چه ویژگی هایی برای یک نرم افزار طراحی موتور جت نیاز هست؟

complexcoding

اخراجی موقت
:gol: سلام دوستان خوب هستید انشاء الله
اگر به شما بگن واسه ساخت موتور جت هواپیما(همونایی که تو جنگنده ها و ... به کار می ره ) به چه جور نرم افزاری با چه قابلیتی احتیاج دارید که می تونه کار شما رو خیلی آسون کنه شما چه ویژگی هایی برای این نرم افزار در نظر می گیرید؟ خواهشا هر نیازی که احتیاج دارید یه نرم افزار برای شما انجام بده رو بگید...
اصلا به شما می گن موضوع مرگ و زندگیه باید یه موتور خیلی پیشرفته در زمره موتورهای غول جت دنیا بسازید حالا اگر یه نرم افزار بخوایید که باهاش کار رو راحت کنید و یه جورایی اهرم موفقیت شما باشه دوست دارید این نرم افزار چه ویژگی هایی داشته باشه؟ الزامیست که بگم رشته من هوافضا نیست بلکه طراحی نرم افزار هست و اگر می توانید این ویژگی ها را توضیح دهید و در تکمیل توضیحاتتان اگر می خواهید لینک نمونه نرم افزار قرار دهید
راستی دوستانی که گرایش پیشرانش هوافضا دارن من رو به لیست دوستانشون اضافه کنن.
خیلی ممنون :gol:

آخرین ویرایش:

09359779232

عضو جدید
دوستان من همون complexcoding هستم لطفا کمک کنید دیگه خیلی وقته این تاپیکو زدم!!!!

arash5110

عضو جدید
یادت باشه دوست عزیز زمانی که اولین موتورهای جت ساخته شدن هیچ نرم افزاری وجود نداشت حتی ویندوز یا داس متولد نشده بود
توانائی که مغز انسان داره هیچ نرم افزاری نداره و در واقع این دانش انسانه که این نرم افزارها رو برای غلبه بر زمان آفریده پس به خودت متکی باش دوست عزیز اگه اصولو بتونی یاد بگیری موتور جت که سهل موتور فضا پیما هم میتونی طراحی کنی

بالا