کارآفرینی در زمینه انرژی های نو

Mamadeh

عضو جدید
سلام دوستان. بنده مدتیست که به فکر راه اندازی کسب کاری برای گذران زندگی هستم و از اونجایی که ملاک انتخاب شغلیم حقوق نیست بلکه علاقه شخصی بنده است، تو فکر راه اندازی و نصب سلولهای خورشیدی برای منازل بودم. میخواستم بدونم توی این انجمن میشه مرکز آموزشی، جزوه یا مقالاتی پیدا کرد که بتونه کمک کنه نه که فقط حالت اخباری داشته باشه. تا امروز داشتم از سایتهای خارجی این اطلاعات رو میگرفتم و خوشبختانه به محض درخواست دادن جوابهای زیبا و مفیدی دریافت کردم که متاسفانه این طرز برخورد در کشور خودم و از هموطن خودم مثل رویا میمونه ولی همونطور که میدونید به دلیل تحریم انطباق دادن مقالات و آموزشهای خارجی در ایران سخته مخصوصاً در مورد تامین تجهیزات مثل رگولاتورها، شارژرها، باطری، اینورتورها و غیره...

لطفاً و خواهشاً اگر کسی اطلاعات کاربردی و عملی خوبی داره مثل نحوه محاسبه توان مورد نیاز مثلاً یه ساختمان 3 طبقه و کلاً این چیزا یه ندایی بده. به خدا کارآفرینی میشه، مردم بیشتر در موردش یاد میگیرن. انرژی های خورشیدی توی افکار عمومی مردم حکم مستند های تخیلی رو داره. بیاین یه قدمی برداریم.

ممنون ( در ضمن بنده مهندس نیستم و دیپلم به زور گرفتم ولی برنامه نویس، انیماتور، سی جی آرتیست، مکانیک ماشین، جوشکار، مترجم سه زبان خارجه، قناد صنعتی، کمی هم تجربه تعمیرات الکترونیک مخصوصاً کامپیوتر دارم و از همه مهمتر کارگر بودم):cry:

زکات علم آموختنش به دیگران است.

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام
فكر خيلي خوبيه. من خودم يك مدتي روي پروژه آبگرمكن خورشيدي كار كردم واقعا دنيايي هست واسه خودش. خوشحال ميشم بشه توي اين زمينه كارايي انجام داد. هرچند كوچيك اما شروع و قدم اول را برداشتن مهمترين تصميمه :)

بالا