کاربرد سی شارپ در الکترونیک

roozbeheng

عضو جدید
سلام. وقتی دانشجوبودم به من پیشنهاد دادن سی شارپ یاد بگیرم
من کتابشو خریدم و شروع کردن به خوندن و تا یه جایی هم رفتم
اما حالا که فارغ التحصیل شدم واقعا برام سواله که سی شارپ چه کاربردی در الکترونیک داره
به نظر شما آموزش سی شارپ رو رها کنم یا ادامه بدم ؟ من نگران اینم که تا آخر یادش بگیرم و هیچ وقتم به دردم نخوره!!! اما چون اینو یه مهندس الکترونیک موفق بصورت مکاتبه ای بهم پیشنهاد داد، با خودم میگم پس حتما یه کاربردی داره دیگه؟!؟ دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.متشکرم

mr513

عضو جدید
اما حالا که فارغ التحصیل شدم واقعا برام سواله که سی شارپ چه کاربردی در الکترونیک داره
به نظر شما آموزش سی شارپ رو رها کنم یا ادامه بدم ؟ من نگران اینم که تا آخر یادش بگیرم و هیچ وقتم به دردم نخوره!!! اما چون اینو یه مهندس الکترونیک موفق بصورت مکاتبه ای بهم پیشنهاد داد، با خودم میگم پس حتما یه کاربردی داره دیگه؟!؟ دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.متشکرم

سی شارپ برای تولید نرم افزار و ارتباط سخت افزار با کامپیوتر میتونه کمکتون کنه ، البته مطمئن نیستم این نظر شخصی منه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Like
واکنش ها: sh85

isajan

عضو جدید

سلام دوست عزیز.حتما مفیده.ببین همونجور که دوستمون گفت سی شارپ توی ارتباط بین کامپیوتر و میکرو هم می تونه استفاده بشه . البته حتما لازم نیست سی شارپ رو به صورت تخصصی بلد باشی بلکه ما الکترونیکیا عمدتا قسمت خاصی از این برنامه نویسیا رو استفاده می کنیم . واسه ارتباط بین کام و میکرو باید از ویژوال استدیو استفاده کنی که توی محیط .net از تمام برنامه نویسیای سی شارپ سی پلاس پلاس و بیسیک (ویژوال همشون ها..) میشه استفاده کرد .

یه استفاده دیگشم توی پردازش تصویره که بدرد می خوره . به نظرم باید ببینیم جامعه چی میخواد بعد واسه رفع نیازاشون باید چه چیزایی بلد باشی..منم یه مدت سی شارپوویژوال بیسیک کار کردم اما ولش کردم.حالا یه پروژه دارم که ارتباط بین کامو میکروه دیدم نیاز دارم..نشستم دوباره خودم اون جاهایی رو که نیازه کار کردم.
به طور کلی ببین چه کاری دستت میاد و جامعه چی میخواد . ما مهندسیم..مبانی کار رو یاد میگیریم بعدش دیگه باید خودتو با دنیا پیش ببری..امروز avr فردا arm و...باید بلد باشیم وقتی اومدن تو بازار سریع کار باهاشونو یاد بگیریم.. :)

• Like
واکنش ها: sh85