چی شد پس؟؟!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدی ؟
یعنی واقعا میخوای بری ببینی کجاست؟
خیلی خوبه
فقط یه نکته ی ریز وجود داره
اونم اینه که شما که با خوش رفتاریات در حال تلاش مداوم برای به دست اوردن دل ادمین و نهایتا کسب مقام عصمت و مدیریت هستی اول به تاریخ تاسیس تاپیک نگاه کن بعد مانند انسانهای دلیر و بی باک به دنبال کشف حقیقت حرکت کن بانو !!!

ببخشید یه سوال از شما میپرسم جواب بدین منهم ادرس کوچه را میدهم

شما دقیقا در تاریخ 7 مارس 2011 چند سالتون بوده؟

موفق باشید مدیر اینده ی باشگاه
ای کاربر ممتااااااااااااااااز
حتما میدونی که از خانمها سن و سال پرسیده نمیشه .
اگه این نوشته که روی دیوار بوده حقیقت داشته باشه حتما از یه کتابی چیزی نقل قول شده . اگه واقعا اینجوری هست حقش اینه که شما بعنوان مدعی اینو اثبات بکنی . بعد که اثبات شد میشه روش نظر داد.محض راهنمایی بگم که این نوشته از کتاب مشکات الانوار نوشته محمد غزالی است که همش ساختگیه و دروغه . کتاب به زبان عربی هست و این ترجمه ای که ازش کردن کاملا بی ربط و غلطه. ختم کلام

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به این تلاش بیهوده برای خوشایند دیگران در فضای مجازی ادامه بده شما
فقط وسط این همه زحمتی که میکشی یه سر به پروفایل مدیران گذشته بزن و البته اگر جواب دادند ازشون بپرس چی شد که خداحافظی کردند؟
چی شد که از خیر مقام شامخ مدیریتی بریدند؟
بپرسید توی تالار مخفی مدیران که هر روز کاربران خوش خیالی مثل شما را سوژه خنده میکنند چه ها میگذرد؟
امان از خامی و خوشخیالی شما. امان ...
حاشیه نرو عزیز. ادعاتو اثبات بکن که بدونیم حقیقت چی بوده بعدا بقیه ماجرا رو بهش میپردازیم.منظورم اون شهری است که گفتی اونجاست.

آخرین ویرایش:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما میدونی که از خانمها سن و سال پرسیده نمیشه .
اگه این نوشته که روی دیوار بوده حقیقت داشته باشه حتما از یه کتابی چیزی نقل قول شده . اگه واقعا اینجوری هست حقش اینه که شما بعنوان مدعی اینو اثبات بکنی . بعد که اثبات شد میشه روش نظر داد.محض راهنمایی بگم که این نوشته از کتاب مشکات الانوار نوشته محمد غزالی است که همش ساختگیه و دروغه . کتاب به زبان عربی هست و این ترجمه ای که ازش کردن کاملا بی ربط و غلطه. ختم کلام
خب نمیدونستم حضرتعالی به مقام اجتهاد رسیدین و به راحتی صحت و سقم یک کتاب نقل حدیث را نفی کنید.
میشه بفرمایید از نظر شما چه کتابی دروغ نیست؟
خب شما که حتی منبع حدیث را دارید نفی میکنید مشخصه که به دنبال حقیقت نیستید

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیز، من عصبی نیستم
کلا اخلاقم همینجوره
نه الان بلکه شما تشریف ببری یه سرچ بزنی توی همین تالار البته از قدیما میبینی که من همیشه همینجوری بودم
دلیلی نمیبینم که برای کسانی که نمیشناسمشون ادای آدمای مهربون در بیارم
اگر توی این تالار یک نفر بود که لایق احترام بود فقط و فقط مدیریت فقید تالار یعنی سرکار خانم archi arch بودن

شما به عنوان تاپیک دقت کن
بحث سر این حدیث هست نه اسم کوچه

حالا فرض کنید اسم هم گفتم
به نظرتون بعد از 11 سال چیزی ازین دیوار کاه گلی مونده؟
فردا میاین به بهونه دیگه میارین

بهتره بفرمایید این حدیث عجیب و غریب چه معنی داره؟
اداي ادمهاي مهربون رو درنيارين ولي ميشه بهتر موضوعات رو بيان كرد.
من از كاشانم ،اينقدر از نظر دين قوي نيستم و متاسفانه در حدي نيستم كه بگم اين حديث از امام علي هست يا نه !
اگه اينجا كاشان باشه به احتمال زياد هنوز هست!

• Like
واکنش ها: ayja

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حاشیه نرو عزیز. ادعاتو اثبات بکن که بدونیم حقیقت چی بوده بعدا بقیه ماجرا رو بهش میپردازیم.منظورم اون شهری است که گفتی اونجاست.
اولا اینکه روز مرگِ من باشه که افرادی مثل شما به من بگن "عزیز!!!!"
دوم اینکه شما هنوز ثابت نفرمودید اصلا جزو جامعه ی شریف بانوان هستید یا شخصیتی فیک !! که در قالب یک بانو در تاپیکها دوره گردی میکنید و مثلا مچ گیری میفرمایید.
ببخشید مگه کسی از شما خواستگاری کرد که میفرمایید سن خانمها رو نباید پرسید !!!

نهایتا با منطق خود شما جواب شما را میدهم:

همونطور که نباید سن بانوان را پرسید نباید هم منبع خبر را پرسید !!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کاشان رفته بودم به جایی اینکه جذب مکان های تاریخیش بشم جذب این جملات گوهر بار شدم !!!
من علی (ع) رو ندیدم !!!
ولی هرچی ازش شنیدم در وصف بزرگی و مردونگی و فهمیدگی امام علی(ع) بوده!!
اما این حدیث واقعا در حدِ امام علیِ!!!؟
علی که می گفتن این همه به زن احتران میزاره!!
یا حدیث جعلیه یا......
این که هست حدیث نیست .روایت هم نیست. وقتی مختصات و معنی حدیث رو نمیدونی چیه به هر نوشته ای عبارت حدیث رو اطلاق نکن. یه نقل قول ساختگی است که اگه واقعیت هم داشته باشه که من بعید میدونم یه تذکر ساده به یه عده معلوم الحال بیشتر نیست. بدون دانش و مطالعه و کسب آگاهی لازم تو این فاز ها وارد بشی سردرگم میشی. بیشتر بخون تا بیشتر بدونی .

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اداي ادمهاي مهربون رو درنيارين ولي ميشه بهتر موضوعات رو بيان كرد.
من از كاشانم ،اينقدر از نظر دين قوي نيستم و متاسفانه در حدي نيستم كه بگم اين حديث از امام علي هست يا نه !
اگه اينجا كاشان باشه به احتمال زياد هنوز هست!
جدی؟
مگه میدون اکسپورت کاشان سر جاشه که بقیه چیزا سرجاش باشه؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که هست حدیث نیست .روایت هم نیست. وقتی مختصات و معنی حدیث رو نمیدونی چیه به هر نوشته ای عبارت حدیث رو اطلاق نکن. یه نقل قول ساختگی است که اگه واقعیت هم داشته باشه که من بعید میدونم یه تذکر ساده به یه عده معلوم الحال بیشتر نیست. بدون دانش و مطالعه و کسب آگاهی لازم تو این فاز ها وارد بشی سردرگم میشی. بیشتر بخون تا بیشتر بدونی .
ما که متوجه نشدیم شما بالاخره کی به این درجه از اجتهاد رسیدین که هم حدیث را نفی میکنید هم منبع حدیث را نفی میکنید.
قطعا اگر در زمان صدر اسلام بودید خود حضرت علی را هم نفی مینمودید ...

اتفاقا به شما دلسوزانه پیشنهاد میکنم بیشتر سکوت کن، بیشتر فکر کن تا بیشتر بدونی !!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب نمیدونستم حضرتعالی به مقام اجتهاد رسیدین و به راحتی صحت و سقم یک کتاب نقل حدیث را نفی کنید.
میشه بفرمایید از نظر شما چه کتابی دروغ نیست؟
خب شما که حتی منبع حدیث را دارید نفی میکنید مشخصه که به دنبال حقیقت نیست
هی حدیث حدیث نکن. یه سرچ کن ببین معنی حدیث چیه .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این کتاب یه رساله است که در این رساله، با تکیه بر ریشه های مذهب فلسفی ـ اشراقی، مباحث طرح شده از سه دیدگاه: «وجودشناسی»، «هستی شناسی» و «روان شناسی»، مورد بررسی قرار گرفته است.در باره تفسیر سوره نور هستش.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی حدیث حدیث نکن. یه سرچ کن ببین معنی حدیث چیه .
اولاً که اعصاب خودتونو کنترل کنید وگرنه خدایناکرده هویت جعلی شما افشا میشه و مشخص میشه شما پسر هستین.
همین که شما سرچ کردین کافیه

دیگه کپی پیست از وبلاگ و ویکی پدیا که اسمش سرچ نیست حضرت علامه :ROFLMAO:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولاً که اعصاب خودتونو کنترل کنید وگرنه خدایناکرده هویت جعلی شما افشا میشه و مشخص میشه شما پسر هستین.
همین که شما سرچ کردین کافیه
از همان ابتدای کارت معلوم بود که یه کاسه ای زیر نیم کاسه داشتی که این تاپیکو زدی ولی بحمدالله موفق نشدی که ایجاد شبهه بکنی و حالا که به ته خط رسیدی یا رسوندیمت مجبوری که از اصل موضوع فرار کنی و حرفای صد من یه غاز بزنی. دیگه کار تمومه و ختم جلسه اعلام میشه.

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدی؟
مگه میدون اکسپورت کاشان سر جاشه که بقیه چیزا سرجاش باشه؟
سلام
ميدان اكسپورت كه به خاطر زيرگذر تازه برداشتن ولي اگر كاشان باشه احتمال زياد توي كوچه هست
توي كاشان زودي چيزي تغيير نمي كنه

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

کاشان رفته بودم به جایی اینکه جذب مکان های تاریخیش بشم جذب این جملات گوهر بار شدم !!!
من علی (ع) رو ندیدم !!!
ولی هرچی ازش شنیدم در وصف بزرگی و مردونگی و فهمیدگی امام علی(ع) بوده!!
اما این حدیث واقعا در حدِ امام علیِ!!!؟
علی که می گفتن این همه به زن احتران میزاره!!
یا حدیث جعلیه یا......
اسلام به ذات خود ندارد عیبی
هر عیب که هست از مسلمانی ماست

حضرت علی( ع ) اسوه غیرت و مردانگی بودن و هستن.
هر حرفی از ایشون گفته شده اگر هم درست باشه باید ببینی تو چ شرایطی و برای کی و چی گفته شده
مثلا من میرم دکتر بهم میگه ماست نخور
بیام بزنم قال دکتر: ماست نخورید
دروغ نگفتم ولی شرایط رو هم نگفتم....

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا حیفه عمر و زمان خود را سر این بحث ها هدر بدین
یه زمانی محممد اقا میومد باهاش بحث میکردیم چی نصیبمون شد هیچی
شما هم کوتاه بیاین

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما هم کوتاه بیاین
کاش ممد اقا بود و در مورد فواید روغن بتفشه برامون توضیح میداد

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما هم کوتاه بیاین
حتما دقت کردین که مدل جر و بحث ها نشون میدن که رسیدن به بلوغ فکری کار سختی است و نیاز به تلاش مضاعف و مطالعه و اندیشه ورزی داره که بعضی جوابها نشون میده که با گذر زمان هم اگه تلاشی برای رسیدن به بلوغ فکری نکنیم خود گذشت زمان نمیتونه کمک کنه.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما دقت کردین که مدل جر و بحث ها نشون میدن که رسیدن به بلوغ فکری کار سختی است و نیاز به تلاش مضاعف و مطالعه و اندیشه ورزی داره که بعضی جوابها نشون میده که با گذر زمان هم اگه تلاشی برای رسیدن به بلوغ فکری نکنیم خود گذشت زمان نمیتونه کمک کنه.
اگر کسی پاسخ شما را نمیدهد دلیلی بر درست بودن حرف شما نیست بلکه دلیلی بر قطع امید از شماست.

من فقط نظر دوستان عزیز را به یک نکته جلب میکنم.

فقط کافیه به پروفایل شما مراجعه کنند تا مشاهده کنند چقدر از بلوغ فکری شما تعریف میکنند.
وقتی هرکسی داره به شما انتقاد میکنه بابت اخلاق تند و بی منطق شما دیگر هَرَجی به شنا نیست.

انسانی که با همه سر جنگ و دعوا داره بهتره ازش دوری کرد.

بلوغ فکری با جر و بحث، کل کل کردن بی دلیل، گم کردن عمدی صورت مسئله و به حاشیه بردن مسائل بدست نمیاد.

این نوع ری اکشن های عصبی برای رفع خود کم بینی و در مرکز توجه دیگران قرار گرفتن هست.

این تاپیک مربوط به 10 سال پیشه و همین که شما انقدر بیکار هستید که دنبال زیر خاکی هستید نشانگر بلوغ فکری شماست.

شما بجای این جنجال سالاریها بهتر بود از حیثیت حدیث و اصالت روایت دفاع میکردید.

ضمن اینکه قویاً قویاً و قویاً در تعلق شما به قشر شریف بانوان شک هست.

البته از این اخلاق های بچه گانه زیاد دیده ایم که سریعا به اَدمین مراجعه میکنند و خبرچینی میکنند و ...

ما از این دست کاربران " ماست خور " و " ماست مال " در این باشگاه کم ندیدیم.

کمی هم با تالار تخصصی خودتون برسید " بانو نَما "

موفقیت همه ی شما عزیزان را آرزومندم ( غیر از غوغا سالاران)

به هرحال