چی تولید کنیم ؟ الان وقتشه !

Wikitolid

عضو جدید
در این تاپیک قراره در مورد تولید صحبت کنیم، رشته هامون ساخت و تولیده ... و الان با توجه به ممنوعیت واردات خیلی از کالاها تولید رونق پیدا میکنه و این به معنای اینه که بچه های ساخت و تولید هم پرکارتر میشن ;)
شاید خیلی هامون بخوایم خودمودن دستی بر آتش ببریم و محصولاتی مثل ابزار، قطعه یا حتی کالاهای عمومی رو تولید کنیم ..
خیلی هامونم واسطه ای هستیم برای تولید حرفه ای تر صنعتگرها، براشون قالب و فیمسچر طراحی میکنیم یا حتی شاید بتونیم در حوزه های مکانیزاسیون و اتوماسیون فعالیت کنیم
به هر تقدیر من مناسب دیدم که تو سایت پر مخاطب و سابقه دار www.iran-eng.ir یه تاپیک داشته باشیم هم برای تبادل نظر بیشتر با شما و هم برای پاسخگویی به سوالات عزیزانی که کمک لازم دارند و علاقمندند در حوزه ی تولید فعالیت داشته باشن.
خودم هم پیش دستی میکنم و محتویاتی که احساس میکنم به دردمون میخوره تو این بخش قرار میدم :gol::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی هم خوبه!
بد نیست که علاوه بر تولید بحث خدمات مهندسی هم در کنارش داشته باشیم.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تولید چیز سخت و خفنی نیست ، خیلی راحته. من دوبار انجامش دادم.
مشکل پیدا کردن سرمایه گذار منصف و درست حسابی، بازار محصول و بخصوص مشتری نقدی هست، آخری از همه مهمتره
وگرنه شما از شیر مرغ تا جون آدمیزاد تولید کن همه میخوان با چک شیش ماهه و ... معلوم هم نیست پاس بشه یا نه .

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تزریق پلاستیک فقط
در شامپو گرفته تا در اب و دلستر و این چیزا

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا که تو ایران هر چی تولید کنی همش سودِ بیچاره مصرف کننده