چگونه دکترا قبول (شویم/شدید) ؟؟؟

roshy

عضو جدید
به نظرم سوالات تخصصی اسون بود جیف که من هیچی نخونده بودم فقط یکماه به کنکور مونده دو تا کتاب تست فیزیولوژی فقط تست خوندم و زراعت جهش رو هم فقط متن خوندم و تست نخوندم.از امار و ژنتیک سوال زیاد داده بودن منم نخونده بودم اگر میخوندمشون الان درصدام کلی فرق میکرد حیف شد:cry: بچه ها بگین هر درس سوالا چطور بود تجزیه و تحلیل کنید تا اگه موندیم سال بعد بفهمیم کدوم درس سال بعد سخت تر میشه و چطوری باید بخونیم و...

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی؟ استعداد برام خیلی وقت گرفت به زبان نرسیدم فقط 14 تا استعداد زدم گفتن وقت تموم شد:cry: از تخصصی هم 43 تا زدم که دو تاش غلط شد:( زبان هم نزدم:surprised:

اره نگران نباش جدی گفتم
اگر بالای 40% تخصصی زده باشی احتمالا رتبت خوب می شه
البته به رقبات هم بستگی داره

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نتایج اعلام شد
کیا مجاز شدن؟

roshy

عضو جدید
من که مجاز نشدم ولی دوستم مجاز شده رتبه اش 232 شده اخرین رتبه مجاز هم 255 بوده تو رشته زراعت

Phyto

مدیر تالار
چطور میشه از امتیاز شاگرد اولی استفاده کرد؟

sourena.agri

عضو جدید
سلام ، چند شدی رشی خانم .
بچه های ما یکی زراعت 2 دو نفر فیزیولوژی 10 و 11 ، اصلاح 1 و علف هرز یکی 1 و اون یکی 20

sourena.agri

عضو جدید
من که مجاز نشدم ولی دوستم مجاز شده رتبه اش 232 شده اخرین رتبه مجاز هم 255 بوده تو رشته زراعت
بچه های ما یکی زراعت رتبه 2
دو نفر فیزیولوژی 10 و 11 ،
اصلاح 1
و علف هرز یکی 1 و اون یکی 20​

Phyto

مدیر تالار
بچه های ما یکی زراعت رتبه 2
دو نفر فیزیولوژی 10 و 11 ،
اصلاح 1
و علف هرز یکی 1 و اون یکی 20​
ماشالله به بچه هاتون! :D
خودت کدومشی؟!

سلام خودت چند شدی فیتو جان؟
من اصلا نخونده بودم همینجوری رفتم ببینم دنیا دست کیه! :)
تو نوبت دوما مجاز شدم فقط

roshy

عضو جدید
سلام من که نخوندم سال بعد شاید بخونم بیام رقیبت بشم خخخخخ من زبان سفید دادم استعداد 7 درصد زدم تخصصی هم 16 درصد زدم نمیدونم این رشته رو دوست دارم ولی خیلی اشباع شده وقت بزارم بخونم یا بیخیال بشم هی خدا کاش اشباع نشده بود راستی این ازمون مدرسان رو پیشنهاد میدین یا سنجش و دانش?

sourena.agri

عضو جدید
سلام من که نخوندم سال بعد شاید بخونم بیام رقیبت بشم خخخخخ من زبان سفید دادم استعداد 7 درصد زدم تخصصی هم 16 درصد زدم نمیدونم این رشته رو دوست دارم ولی خیلی اشباع شده وقت بزارم بخونم یا بیخیال بشم هی خدا کاش اشباع نشده بود راستی این ازمون مدرسان رو پیشنهاد میدین یا سنجش و دانش?

بچه های ما زبان 20 - استعداد 30 - تخصصی 60
---- حدودا-----
ازمون ها رو نمیدونم . بچه های اینجا که نرفته بودن.

از یک ماهه قبل هم شروع به خوندن کردن

Phyto

مدیر تالار
من زبان منفی زدم! :) استعداد 35.5 تخصصی 17.5
رتبم شد 210، آخرین رتبه قبولی هم 217 بود
با این افتضاحاتی که زدم فکر نمی کردم مجاز بشم اصلا! به خودم امیدوار شدم! :D

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی خودم که کارت ورود به جلسه هم گرفتم ولی صضبح بلند شدم برم امتحان بدم .... وااای که چه آدم مضخرفی هستم من

بسوزه پدر خدمت سربازه که سوزوندمون

roshy

عضو جدید
اخه من سال 88 تموم کردم همه چی یادم رفته آمار و ژنتیک که اصلا نخوندم سوالاش زیاد بود اونا رو اصلا نزدم فیزیولوژی خوب بود البته فیزیولوژی هم فقط یه سری تست خوندم توضیح نخوندم بعد زراعت هم فقط اشتباه کردم و فقط توضیحات کتاب جهش رو خوندم کلا فکر کنم دو هفته بیشتر نخوندم اونم که همش با بازیگوشی بود خخخخخ البته وقت هم نشد برای خوندن چون همش کلاس های فنی حرفه ای میرفتم و دنبال نوشتن کتاب بودم کتابم آماده شدولی ناشر پیدا نتونستم بکنم
این دوستات چه باهوشن فقط یکماه?من شنیدم اینایی که رتبه کم میارن حداقل چهار ماه میخونن اونم نه دو سه ساعت من متاسفانه نمیتونم زیاد بخونم زود خسته میشم هیچ وقت تا حالا 8 ساعت نخوندم یا کتابی رو دو سه دور نخوندم سعی میکنم یه دور بخونم اما خلاصه نویسی کنم یاد بگیرم

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زبان منفی زدم! :) استعداد 35.5 تخصصی 17.5
رتبم شد 210، آخرین رتبه قبولی هم 217 بود
با این افتضاحاتی که زدم فکر نمی کردم مجاز بشم اصلا! به خودم امیدوار شدم! :D
استعداد رو خوب زدید هااااااااا
ولی امیدوار باش حتما سال دیگه بخونی و نیای باشگاه قبول میشی:D

roshy

عضو جدید
استعداد رو خیلی خوب زدی فیتو من هر سال 92 شرکت نکردم ولی 91 شرکت کرده بودم استعداد رو 29 زدم امسال استعداد بد بود 14 تا اینا زدم شد 7 درصد خخخخخخخخخ

Phyto

مدیر تالار
اتفاقا استعدادش آسون بود ولی خیلی وقتگیر بود
من حشره شرکت کردم

Phyto

مدیر تالار
شبانه ترمی چن در میاد؟ چقدرش وام میدن؟

راستی کسی نگفت چطوری میشه از سهمیه شاگرد اولی استفاده کرد

roshy

عضو جدید
سلام شهریه شبانه کمی کمتر از آزاد هست برای فرزندان اساتید سراسری شهریه نصف هست 50 درصد تخفیف میدن و درباره شاگرد اول خیلی نمیدونم یکی از دوستامون دو سه سال پیش از این طریق دکتری خوندکه اول اینکه استعداد درخشان بود دوم اینکه معدل همه ترم ها بالاتر از 17 بود فکر کنم مقاله هم باید داشته باشی چون ایشون اول مقاله نداشت که اذیت میکردن دنبال مقاله رفت و قبول شد.

sourena.agri

عضو جدید

سلام . شبانه پارسال برای دانشگاه ما برای کل دوره حدود 40 تومن میشد . وامش هم ترمی 2 تومن بود فکر کنم . اگر فرزند شهیدی ، جانبازی چیزی هم باشی کل باقی مانده رو بنیاد میده .( برای یکی از بچه ها اینجوری بود ، یعنی چیزی پول نداد)
شاگرد اولی هم قانون نداره . یک دانشگاه تصمیم میگیره که از بین استعداد های درخشان یکی رو بگیره . دعوت به مصاحبه میکنه شاگرد اول هل رو و....

gooday

عضو جدید
سلام دوستان کسی هست که دکتری گیاهان زینتی شرکت کرده باشه و قبول شده باشه؟

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا شاگرد اول باید بری تو سایت دانشگاه ها نوشتن که می خوان استعداد درخشان بردارن بعد مدارکتون رو باید براشون بفرستی اگه تازه ترم 4 هستی نیازی نداره که مقاله داشته باشی
شبانه تا سال 92 میشد در کل 4 سال 55 میلیون اصلا ارزش نداره

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . شبانه پارسال برای دانشگاه ما برای کل دوره حدود 40 تومن میشد . وامش هم ترمی 2 تومن بود فکر کنم . اگر فرزند شهیدی ، جانبازی چیزی هم باشی کل باقی مانده رو بنیاد میده .( برای یکی از بچه ها اینجوری بود ، یعنی چیزی پول نداد)
شاگرد اولی هم قانون نداره . یک دانشگاه تصمیم میگیره که از بین استعداد های درخشان یکی رو بگیره . دعوت به مصاحبه میکنه شاگرد اول هل رو و....
افرین اصل مطلب رو گفتی بیشتر پارتی بازیه اما در مواردی معدود دیده شده غیر پارتی بازی هم ی دانشجو رو برداشتن البته موارد معدود