کاربران بادا چه کنند؟!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک گوشی دارم که سیستم عاملش بادا هست

از اول خرداد که سامسونگ ایرانی ها رو تحریم کرده, کاربران بادا که تنها راه دانلود نرم افزارهای جدیدشون از طریق سامسونگ اپس بوده دیگه قادر نیستن نرم افزار جدیدی رو روی گوشیه خودشون ذخیره کنند. میخواستم بپرسم آیا کسی راهی برای حل این مشکل سراغ داره؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
مگه نمیتونید از وی پی استفاده کنید؟

hfvhidld

عضو جدید
من یک گوشی دارم که سیستم عاملش بادا هست

از اول خرداد که سامسونگ ایرانی ها رو تحریم کرده, کاربران بادا که تنها راه دانلود نرم افزارهای جدیدشون از طریق سامسونگ اپس بوده دیگه قادر نیستن نرم افزار جدیدی رو روی گوشیه خودشون ذخیره کنند. میخواستم بپرسم آیا کسی راهی برای حل این مشکل سراغ داره؟
آره دقیقا منم همین مشکل رو دارم.... :(
راهی نیست آیا؟؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه نمیتونید از وی پی استفاده کنید؟

با گوشی که بلد نیستم از وی پی ان استفاده کنم

اما با کامپیوتر حتی وقتی که با وی پی ان, پروکسی یا فیلترشکن به سایت سامسونگ اپس میرم باز هم میفهمن که من از ایران متصل شدم و میگه به کشور شما دیگه سرویس داده نمیشه.

یعنی گند بزنن مارو که بعد این همه سال با این همه ثروت و استعداد, خودمون نمیتونیم گوشی درست و حساب تولید کنیم باید مجیز چشم بادومی ها رو بکشیم :|

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با گوشی که بلد نیستم از وی پی ان استفاده کنم

اما با کامپیوتر حتی وقتی که با وی پی ان, پروکسی یا فیلترشکن به سایت سامسونگ اپس میرم باز هم میفهمن که من از ایران متصل شدم و میگه به کشور شما دیگه سرویس داده نمیشه.

یعنی گند بزنن مارو که بعد این همه سال با این همه ثروت و استعداد, خودمون نمیتونیم گوشی درست و حساب تولید کنیم باید مجیز چشم بادومی ها رو بکشیم :|
چه جوری میفهمن؟:huh:

والا اصحاب اپل هم خیلی وقته این مشکل رو دارن تو ایران ، ولی تا دلتون بخواد اپ و بازی دانلود میکنن
آدرس این سامسونگ اپس چیه؟
من خودم تو سایت اپل با IP هلند رفتم ، هیشکی هم شک نکرد :دی

بالا