چگونه دکترا قبول (شویم/شدید) ؟؟؟

roshy

عضو جدید
منم چند سری تو آزمون های استخدامی قبول شدم از طرح ناظر قبول شدم ولی حقمو خوردن از دور استخدام خارجم کردن از دانشگاه جامع کاربردی هم مجوز تدریس گرفتم و گزینش قبول شدم ولی دیدم سرکاریه برای ازمون فنی حرفه ای هم شرکت کردم ولی ازمون لغو شد!:(

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم چند سری تو آزمون های استخدامی قبول شدم از طرح ناظر قبول شدم ولی حقمو خوردن از دور استخدام خارجم کردن از دانشگاه جامع کاربردی هم مجوز تدریس گرفتم و گزینش قبول شدم ولی دیدم سرکاریه برای ازمون فنی حرفه ای هم شرکت کردم ولی ازمون لغو شد!:(

ناراحت نباش خدا بزرگه همیشه امیدوار باش عزیزم:gol::gol::gol::gol:

roshy

عضو جدید
با سلام به دوستای خوبم,خوبین خوشین
کسی پکیج کامل دکتری زراعت گرایش زراعت و فیزیولوزی گیاهی رو داره میخوامش البته زیر قیمت? .اگه کسی داره شرایط ارسال رو بگه

ممنون فقط پکیج کامل باشه
اگه پکیج کامل مدرسان هم دارین بگین ولی بیشتر دنبال پکیج سنجش و دانشم
ایام و روزگارتون بهاری;)

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
زبان و استعداد تحصیلی رو از کجا بخونیم؟:razz:
والا این چیزی که من امسال تو سوالای استعداد دیدم از هیچ کجا نمیشه خوند! بخصوص بخش مرتبط با کشاورزیش که باید بتونی تحلیل موضوع کنی

rhasanpour

عضو جدید
برای دکتری زیاد خوندن ملاک نیست باید دید از چه کتاب و فصلی سوال میاد میشه 3 ماهه هم تموم کرد اما من مهر ماه رو بیشتر پیشنهاد می کنم چون ماهیه که انگیزه درس خوندن ناخوداگاه تو همه زیاد میشه و راحت میشه یک ماه قبل امتحان با تسلط تمامی درس رو خوند و ماه اخر فقط فقط دوره دروس باشه بسته به افراد و حجم درس دوره مرور می تونه 1.5 ماه باشه
برا استعداد بهتر تمامی سوالات ازمون 90 تا 93 رشته خودتان را تمرین کنیین زیاد خوندن اصلا خوب نیست سعی کنین درس رو با تسلط بخوانید با فرض اینکه دکتری قبول شدید و در جلسه مصاحبه اون مطلب رو به عنوان یک استاد اینده میخواین تدریس کنین

ayoob2004

عضو جدید
با سلام من هم با نظر شما كاملا موافقم اما انگيزه خواندن براي آزمون دكتري يك طرف قضيه هست و انگيزه مصاحبه يه طرف قضيه هست كه من هنوز نتونستم با اين طرفه قضيه كنار بيام

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من هم با نظر شما كاملا موافقم اما انگيزه خواندن براي آزمون دكتري يك طرف قضيه هست و انگيزه مصاحبه يه طرف قضيه هست كه من هنوز نتونستم با اين طرفه قضيه كنار بيام

سلام چه کنار اومدنی میخواد مگه؟

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام چه کنار اومدنی میخواد مگه؟
کنار امدن با سختی ها راهش دیگه !!
راس میگه اگه انگیزه نداشته باشی کم میاری !!

4 سال دیگه بخونیم دکتر بشیم که چی ؟! که تضمین میکنه اون موقع کار هست ؟!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
کنار امدن با سختی ها راهش دیگه !!
راس میگه اگه انگیزه نداشته باشی کم میاری !!

4 سال دیگه بخونیم دکتر بشیم که چی ؟! که تضمین میکنه اون موقع کار هست ؟!

اگر در ایران واسه کار کردن از فوق لیسانس بیشتر بخونی باد خندید به نگرشت نسبت به ادامه تحصیل!!! چون کارگراش دارن از فوق لیسانسه ها بیشتر میگیرن! واسه دل خودت بخون. شاید روزی ورق برگشت....

eliot -esf

کاربر ممتاز
اگر در ایران واسه کار کردن از فوق لیسانس بیشتر بخونی باد خندید به نگرشت نسبت به ادامه تحصیل!!! چون کارگراش دارن از فوق لیسانسه ها بیشتر میگیرن! واسه دل خودت بخون. شاید روزی ورق برگشت....

بابا اینا الکی همش میگفتن با لیسانس بیشتر کار هست حالا شده فوق !!!4 روز دیگه میشه این نگرش خنده دار !!ها ها

دل خواستن یه روز انگیزه بود برا ارشد ! برا دکترا انگیزه قوی تر نیازه
ادم تجربش زیاد شده 4تا میزنیم تو سر دلمون که دیگه دلش نخواد !! خخخ

ahmad159159

عضو جدید
xسلام
منظورتو دقیق چه اگر منظورتون خارج از کشوره اتفاقا اونا کمتر دنبال دکترامیرن اگه کسی هم میره بیشتر دنبال کار تحقیقاتیه بیشتر دانشجوییان انطرف از اسیا میرن

ahmad159159

عضو جدید
خارج از ایران زیاد دنبال دکترا نیستند اگه کسی بره محقق میشه کار اجرایی نمیکنه که حقوقشو مقایسه کنی
انجا زیاد دنبال مدیر شدنم نیستندچون مسئولیت سرشون یشه

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام

معدل ارشد با احتساب پایان نامه منظور میشه یا بدون اون؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
xسلام
منظورتو دقیق چه اگر منظورتون خارج از کشوره اتفاقا اونا کمتر دنبال دکترامیرن اگه کسی هم میره بیشتر دنبال کار تحقیقاتیه بیشتر دانشجوییان انطرف از اسیا میرن

خارج از ایران زیاد دنبال دکترا نیستند اگه کسی بره محقق میشه کار اجرایی نمیکنه که حقوقشو مقایسه کنی
انجا زیاد دنبال مدیر شدنم نیستندچون مسئولیت سرشون یشه
نمیدونم !! همش حرف دیگه با واقعیت فرق دداره

من که شخصا فک میکنم الان بهترین کار اینه که ادم وارد هر مقطعی میشه خیلی مجهز باشه
یعنی زبان توپ توپ نه صرف گرفتن مدرک
اطلاعات عمومی بالا نه در حد رد شدن از مرحله کنکورش و زدن تست

وگرنه خیلی اذیت میشیم !!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
نمیدونم !! همش حرف دیگه با واقعیت فرق دداره

من که شخصا فک میکنم الان بهترین کار اینه که ادم وارد هر مقطعی میشه خیلی مجهز باشه
یعنی زبان توپ توپ نه صرف گرفتن مدرک
اطلاعات عمومی بالا نه در حد رد شدن از مرحله کنکورش و زدن تست

وگرنه خیلی اذیت میشیم !!

خوب یه دفعه بفرما مدرک دکتراتو بگیر دیگه!!! :D

eliot -esf

کاربر ممتاز
خوب یه دفعه بفرما مدرک دکتراتو بگیر دیگه!!! :D
اره دیگه !! فقط بریم یونی از بودجه استفاده کنیم یه پروژه توپ برداریم حال کنیم !!
:D

یه نکته مهم قبل از شروع برا هر مقطه ای باید یه فاصله باشه !! یه فرجه برا استراحت و تفریح که خستگی ادم برطرف بشه بعد ....

eliot -esf

کاربر ممتاز
عایا میدانستید به دانشجویان دکترا وزارت بهداشت حقوق تعلق میگیرد ؟!؟ :)

(الان فهمیدم کلی ذووق کردم بالاخره یه انگیزه پیدا کردم !! میتونم نرم سر کار برم دکترا پولم بگیرم !! لای لای لای !! فقط فک کنم چهرم شبیه گودزیلا میشه :D)

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

میشه در مورد نحوه امتیاز دهی به کارهای پژوهشی و ... جدیدترین اطلاعات رو بفرمایید که چیه؟

من چند جا سرچ کردم ، نمره دهی فرق میکرد ، ایا دانشگاه به دانشگاه نحوه امتیاز دهی فرق میکنه؟یعنی سازمان سنجش یه ایین نامه ای ندارد؟

لطفا اگه جواب دادید یه تشکر بزنید متوجه بشم پاسخ داده شده.مرسی

eliot -esf

کاربر ممتاز
کدوم راه بهتر ..
1-از ترم دو ارشد و تابستونش شروع باشه برا خواتدن دکترا !!
یا
2- این زمان فوکوس کنیم روی سمینار و پایان نامه + قوی کردن رزومه و شروع خواندن باشه بعد از پایان نامه !؟!

راسته میگن قبولی مصاحبه دکترا بستگی به قیافه داره !؟!
یا مثلا یبار باید قیافتو ببینند رد بشی تا دفعه بعد قبولت کنند !؟!

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

میشه در مورد نحوه امتیاز دهی به کارهای پژوهشی و ... جدیدترین اطلاعات رو بفرمایید که چیه؟

من چند جا سرچ کردم ، نمره دهی فرق میکرد ، ایا دانشگاه به دانشگاه نحوه امتیاز دهی فرق میکنه؟یعنی سازمان سنجش یه ایین نامه ای ندارد؟

لطفا اگه جواب دادید یه تشکر بزنید متوجه بشم پاسخ داده شده.مرسی
سلام
فرم نمره دهی برای همه یک آیین نامه داره ولی ی رنج برای نمره مشخص شده که دست مصاحبه کننده را باز گذاشته
مثلا برای مقاله ی رنج بین 3 تا 7 گذاشتن
و علاوه بر اون الان طرح پژوهشی امتیاز نداره که به ضرر جهادی ها هست و فقط الان مقاله مهم است

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم راه بهتر ..
1-از ترم دو ارشد و تابستونش شروع باشه برا خواتدن دکترا !!
یا
2- این زمان فوکوس کنیم روی سمینار و پایان نامه + قوی کردن رزومه و شروع خواندن باشه بعد از پایان نامه !؟!

راسته میگن قبولی مصاحبه دکترا بستگی به قیافه داره !؟!
یا مثلا یبار باید قیافتو ببینند رد بشی تا دفعه بعد قبولت کنند !؟!
بهتره وقتتون رو بزارید برای قوی کردن رزومه
قیافه خیلی مهم نیست
بهتره از لحاظ ظاهر موجه باشید

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
عایا میدانستید به دانشجویان دکترا وزارت بهداشت حقوق تعلق میگیرد ؟!؟ :)

(الان فهمیدم کلی ذووق کردم بالاخره یه انگیزه پیدا کردم !! میتونم نرم سر کار برم دکترا پولم بگیرم !! لای لای لای !! فقط فک کنم چهرم شبیه گودزیلا میشه :D)
ایا میدانید به دکترای وزارت علوم هیچ پولی تعلق نمی گیرد:cry: