کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

مریمs

عضو جدید
سلام لطفا درمورد راهنمایبی واسه برنامه ریزی کنکور کمک کنید کنکور زهکشی

• Like
واکنش ها: n30e

n30e

عضو جدید
سلام لطفا درمورد راهنمایبی واسه برنامه ریزی کنکور کمک کنید کنکور زهکشی

سلام مریم خانم.خسته نباشید.من ارشد منابه آب ترم یکم.اگه اشکالی نداره کمکت کنم آخه شما گفتی زهکشی!من خودم اول تو چنتا ورق سرفصلای هر درسیرو نوشتم مثلا ریاضی:تابع_مشتق و...../بعد یه دفترنقاشی گرفتم هر هفته رو تو یه صفحه کشیدم ک ساعت هم نوشتم.بعد باتوجه به ظرفیت خودت روزی چن ساعت درس خوندنو تنظیم کن و سعی کن هم تست بزنی هم درس بخونی!البته کارشناسی ارشد به سختی کنکورنیس یکم تلاش میخاد.ایشالا ب امید خداموفق و موید باشی.البته من خودم استعداد درخشانم ولی دو ماه تابستونو همینجوری خوندم و بااینکه فقط تابستون درس خوندم رتبه ام 168 شدچون فراموش کرده بودم .

zanyarhosaini

عضو جدید
سلام n30e من دانشجوی کارشناسی آب هستم و میخوام ارشد منابع بخونم و مدتیه که شروع کردم و در این مورد کمک میخوام . شما که ترم اول ارشد منابع آب هستید و پارسال امتحان دادید واردترید. در مورد کنکور هم راهنمایی کنید.
ممنون میشم.

• Like

n30e

عضو جدید
سلام n30e من دانشجوی کارشناسی آب هستم و میخوام ارشد منابع بخونم و مدتیه که شروع کردم و در این مورد کمک میخوام . شما که ترم اول ارشد منابع آب هستید و پارسال امتحان دادید واردترید. در مورد کنکور هم راهنمایی کنید.
ممنون میشم.

سلام دوست عزیز.ممنون ک منو قابل می دونید.ب نظرمن کنکور ارشد یکم تلاش میخاد .اگه بتونم درصدای رتبه های تک رقمی و دو رقمی و سه رقمی ک چ جاهایی قبول شدن رو میزارم ک بیشترکمکتون کنه.

zanyarhosaini

عضو جدید
سلام دوست عزیز.ممنون ک منو قابل می دونید.ب نظرمن کنکور ارشد یکم تلاش میخاد .اگه بتونم درصدای رتبه های تک رقمی و دو رقمی و سه رقمی ک چ جاهایی قبول شدن رو میزارم ک بیشترکمکتون کنه.

ممنون که جواب داید. اگه بذارید که خیلی عالی میشه.

• Like

آ ب

عضو جدید
سلام دوستان
منم میخوام کنکور منابع اب امتحان بدم شروع کردم ولی خیلی کند پیش میرم ..رفت وامددانشگاهم زیادوقتمومیگیره...درسای این ترم هم همشون تحویل پروژه دارن...نمیتونم برنامه ریزی درستی داشته باشم..اگه میشه راهنمایی کنید..ممنون.

• Like

مریمs

عضو جدید
کسی نیست که کمک کنه و راهنمایی کنه ............................چرا کسی نمیاد اینجااااااااخدا:(

• Like

مریمs

عضو جدید
سلام مریم خانم.خسته نباشید.من ارشد منابه آب ترم یکم.اگه اشکالی نداره کمکت کنم آخه شما گفتی زهکشی!من خودم اول تو چنتا ورق سرفصلای هر درسیرو نوشتم مثلا ریاضی:تابع_مشتق و...../بعد یه دفترنقاشی گرفتم هر هفته رو تو یه صفحه کشیدم ک ساعت هم نوشتم.بعد باتوجه به ظرفیت خودت روزی چن ساعت درس خوندنو تنظیم کن و سعی کن هم تست بزنی هم درس بخونی!البته کارشناسی ارشد به سختی کنکورنیس یکم تلاش میخاد.ایشالا ب امید خداموفق و موید باشی.البته من خودم استعداد درخشانم ولی دو ماه تابستونو همینجوری خوندم و بااینکه فقط تابستون درس خوندم رتبه ام 168 شدچون فراموش کرده بودم .

سلام خیلی ممنون بابت راهنمایی منم دارم میخونم ولی خیلی کند پیش میرم میترسم کتابارو نتونم تموم کنم وهمین باعث استرس و نگرانیم میشه به نظرتون روزانه حداقل باید چقدر وقت بزاری که بتونی دانشگاه تبریز قبول بشی تا جایی که میدونم رتبه پایین تر از70 .80 میخواد درسته؟

• Like

n30e

عضو جدید
سلام دوستان
منم میخوام کنکور منابع اب امتحان بدم شروع کردم ولی خیلی کند پیش میرم ..رفت وامددانشگاهم زیادوقتمومیگیره...درسای این ترم هم همشون تحویل پروژه دارن...نمیتونم برنامه ریزی درستی داشته باشم..اگه میشه راهنمایی کنید..ممنون.

سلام.امیدوارم ک موفق باشید.ماهم ک ترم هفت بودیم همین مشکلات بود.شما سعی کن کارای دانشگاتو ب آخرای ترم نندازی به روز همشو انجام بده.درسای منابع آبو با اینکه میری دانشگاه میشه سه ماهه تموم کرد.یه برنامه ریزی خوب میخاد فقط.شما خودت میتونی فقط واسه خودت برنامه ریزی کنی چون ظرفیت هرکسی فرق داره.یکم سختیرو تحمل کنی ایشالا نتیجشو می بینیوموفق باشی

n30e

عضو جدید
سلام خیلی ممنون بابت راهنمایی منم دارم میخونم ولی خیلی کند پیش میرم میترسم کتابارو نتونم تموم کنم وهمین باعث استرس و نگرانیم میشه به نظرتون روزانه حداقل باید چقدر وقت بزاری که بتونی دانشگاه تبریز قبول بشی تا جایی که میدونم رتبه پایین تر از70 .80 میخواد درسته؟
سلام.خواهش میکنم.دقیقانمیدونم چ رتبه ای میخاد.یکم استرس داشتن واسه خوندن درس خوبه ولی زیادنگران نباشین.اینکه روزی چقد باشه ب خودتون بستگی داره.یکی تندخونه یکی سریع متوجه میشه یکی نه باید خیلی تمرکزکنه! کمیت مهم نیس کیفیتش مهمه!!!حالا شما اگه دانشگام میری ک باید هم کنکورتو بخونی هم درساتو.اما اگه دانشگاه نمیری روزی 5-6 ساعت رو ب مرور زیادکنی خوبه.موفق باشید

zanyarhosaini

عضو جدید
سلام دوستان
سلام دوست خوبم. توهم مثل من میتونی بری کتابخونه دانشگاه درساتو بخونی. من الان تمام کتابام تو کتابخونس.
ارزششو داره که بری اونجا درس بخونی.میتونی ساعات بین کلاسها اونجا باشی و از طرف دیگه رفت و آمدهات کم میشه.

• Like

آ ب

عضو جدید
سلام دوست خوبم. توهم مثل من میتونی بری کتابخونه دانشگاه درساتو بخونی. من الان تمام کتابام تو کتابخونس.
ارزششو داره که بری اونجا درس بخونی.میتونی ساعات بین کلاسها اونجا باشی و از طرف دیگه رفت و آمدهات کم میشه.
ممنون دوست خوب

• Like

آ ب

عضو جدید
سلام.امیدوارم ک موفق باشید.ماهم ک ترم هفت بودیم همین مشکلات بود.شما سعی کن کارای دانشگاتو ب آخرای ترم نندازی به روز همشو انجام بده.درسای منابع آبو با اینکه میری دانشگاه میشه سه ماهه تموم کرد.یه برنامه ریزی خوب میخاد فقط.شما خودت میتونی فقط واسه خودت برنامه ریزی کنی چون ظرفیت هرکسی فرق داره.یکم سختیرو تحمل کنی ایشالا نتیجشو می بینیوموفق باشی
ممنون از راهنماییت دوست خوب امیدوارم بتونم خوب تلاش کنم.

• Like

zanyarhosaini

عضو جدید
هفته بعد دقیقا همین وقت چکار میکنید؟ شبی که روزش امتحان داشتی رو چکار میکنی؟
کیا برای امتحان آمادن بیان بگن ببینیم امسال چن تا قبولی ارشد داریم؟گرایشم بگو که رقبا مشخص بشه.....
خودم اولی : 80 درصد آمادم . منابع آب

reza_1372

عضو جدید
کنکور ارشد 94

کنکور ارشد 94

سلام
خواستم بدونم کسی هست که امسال کنکور داده باشه؟؟؟؟
چطور بود کنکور ؟؟؟؟
من خودم که خراب کردم...

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چطور بود کنکور ؟؟؟؟
من خودم که خراب کردم...
ما بودیم کسی اگر خونده بود حداقل یک دور منابع یا کتاب های این کلاس های بیرون رو راحت روزانه قبول میشد

آ ب

عضو جدید
سلام
چطور بود کنکور ؟؟؟؟
من خودم که خراب کردم...
سلام
من کنکوردادم فک نمیکنم سخت بوده باشه خیلی...ولی من نشده بودکه خوب بخونم...اگه ی بارم رفرنسا خونده میشد راحت میشد ازپسش براومد...

آ ب

عضو جدید
هفته بعد دقیقا همین وقت چکار میکنید؟ شبی که روزش امتحان داشتی رو چکار میکنی؟
کیا برای امتحان آمادن بیان بگن ببینیم امسال چن تا قبولی ارشد داریم؟گرایشم بگو که رقبا مشخص بشه.....
خودم اولی : 80 درصد آمادم . منابع آب
سلام
الان هفته ی بعد مدنظر شماست ومن دیروزکنکوردادم والبته خوب ندادم چون بدلایلی نشده بودخوب بخونم...دیشبم باخستگی زیاد خوابیدم

آیپارا

عضو جدید
سلام دوستان من احتیاج به یک پایان نامه دارم که درباره مدلسازی فیزیکی یک سرریز کانال یا رودخانه باشه تا از بخش تحلیل ابعادیش برای کارم استفاده کنم ولی دسترسی ندارم چطور پیدا کنم؟:cry:

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان من احتیاج به یک پایان نامه دارم که درباره مدلسازی فیزیکی یک سرریز کانال یا رودخانه باشه تا از بخش تحلیل ابعادیش برای کارم استفاده کنم ولی دسترسی ندارم چطور پیدا کنم؟:cry:

سلام. به سایت ایران داک بروید کل پایان نامه ها در آنجا ثبت شده است و به 15 صفحه اول دسترسی خواهید داشت اگر دانشگاه شما عضو این سایت باشد میتوانید به صورت رایگان به کل پایان نامه دسترسی پیدا کنید در غیر این صورت باید صفحات مورد نظر را انتخاب نموده وخریداری فرمایید

(رها)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

با سلام اینجا کسی با دستگاه trime-fm برای اندازه گیری رطوبت خاک استفاده کرده..ممنون میشم اگه راهنمایی کنید با تشکر

zanyarhosaini

عضو جدید
رتبه کنکور ارشد 94

رتبه کنکور ارشد 94

سلام خدمت همه مهندسین عزیز کیا امسال ارشد شرکت کردن؟
جوابا که اومد رتبه و گرایشتون رو بنویسید و بعد از جواب نهایی که اومد بیایید و دانشگای قبولی خودتونو بنویسید.

اول از همه خودم
منابع آب شرکت کردم و تو سهمیه 42 شدم و کشوری 43

:)

zanyarhosaini

عضو جدید
مهندسی آب دانشگا کردستان امسال غوغا کرد رتبه ها و گرایشهای برتر بچه های آب
7 و 11 و 14 و 18 و 68 و 111 سازه
32 و 42و 47و 90 منابع
72 و 1 زهکشی
163 عمران
به همشون تبریک میگم

آخرین ویرایش: