چي بخرم م م؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AZADEH255

عضو جدید
سلام من يه موبايل با قيمت ارزون ميخوام.براي مهمه كه هنگ نكنه و رم خور و فلش خور باشه و دوربينش خيلي مهمه برام .بازي اصلا نميكنم.بيشتر عكس ميگيرم.اينترنت ميرم و شبكه هاي اجتماعي;)

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شما...
بهترین گزینه برای شما گوشیای هوآوی هستش قیمت ارزون امکانات عالی امتحان کنید ضرر نمیکنید...

AZADEH255

عضو جدید
درووووود.:smile:ممنونم شهاب .چه مدلي جي 680 خوبه ؟8مگا پيكسله .بنظر شما 13مگا پيكسلش خيلي علي تر از 8 هست؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درووووود.:smile:ممنونم شهاب .چه مدلي جي 680 خوبه ؟8مگا پيكسله .بنظر شما 13مگا پيكسلش خيلي علي تر از 8 هست؟

دوربیناش تقریبا تو یه سطحه زیاد فرقی نمیکنه البته اونقدر که بخواد تو تصمیم شما تاثیر بزاره همشون خوبن البته باید به قیمتشون هم توجه کنید ولی اگر بخواین گوشی ای با همین مشخصات با برند های معروف بخرین تو قیمتش خیلی تفاوت میکنه ولی برای خرید حتما ضمانت نامه دریافت کنین چون تقلبیش به دلیل استقبال زیاد خیلی زیاده تو بازار سعی کنید از یه جای معتبر خرید کنید...

AZADEH255

عضو جدید
دوربیناش تقریبا تو یه سطحه زیاد فرقی نمیکنه البته اونقدر که بخواد تو تصمیم شما تاثیر بزاره همشون خوبن البته باید به قیمتشون هم توجه کنید ولی اگر بخواین گوشی ای با همین مشخصات با برند های معروف بخرین تو قیمتش خیلی تفاوت میکنه ولی برای خرید حتما ضمانت نامه دریافت کنین چون تقلبیش به دلیل استقبال زیاد خیلی زیاده تو بازار سعی کنید از یه جای معتبر خرید کنید...
مرسي;)

حسین72

عضو جدید
سلام من برای مادرم میخواهم یه گوشی بگیرم
رنج قیمت تا 500هزار تومان-کار کردن باهاش برای یه خانم40 ساله ساده باشه(منظور اینکه نیاز به تنظیمات پیچیده و... نداشته باشه).
به نظر شما چه برندی و چه مارکی مناسب هستش؟
متشکرم

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام من برای مادرم میخواهم یه گوشی بگیرم
رنج قیمت تا 500هزار تومان-کار کردن باهاش برای یه خانم40 ساله ساده باشه(منظور اینکه نیاز به تنظیمات پیچیده و... نداشته باشه).
به نظر شما چه برندی و چه مارکی مناسب هستش؟
متشکرم

اگه خیلی به اینترنت و دوربین و عکاسی نیازی ندارن هوآوی خوبه.

حسین72

عضو جدید
به اینترنت که نیازی ندارن ولی خودم میخوام که برنامه هایی نظیر وایبر و ... ر. براش بریزم.
داداشم s2داره.میخواستمs3 براش بگیرم ولی دودل هستم
هاوایی سیستم ساده ایی داره؟من خودم با سامسونگ کار کردم ولی هاوایی رو اصلا دستم نگرفتم

Major Geologist

کاربر ممتاز
به اینترنت که نیازی ندارن ولی خودم میخوام که برنامه هایی نظیر وایبر و ... ر. براش بریزم.
داداشم s2داره.میخواستمs3 براش بگیرم ولی دودل هستم
هاوایی سیستم ساده ایی داره؟من خودم با سامسونگ کار کردم ولی هاوایی رو اصلا دستم نگرفتم
هوآوی درسته!!
S3 دگ تو بازار نیست. می تونی S3 Neo بخری. 750.000 تومان

AZADEH255

عضو جدید
عذر میخوام با عجله نوشتم اشتباه شد
خوب چه مارکی از هوآوی را پیشنهاد میکنیم؟
کار کردن باهاش راحته؟(در حد یا مثل سامسونگه یا راحتر یا سختر؟)
من نميدونم والا ولي g630 ميخوام بخرم يا g620sكدووومو بگيرم م م؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوست عزیز قبل از همه چیز مهم ترین پارامتر حداکثر بودجه ای هست که در نظر گرفتین.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همونطور که Ice man اشاره کردند، گزینه اول اینه که شما بودجه مورد نظر خودتون رو تعیین کنید و برای راهنمایی و کمک بهتر، با ما نیز در میان بزارین و در نهایت در دام شرکت هواوی نیفتین!

حسین72

عضو جدید
همونطور که Ice man اشاره کردند، گزینه اول اینه که شما بودجه مورد نظر خودتون رو تعیین کنید و برای راهنمایی و کمک بهتر، با ما نیز در میان بزارین و در نهایت در دام شرکت هواوی نیفتین!

سلام من که گفتم بین 300 تا500

AZADEH255

عضو جدید
همه ميگن خيلي هواوي خوبه؟واقعا دامه؟؟؟؟

حسین72

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام بین یکی از 4 گوشی زیر یکیشو بخرم
دوستان باتجربه لطفا مزایا و معایب هرکدومشو ذکر کنند لطفا
HTC one M8
note4
iphone6
+iphone6

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام دوستان من میخوام بین یکی از 4 گوشی زیر یکیشو بخرم
دوستان باتجربه لطفا مزایا و معایب هرکدومشو ذکر کنند لطفا
HTC one M8
note4
iphone6
+iphone6

آیفون6 پلاس و نوت4 فبلتن!
دو مدل دیگر گوشی.
اول ببینید گوشی می خواید یا فبلت.
بعضی سایت ها تو تستاشون نوت4 رو برتر از 6پلاس معرفی کردن، بعضی ها بلعکس. احساس می کنم نوت4 برتر از آیفون6 پلاس باشه.
ولی تو رده گوشی ها، آیفون6 از اچ تی سی وان إم8 بهتره.

noosheen1

عضو جدید
با سلام
دوستان عزیز من میخوام ی گوشی بگیرم تو رنج قیمت 1میلیون تا 1500
از دوستان عزیز خواهش میکنم که چند تا مدل خوب بهم پیشنهاد کنن لطفا

حسین72

عضو جدید
آیفون6 پلاس و نوت4 فبلتن!
دو مدل دیگر گوشی.
اول ببینید گوشی می خواید یا فبلت.
بعضی سایت ها تو تستاشون نوت4 رو برتر از 6پلاس معرفی کردن، بعضی ها بلعکس. احساس می کنم نوت4 برتر از آیفون6 پلاس باشه.
ولی تو رده گوشی ها، آیفون6 از اچ تی سی وان إم8 بهتره.

عذر میخوام +iphone6و note4 چی هستن؟

project_ie

عضو جدید
سلام
نرم افزار تبدیل صوت به نوشته (برای تایپ پیامک - مثلاً برای افرادی که چشماشون خیلی ضعیفه) روی چه گوشی هایی نصب میشه؟ اگر گوشی کلاسیک با این قابلیت سراغ دارید، ممنون میشم راهنمایی کنید.
سپاس

AZADEH255

عضو جدید
سلام
نرم افزار تبدیل صوت به نوشته (برای تایپ پیامک - مثلاً برای افرادی که چشماشون خیلی ضعیفه) روی چه گوشی هایی نصب میشه؟ اگر گوشی کلاسیک با این قابلیت سراغ دارید، ممنون میشم راهنمایی کنید.
سپاس
من تو گوشي سامسونگ امتحان كردم .اصلا درست تايپ نميكنه .كلمات فارسي رو كه ميخوني اصلا نميشناسه.انگليسي ها رو هم كمي

Major Geologist

کاربر ممتاز
من تو گوشي سامسونگ امتحان كردم .اصلا درست تايپ نميكنه .كلمات فارسي رو كه ميخوني اصلا نميشناسه.انگليسي ها رو هم كمي

من با خود گوگل و کورتانا این قابلیت هارو تست کردم، مشکلم این بود که تلفظ انگلیسیم کاملا درست نبود و دستگاه یه کلمه دیگه برداشت می کرد. تلفظ فارسی هم باید مثل گوینده اخبار شمرده و کتابی بگی، زبان محاوره ای رو تشخیص نمیده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا