کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

• پیام نور

رای: 36 36.4%
  • آزاد

رای: 63 63.6%

• مجموع رای دهندگان
    99

معمار111

عضو جدید
سلام ببخشید بچه ها شما نمیدونید از کجا من میتونم نظریات افرادی مثل برادبنت و لاوسون رو یا مقالات مرتبط به اونها رو پیدا کنم؟؟خیلی عجله ای است اسم این افراد رو میزارم اگر بهم بگید ممنون میشم
بررسی اثار -دیدگاه ها-مقالات وروشهای طراحی معماران وصاحب نظران ایرانی یاخارجی ازقبیل :اقای دکترحمید ندیمی/دکترعلیرضاعینی فر/دکترحمیدرضاانصاری/دکترسیدامیرسعیدمحمودی/دکترکامران افشارنادری/کن یانگ/برادبنت/لاوسن ویاسایرمواردمشابه دراین زمینه.
برای درس نظریه و روش های طراحی
یا موضوع مناسب در رابطه با این درس؟
ممنون میشم:redface:[/QUOTE
سلام عارفه جان شما انتخاب واحد نکردی؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید بچه ها شما نمیدونید از کجا من میتونم نظریات افرادی مثل برادبنت و لاوسون رو یا مقالات مرتبط به اونها رو پیدا کنم؟؟خیلی عجله ای است اسم این افراد رو میزارم اگر بهم بگید ممنون میشم
بررسی اثار -دیدگاه ها-مقالات وروشهای طراحی معماران وصاحب نظران ایرانی یاخارجی ازقبیل :اقای دکترحمید ندیمی/دکترعلیرضاعینی فر/دکترحمیدرضاانصاری/دکترسیدامیرسعیدمحمودی/دکترکامران افشارنادری/کن یانگ/برادبنت/لاوسن ویاسایرمواردمشابه دراین زمینه.
برای درس نظریه و روش های طراحی
یا موضوع مناسب در رابطه با این درس؟
ممنون میشم:redface:
دکتر حمید ندیمی
میتونم ایمیل یکی از اساتید رو در اختیارت بزارم که ایشون دکترای نظریات معماری داره و تو صحبت هاشون خیلی به دکتر ندیمی استناد میکرد.شاید بتونه کمکت کنه

ترم جدید هم با دکتر مهدوی پور دارم که از اساتید معروفه ،نظریه و روش های طراحی....اینم ایمیل h.mahdavi.p@gmail.com

بالا