیمرها رو حتما برمیدارم (جمعا 12 واحد). مابقی درسها هم رو هم ترم 2 برمیدارم.

GNMS

PeymanSanat

عضو جدید
استخدام کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر جهت سمت مدیریت واحد تکنولوژی و کارشناس واحد تحقیق و توسعه
شرکت صنایع لاستیکی پیمان صنعت یکی از معتبر ترین واحد های تولیدی کشور در زمینه محصولات لاستیک و پلی یورتان از میان افراد واجد شرایط فارغ التحصیل در رشته کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر جهت اشتغال بعنوان مدیریت واحد تکنولوژی و کارشناس واحد تحقیق و توسعه این شرکت اقدام به جذب نیروی متخصص می نماید.
عنوان شغلی: مدیریت واحد تکنولوژی / کارشناس واحد تحقیق و توسعه
حداقل تحصیلات: کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی: مهندسی (شیمی) پلیمر
شرایط:
- فارغ التحصیل در رشته کارشناسی مهندسی پلیمر
- متخصص در زمینه صنعت لاستیک
- دارای توانمندیهای مدیریتی و پژوهشی
- آشنایی کامل با زبان انگلیسی - با سابقه کاری مرتبط
- با حقوق و مزایای مکفی

محل اشتغال: اصفهان
شرح وظایف (مدیریت واحد تکنولوژی / کارشناس واحد تحقیق و توسعه):
- مدیریت بر واحد تکنولوژی با هدف هدایت روند تولید و تعریف پروژههای فنی شرکت
- طراحی، آنالیز و اصلاح خواص انواع الاستومر ها
- فعالیت بهعنوان کارشناسی ارشد در واحد R&D با بهره گیری از امکانات واحد آزمایشگاه و کامپاند سازی این شرکت جهت دستیابی به فرمول های بهینه و رساندن این دستاورد ها به مرحله تولید در مقیاس صنعتی
- ارتباط موثر و مستمر با شرکت های اروپایی ارائهدهنده لیسانس تکنولوژی به شرکت پیمان صنعت به منظور دریافت دانش فنی و نهادینه ساختن آن در واحدهای مختلف شرکت
از علاقه مندان دعوت می گردد رزومه کاری و تحصیلی خود را به آدرس ایمیل jobs@peymansanat.ir ارسال نمایند.
مهلت ارسال رزومه تا تاریخ ١٥ اسفند ماه ١٣٨٩می باشد.
خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این شرکت www.peymansanat.ir مراجعه نمایید.

آخرین ویرایش:

sinamak

عضو جدید
آقا تو رو خدا کمک کنید ..اگه میتونین درصدهای لازم برای قبولی در کنکور ارشدسراسری پلیمر رو بذارین.
یه دنیا دعاتون میکنم

GNMS

عضو جدید
آقا تو رو خدا کمک کنید ..اگه میتونین درصدهای لازم برای قبولی در کنکور ارشدسراسری پلیمر رو بذارین.
یه دنیا دعاتون میکنم

sinamak عزیز با سلام

هر سال درصدهای لازم برای قبولی توی کنکور با سالهای دیگه فرق میکنه و بستگی به سوالات و کسانی دارند که توی کنکور شرکت میکنند. واسه همین نمیشه واسه قبول شدن یه درصد مشخصی رو گفت، چون کنکور مثل امتحان نیست که اگه یه درصد خاصی رو بیاری قبول میشی. بترتیب یه تعداد مشخصی که بالاترین درصدها رو آوردن قبول میشن.

GNMS

sinamak

عضو جدید
سلام٠معذرت ميخوام كه اينقدرسوالم طولانيه٠
Gnms عزيز من ازدرس هاي ليسانس فقط اصول و ‏كنترل وپلاستيك را ‏نخوندم و ترم آينده كه ترم آخرمه اين ‏درس ها ‏روميگيرم٠اين ترم هم الاستومروكامپوزيت رو دارم و ‏بقيه روهم كه قبلاپاس كردم٠خواستم كمك و راهنماييم كنين كه چطوربرنامه ريزي كنم ‏براي كنكورسراسري ٩٠
شماقبلاهم توضيح داديدكه جزوه هاي اميركبيرمنبع قوي هستن٠اگه ميتونين و امكانش هست بگيدكه اين جزوه هاروچطورتهيه كنم٠
خيلي ممنون ميشم از پاسخكوييتون٠

sinamak

عضو جدید
ببخشيد بازم سوال دارم

به نظرشماكتاب هاي علوي ميتونن بهم كمك قابل قبولي كنند يا نه?
و يه درخواست دارم ازتون ميشه لطف كنيد و اسامي دانشگاه ها و ظرفيت پذيرش هركدوم رو بذاريد٠و اينكه كارنامه ي چندنفرازپذيرفته شدكان ارشد سراسري پليمر رو طي اين چندسال گذشته دراختيارمون بذاريد٠
تنها اميدم بعدازخدابراي پيداكردن جواب هام شماييد٠ يه دنيا ممنون ميشم كمكم كنيد

GNMS

عضو جدید
سلام٠معذرت ميخوام كه اينقدرسوالم طولانيه٠
Gnms عزيز من ازدرس هاي ليسانس فقط اصول و ‏كنترل وپلاستيك را ‏نخوندم و ترم آينده كه ترم آخرمه اين ‏درس ها ‏روميگيرم٠اين ترم هم الاستومروكامپوزيت رو دارم و ‏بقيه روهم كه قبلاپاس كردم٠خواستم كمك و راهنماييم كنين كه چطوربرنامه ريزي كنم ‏براي كنكورسراسري ٩٠
شماقبلاهم توضيح داديدكه جزوه هاي اميركبيرمنبع قوي هستن٠اگه ميتونين و امكانش هست بگيدكه اين جزوه هاروچطورتهيه كنم٠
خيلي ممنون ميشم از پاسخكوييتون٠

sinamak عزیز زمان خیلی خوبی رو واسه کنکور خوندن انتخاب کردی. چون به موقع درسها رو تموم میکنی و میتونی کامل دوره کنی.
برنامه ریزیت باید طوری باشه که حداکثر تا 1 ماه مونده به کنکور تمام درسها رو خونده باشی و تستهای سالهای گذشته رو یکدور مثل امتحان حل کرده باشی. کنکورهای 4-5 سال آخر رو هم نگه دار که 1 ماه مونده به کنکور بزنی و تا اون موقع نگاهشون نکن. اون زمان بهت میگم چیکارشون کنی. توی این مدت که واسه کنکور وقت داری یکدور دیگه تمام درسها رو بخون و تستهاشون رو بزن.
در ضمن جزوه ها رو از انتشارات دانشکده پلیمر میتونی تهیه کنی. فقط یخورده احتمالاً باهات گرون حساب میکنن. اگه هم جزوه ها رو بهت ندادن پیشنهاد من اینه که با یکی از بچه های سال آخر دوست بشی و از طریق اون جزوه ها رو پیدا کنی.

بازهم اگه سوالی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم.

GNMS

GNMS

عضو جدید
ببخشيد بازم سوال دارم

به نظرشماكتاب هاي علوي ميتونن بهم كمك قابل قبولي كنند يا نه?
و يه درخواست دارم ازتون ميشه لطف كنيد و اسامي دانشگاه ها و ظرفيت پذيرش هركدوم رو بذاريد٠و اينكه كارنامه ي چندنفرازپذيرفته شدكان ارشد سراسري پليمر رو طي اين چندسال گذشته دراختيارمون بذاريد٠
تنها اميدم بعدازخدابراي پيداكردن جواب هام شماييد٠ يه دنيا ممنون ميشم كمكم كنيد

sinamak عزیز سلامی دوباره

زمانی که من کنکور میدادم کتابهای علوی وجود خارجی نداشت، و در نتیجه من اطلاعی ندارم که چه جور کتابی هست.
از زمانی هم که من کنکور دادم خیلی وقت میگذره و ظرفیت دانشگاهها عوض شده و پیشنهاد میکنم به دفترچه کنکور امسال (89) یه نگاهی بندازی ببینی امسال چند نفر گرفتند. با اینحال من سعی میکنم از دانشگاهها بپرسم، اگه تونستم پیدا کنم واست مینویسم.
کارنامه چند سال گذشته رو هم راستش ندارم. چون با بچه هایی که تازه قبول شدن ارتباط ندارم.
امیدت به خدا باشه، زیاد نگران نباش. با یه برنامه ریزی خوب ایشالله که قبول میشی. من هم اگه کاری از دستم بربیاد خوشحال میشم کمکت کنم.

GNMS

sinamak

عضو جدید
خيلي ممنون ازراهنماييت٠خيالم تاحدي راحت شد ٠واقعا تشكر
متاسفانه من با هيچ يك از دانشجويان اميركبير رابطه اي ندارم و فرصت اينكه بيام و جزوه هاروهم تهيه كنم واسم نيست٠
تو خيلي از سايت ها آگهي هايي مبني برفروش اين جزوه ها هست ميخواستم نظرشمارودراين رابطه بدونم آخه اكثراين جزوه ها كه واسه فروش هستن دست نويس دانشجويان هست ٠
شما فردقابل اطميناني روكه جزوه هاي مطلوبي روداشته باشه ميتونين معرفي كنين٠ممنون ميشم٠اميدوارم هميشه موفق باشيدازپاسخكوييتون سپاسكذارم

sinamak

عضو جدید
Gnms عزيز به نظرشما من ‏برنامه ريزيم چطورباشه؟درس ها رو با هم بخونم يا اينكه ٢ كتاب رو با هم بخونم و بعدازاتمامش برم سراغ ‏درس هاي ديكه؟

GNMS

عضو جدید
خيلي ممنون ازراهنماييت٠خيالم تاحدي راحت شد ٠واقعا تشكر
متاسفانه من با هيچ يك از دانشجويان اميركبير رابطه اي ندارم و فرصت اينكه بيام و جزوه هاروهم تهيه كنم واسم نيست٠
تو خيلي از سايت ها آگهي هايي مبني برفروش اين جزوه ها هست ميخواستم نظرشمارودراين رابطه بدونم آخه اكثراين جزوه ها كه واسه فروش هستن دست نويس دانشجويان هست ٠
شما فردقابل اطميناني روكه جزوه هاي مطلوبي روداشته باشه ميتونين معرفي كنين٠ممنون ميشم٠اميدوارم هميشه موفق باشيدازپاسخكوييتون سپاسكذارم

sinamak عزیز با سلام

راستش من شخص خاصی رو نمیشناسم، اما سعی میکنم پیدا کنم. اگه کسی رو پیدا کردم بهت خبر میدم.

GNMS

GNMS

عضو جدید
Gnms عزيز به نظرشما من ‏برنامه ريزيم چطورباشه؟درس ها رو با هم بخونم يا اينكه ٢ كتاب رو با هم بخونم و بعدازاتمامش برم سراغ ‏درس هاي ديكه؟

به نظر من بهتره که تو یه هفته از هر درس یخورده بخونی و همه درسها رو با هم پیش ببری. اینجوری وقتی به کنکور نزدیک میشی هیچکدوم از درسها یادت نرفته و در ضمن حوصله ات هم از خوندن یه درس سر نمیره، در ضمن بازدهیت هم خیلی بالاتره. بجز درسهایی که مجبوری قبل از یه درس دیگه بخونی، مثل شیمی پلیمر که باید قبل از اصول مهندسی پلیمریزاسیون بخونی که واسه این درسها چاره دیگه ای نداری.

GNMS

sinamak

عضو جدید
مرسي gnms عزيز٠منم از همين ميترسم كه درس ها فراموشم بشن٠
فقط نگرانيه من از بابت تهيه جزوه هاست و اينكه اين افرادي كه جزوه هاروميفروشند قابل اعتمادهستند يا نه٠
همونطوري كه شما چندين بارفرمودين جزوه هاي اميركبيرمهمترين منبع هستن٠
بازم از لطفتون ممنونم٠
فقط يك سوال ديگه اينكه تو ايام نوروز بيشترروي درسايي كه اين ترم دارم (كامپوزيت و الاستومر) تكيه كنم يا دروسي مثل شيمي فيزيك پليمرها٠خواص مكانيكي و ٠٠٠

sinamak

عضو جدید
سلامي دوباره
به نظرشماجزوه هاي ويرايش سنجش تكميلي اميركبيربهترن يا جزوه هاي دست نويس دانشجويان اميركبير

GNMS

عضو جدید
مرسي gnms عزيز٠منم از همين ميترسم كه درس ها فراموشم بشن٠
فقط نگرانيه من از بابت تهيه جزوه هاست و اينكه اين افرادي كه جزوه هاروميفروشند قابل اعتمادهستند يا نه٠
همونطوري كه شما چندين بارفرمودين جزوه هاي اميركبيرمهمترين منبع هستن٠
بازم از لطفتون ممنونم٠
فقط يك سوال ديگه اينكه تو ايام نوروز بيشترروي درسايي كه اين ترم دارم (كامپوزيت و الاستومر) تكيه كنم يا دروسي مثل شيمي فيزيك پليمرها٠خواص مكانيكي و ٠٠٠

sinamak عزیز با سلام

به نظر من هفته اول عید رو که برو کامل استراحت کن. هفته دوم رو هم که از درسهای پایه مثل شیمی پلیمر و شیمی فیزیک پلیمرها شروع کن به خوندن.

GNMS

GNMS

عضو جدید
سلامي دوباره
به نظرشماجزوه هاي ويرايش سنجش تكميلي اميركبيربهترن يا جزوه هاي دست نويس دانشجويان اميركبير

واقعیتش زمان ما فقط جزوه های دست نویس بود. واسه همین اطلاعات دقیقی از جزوه های ویرایش شده سنجش تکمیلی ندارم.

GNMS

پلی 86

عضو جدید
سلام من سوالهای ارشد پلیمر سالهای گذشته را می خواستم نمی دونم چه جوری باید پیداش کنم