چگونه جذابیت ، گیرایی و ماندگاری در قلب های دیگران داشته باشیم ?

yasi

عضو جدید
[FONT=&quot]چگونه جذابیت ، گیرایی و ماندگاری در قلب های دیگران داشته باشیم[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]همه ما علاقه‌منديم يادمان در دلهاي اطرافيان باقي باشد و اين تنها با سلاح خُلق خوش حاصل مي‌شود. هنگامي كه به خاطرات پررنگمان با آشنايان مراجعه مي‌كنيم افراد مهربان و خوش اخلاق از ماندگارترين شخصيت‌ها در ذهن و رحمان مي‌باشند. چنين ماندگاري در قلب‌ها آرزوي همه ماست و اين مهم به دست نمي‌آيد مگر آن كه از رموز آن آگاه باشيم‌.[/FONT]

[FONT=&quot]يكي از مهمترين رازهاي رسيدن به آن جذابيت است و قبل از هر چيز بايد بدانيم كه جذابيت چيزي غير از زيبايي است‌. شخص مي‌تواند صورت زيبايي نداشته باشد اما بسيار جذاب باشد و هم چنين مي‌تواند بسيار زيبا باشد اما اصلاً جذابيت نداشته باشد. جذابيت و گيرايي يك ويژگي كاملاً اكتسابي است و به راحتي مي‌توانيم صاحب آن باشيم‌:[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]۱ - [/FONT][FONT=&quot]ظاهري آراسته داشته باشيد.[/FONT][FONT=&quot]
تميز و مرتب باشيد، هماهنگي و پاكيزگي شما، ناخودآگاه شما را جذاب مي‌كند. بعضي از افراد براساس تصوري اشتباه براي جذاب شدن به زحمت زيادي مي‌افتند و خود را به شكل‌هاي عجيب و غريبي درست مي‌كنند. مهمترين مسئله اين است كه مرتب و هماهنگ و در عين حال ساده باشيد. نامرتب بودن حتي حرفهاي قشنگ‌، مثبت و تأثيرگذار شما را ضايع مي‌كند. فرزندي كه هميشه پدر و مادر خود را آراسته و با ظاهري مرتب مي‌بيند، ظاهر آراسته فرد ناآشنا او را نمي‌فريبد. چون ممكن است جذب ظاهر آراسته كسي شوند كه تأثير منفي او از اثرات مثبتش به مراتب بيشتر باشد.

[/FONT][FONT=&quot]۲ - [/FONT][FONT=&quot]بيشتر سكوت كنيد:[/FONT][FONT=&quot]
غالباً افراد به اشتباه براي اين كه جذاب‌تر شوند، بيشتر شلوغ مي‌كنند و به خطا مي‌روند. سكوت‌، يك تأثير ذهني و رواني بسيار قوي مي‌گذارد. در سكوت‌، فرد پيرامون خود خلاء ايجاد مي‌كند و هر خلايي‌، جذب را سبب مي‌شود. آنها كه بيشتر صحبت مي‌كنند و كمتر مي‌شنوند از جذابيت خود مي‌كاهند، حال آن كه سكوت و گوش دادن بيشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمينان‌تر معرفي مي‌كند و اين زمينه‌اي مساعد براي صميميت بيشتر است‌. سكوتي سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صميميت است‌.

[/FONT][FONT=&quot]۳ - [/FONT][FONT=&quot]نرم و ملايم سخن بگوييد:[/FONT][FONT=&quot]
هنگامي كه نرم و ملايم صحبت مي‌كنيد افراد را جذب خود مي‌كنيد و به راحتي مي‌توانيد بر روي آنها تأثير بگذاريد. آدم‌هاي خشن و داد و بيدادي افراد مناسبي براي اطمينان كردن‌، نيستند.

[/FONT][FONT=&quot]۴ - [/FONT][FONT=&quot]فرد محترمي باشيد:[/FONT][FONT=&quot]
بي‌احترامي به خود، به ديگران و بي‌احترامي و بي ادبي در كلام و رفتار همگي از جذابيت شما مي‌كاهد. شما بايد هم در ظاهر آراسته باشيد و هم در باطن وارسته‌. افراد مؤدب و متين و محترم بي ترديد جذابند و اين جذابيت از درون موج مي‌زند.
محترم و مؤدب و باشخصيت باشيد، خواهيد ديد خود به خود جذاب مي‌شويد.

[/FONT][FONT=&quot]۵ - [/FONT][FONT=&quot]زياد شوخي نكنيد اما بسيار تبسم كنيد:[/FONT][FONT=&quot]
شوخي فراوان از انرژي ذهني و جذابيت شما مي‌كاهد چرا كه شوخي فراوان به تدريج مرزهاي لازم بين افراد را از بين مي‌برد متبسم باشيد كه تبسم به چهره شما جذابيتي عميق و ژرف مي‌بخشد. در تبسم‌، سنگيني و متانت و جذابيت است‌.

[/FONT][FONT=&quot]۶ - [/FONT][FONT=&quot]قاطعيت يعني جذابيت‌:[/FONT][FONT=&quot]
كساني كه شخصيت قاطعي دارند و هدفها و ارزش‌هاي معيني دارند، بي‌استثنأ مي‌توانند افراد جذابي باشند. زيرا شخصيت‌هايي جذاب و تأثيرگذارند كه بسيار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصي بودن و به آنها رسيدن اعتماد به نفس زيادي به ارمغان مي‌آورد و جذابيت از وجود چنين شخصي موج مي‌زند. [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] آسان بود، اين طور نيست‌؟ [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فكر مي‌كنم شما هم مي‌توانيد يكي از جذاب‌ترين و ماندگارترين‌ مردان و زنان باشيد. اگر می خواهید دیگران عاشق شما شوند ، معطل نشويد دست به كار شويد! منبع : [/FONT][FONT=&quot]www.pezeshk.us[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

e n g

عضو جدید
خیلی عالی بود من خیلی سعیمیکنم اینجوری باشم اما زندگی خیلی تلخه و آدما تلخ تر

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از آدمایی که ساکت ترن بیشتر خوشم میاد....

البته دقت که می‌کنم اکثرّیت مردم از آدمایی که خوش زبونن خوششون میاد شاید چیزی ازشون یاد میگیرن ... نمیدونم
آدمای ساکت تو جامعه ما زیاد طرفدار ندارن

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی سکوت میکنم ولی مردم میزارن رو حساب این که من خجالتیم در صورتی که اصلا اینجور نیست ، خودم دوس دارم ساکت باشم ولی خب مردم طور دیگه ای فکر میکنند

• Like
واکنش ها: imah

شهلای تنها

عضو جدید
من خیلی سکوت میکنم ولی مردم میزارن رو حساب این که من خجالتیم در صورتی که اصلا اینجور نیست ، خودم دوس دارم ساکت باشم ولی خب مردم طور دیگه ای فکر میکنند

واسه مرد خوب نیست حرف نزنه خب حرف بزن واسه چی سکوت میکنی؟
واسه دختر نجابته اما سکوت البته از نظر من

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه مرد خوب نیست حرف نزنه خب حرف بزن واسه چی سکوت میکنی؟
واسه دختر نجابته اما سکوت البته از نظر من
چرا خوب نیست؟؟؟
بهتر از اینه که آدم حرف مزخرف بزنه ، با سکوتم باعث میشم کسی نتونه منو بشناسه و اینطوری خودم راحت ترم

• Like
واکنش ها: imah

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سخته که!!!!!!!! هرچی باشی بیشتریا فکر منفعتشونن اگر نفعی برای کسی نداشتی دنیای جذابیتم باشی بدرد نمیخوره:w18:

بالا